reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Kochana ktoś młodego zawozi do Pl?
Moje dzieciaczki też jeżdżą do Polski na wakacje które spędzają z dziadkami ale powiem ci że na dłużej jak 4tyg to ich nie puszczę hahaha bo się zatęsknię masakra ze Mną:p także podziw że go na całe wakacje puszczasz i tak myślę kiedy młody będzie mógł sam latać i siostrę zabierać .. hehe
wiesz może?



mój syn do roku spędzał dużo czasu z dziadkami i każdym kto bywał w domu ..z odstawieniem kp nie było najmniejszego problemu ..schodziliśmy stopniowo .samo poszło jakoś
od roczku gdy wyjechaliśmy był najczęściej z Nami jak i widywał naszych znajomych . zostałby z nimi bez problemu jak i kiedy rodzilam córeczkę spał u znajomych i nie było żadnego problemu .. dużo też zależy jako charakter ma dziecię ale fakt że obcowanie z innymi i nie bycie dla dziecka na wyłączność napewno wyjdzie na plus:)

z córką odstawienie co do kp też poszło gładko a była cycusiowa ..ale kiedy dochodziły stale pokarmy to się zaczęło to zmieniać .
dziadków widziała raz a resztę rodziny i znów dziadków jak miała 8 miesięcy . nie miałam dziecka bo latala z rąk do rąk heheh
Super, takie śmiałe dzieci później maja trochę latwiej:)
 
I skończyło się rumakowanie - okres powrócił :( mimo częstego karmienia piersią po 12 tygodniach od porodu - bęc. A tak było dobrze bez niego! Prawie trafił w rocznicę bo ostatni przed ciążą miałam 31 stycznia hahaha
U mnie też rocznica , ostatni okres przed ciążą miałam 30 styczni , ale okresu na szczęście niw mam. Przy drugim synu dostałam miesiąc po odstawieniu od piersi, mam nadzieje że teraz tez tak będzie. Dziewczyny zazdroszczę wam takich śmiałych dzieci, moje chłopaki kilka godzin to zostaną zr znajomymi czy rodziną, ale o samodzielnym nocowaniu mowy nie ma, szczególnie młodszy bez mamy ani rusz.
 
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było i postanowiłam zajrzeć zobaczyć co u Was słychać :biggrin2: przedstawiam wam moją miłość 14.11.2018 porod sn :-D Sara:-D<3
 

Załączniki

  • 20190121_184734.jpg
    20190121_184734.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 118
Co za dzień kijowy... Przed południem dowiedziałam się, że mój kuzyn się wczoraj powiesił :( jego mama jest tak dobrym i kochanym człowiekiem a spotkało ja coś tak okropnego... Nie ma nic gorszego od straty własnego dziecka :(
 
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było i postanowiłam zajrzeć zobaczyć co u Was słychać :biggrin2: przedstawiam wam moją miłość 14.11.2018 porod sn :-D Sara:-D<3
Śliczna <3

A ja byłam dziś wreszcie u tego lekarza i oczywiście okazało się że sobie wszystko wkręciłam. Na usg ekran pusty a co więcej nie zapowiada się ani na okres ani na owulację. Na razie cicho sza. Czyli mój organizm daje mi jednak jeszcze trochę czasu na regenerację :p. To jednak ulga chociaż... może troje dzieci to też fajnie ;-) tylko świadomie jakoś ciężko się takie decyzje podejmuje...

A Wy dziewczyny myślicie jeszcze o kolejnych dzieciaczkach? A jeśli tak to z jaką przerwą?
 
Hej tak ja myślę o jeszcze jednym dziecku ale przez rok muszę się pilnować z mężem bo po cc odrazu nie jest wskazane.
 
Śliczna <3

A ja byłam dziś wreszcie u tego lekarza i oczywiście okazało się że sobie wszystko wkręciłam. Na usg ekran pusty a co więcej nie zapowiada się ani na okres ani na owulację. Na razie cicho sza. Czyli mój organizm daje mi jednak jeszcze trochę czasu na regenerację :p. To jednak ulga chociaż... może troje dzieci to też fajnie ;-) tylko świadomie jakoś ciężko się takie decyzje podejmuje...

A Wy dziewczyny myślicie jeszcze o kolejnych dzieciaczkach? A jeśli tak to z jaką przerwą?
Super ! To moje pierwsze dziecko i chcę napewno jeszcze jedno . Może tym razem mój synus się uda mi. Może za rok może troszkę dłużej. Dużo osób mówi ze dobrze jest jedno po drugim ale kto tam wie.
Co za dzień kijowy... Przed południem dowiedziałam się, że mój kuzyn się wczoraj powiesił :( jego mama jest tak dobrym i kochanym człowiekiem a spotkało ja coś tak okropnego... Nie ma nic gorszego od straty własnego dziecka :(
Śmierć to ciezki temat ale przykre gdy ktoś odbiera sobie życie. Są ciężkie momenty w zyciu ale trzeba spinać tyłek i do przodu....Najgorsze jest potem to ze cierpią bliscy nasi.
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było i postanowiłam zajrzeć zobaczyć co u Was słychać :biggrin2: przedstawiam wam moją miłość 14.11.2018 porod sn :-D Sara:-D<3
Ślicznotka
 
reklama
Śliczna <3

A ja byłam dziś wreszcie u tego lekarza i oczywiście okazało się że sobie wszystko wkręciłam. Na usg ekran pusty a co więcej nie zapowiada się ani na okres ani na owulację. Na razie cicho sza. Czyli mój organizm daje mi jednak jeszcze trochę czasu na regenerację :p. To jednak ulga chociaż... może troje dzieci to też fajnie ;-) tylko świadomie jakoś ciężko się takie decyzje podejmuje...

A Wy dziewczyny myślicie jeszcze o kolejnych dzieciaczkach? A jeśli tak to z jaką przerwą?
Jak się uda to chciałabym mieć jeszcze dwójkę. Ale nie jestem człowiekiem stworzonym do siedzenia w domu (strasznie mnie to męczy psychicznie) i mimo że kocham córeczkę nad życie to z radością wrócę do pracy po urlopie i chcialabym popracować co najmniej rok i wtedy postarać się o drugie. A trzecie? Może się uda może nie :)
 
Do góry