reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Taki mam zamiar właśnie, biorę laktator I będę odciagac... Przynajmniej sobie coś wypije w piątek, bo cała sobotę będę odciagac
emoji23.png
w drodze do domu. Szukam właśnie torebki takiej nie za duzej żeby nie wyglądać przasnie ale i nie za małej, żeby mi laktator wszedł...
emoji28.png
emoji1787.png
emoji28.png
Wiesz co widziałam że macie ten wątek ale nigdy się nie pchalam. Jak można by ten link prosić, to byłoby bardzo miło
emoji6.png
emoji3.png
w kopertówke to raczej nie wejdzie co ^_^hehehe

@FiLi88 no właśnie kiedy będą tak spać dłużej z rana a M by wolal nie wychodzić to lepiej dla męża by było by jadł . on tak zasypia jedzac często i bez stresu by bylodla nich obojga
zobaczymy..

Fajnie tak czytać o tych Waszych próbach łóżeczkowych i im więcej czytam tym większą presję czuję, że i na mnie czas przyzwyczaić do łóżeczka :) Ale tak mi się strasznie nie chce wstawać co chwila... Już widzę te mega nieprzespane noce. A w dużym łóżku nakarmię i zaśnie, w nocy jak zacznie płakać to utulę. A mój synek i tak ostatnio coś niespokojny w nocy, często się budzi i trochę płacze.


Super podsumowanie, też tak myślę :) I nawet jak rzadko piszę, to regularnie podczytuję.


Mi też w czasie porodu wyskoczył jeden guzek hemoroidalny i stosowałam właśnie Procto-Glyvenol. W ulotce jest mowa o stosowaniu tydzień, a ja używałam jakieś 6 tygodni, ale przeszło na szczęście.


Ale dobre informacje :)


Ja mam kontrastową BabySense i kolorki się super sprawdzają, ale zabawki na niej już mniej. Są mało atrakcyjne. Mam też drugą matę, pastelową, na którą w tej chwili w ogóle nie zwraca uwagi. Ale Twoja córeczka jest taka rozgarnięta, że dla niej może kolory już nie są wyzwaniem. A o Fisher-price rainforest, którą poleciła @Paulaaa25, też słyszałam same dobre opinie.
Zobacz załącznik 934518


Ja też 172 i niemal podobna waga, bo 64kg w tej chwili, a jakoś na zdjęciach to wydajesz mi się taka szczupła w porównaniu do mnie :) Przed ciążą ważyłam jakieś 4kg mniej i liczę, że jeszcze kiedyś do tego wrócę.

mi kazdy daje mniej.:)
ilość tkanki mięśniowej też robi swoje która waży więcej od tkanki tłuszczowej więc możliwe że tak to jest. hmm choć uważam że dużo z niej straciłam i trzeba się wziasc za siebie porządnie

jutro się zwaze bo dawno się nie wazylam

też bym chciała by młody spał u siebie w nocy i najlepiej budził się nad ranem :p

parę podejść miałam( kapitulowalam o 4/5 ale jeszcze daje Nam czas po drodze coś zmieniając ... do moze 6 miesiaca ^_^
muszę być rano w miarę wyspana:p



ja mam taką zabawkę motyl i on skrzydła z jednej strony ma w czarno-białych kolorach także szybko testowałam i faktycznie najszybciej reagował na tę stronę czarno biała kiedy zaczynał wodzić wzrokiem. .. teraz to na kazda kolorowa zabawek fajnie reaguje :) ... aby też wydawała fajne dźwięki
 
reklama
Dziękuję za pomysł na pewno skorzystam kochana [emoji8] Bo ona niby się patrzy z zaintrrowaniem ale nad kołyską ma inną karuzele i taka ostro zarówiastą i tą akurat łapie rączkami to chyba te kolory bardziej jej odpowiadają
Co do maty to kiedyś zawsze mówiłam "tyle kolorów pomieszanych jak to wygląda" jak w sklepie widziałam hmm, teraz widzę że to jest ważne w rozwijaniu się i szukam maty jak najbardziej żywej i z dużą ilością różnych zabaw, ciekawe czy taką znajdę
Pójdę do sklepu tam gdzie wózek kupiliśmy a jak tam czegoś sobie nie upatrze to popatrzę na Internecie

Teraz mam też problem ze smoczkami od butelek, dalej daje te ze szpitala ale to co dookoła smoczka jest już we wszystkich 7iu popsute i mleko wycieka.. Jednego mam dobrego. Żadnego innego smoczka nie toleruje, znalazłam je na Internecie bo tamte ze szpitala wzięłam ale tylko na fakturę je wystawiają dla szpitali.. Wysłałam emaila czekam może zdolam ich namówić żeby mi sprzedali..

I jeszcze tak się zastanawiałam, bo o tym cukrze odkąd osteopata mi powiedział żebym sok lub cukier dawała na noc żeby zrozumiała że noc to noc a dzień dniem, i tak czytałam że to uspokaja dzieci. I pamiętam że w szpitalu miała codziennie nowy smoczek Avent-Philips o smaku waniliowym słodkim!!!! I sobie myślę kuzwa, ja przynioslam z domu inny a oni "nie nie on nie dobry, ten lepszy" coś tam coś tam, i on leżał na boku.. Te ku* chciały żeby moje dziecko im nie plakalo broń Boże no szok!!!!

I faktura 700€ za pobyt małej.. Za mój oddzielnie hmmm... Oszaleje

700 jurosow za co????

@Balonsbalons I @Dita_333 pochłonęło ehhhh
 
700 jurosow za co????

@Balonsbalons I @Dita_333 pochłonęło ehhhh
O, za 2 dni za mnie mi przyszło 70 z kawałkiem i niby ubezpieczenie już 2 koła zaplacilo tylko ciekawe za co jak ja tam lezalam tyle że jedzenie mi odnosili.
A za mała 600 niecałe a nie 700 sorry, a ubezpieczenie niby 11 tysięcy zaplacilo. Tylko że data jest że za POBYT DO 14. A mała się urodziła 13/10 to chyba jeszcze mam się spodziewać innej faktury.... hmm....
20190118_010000.jpeg
20190118_010015.jpeg
20190118_010054.jpeg
20190118_010139.jpeg
 
Ty 300jjrosow mala.700(+_+) szkoda gadać
a to był prywatny szpital?
I lezalam ja też sama 2 tygodnie. Więc przyszły mi 3 faktury za 6 dni... reszty jak narazie brak to chyba że ta druga to moja a na małej mam czekać.. Nie wiem..
Prywatny nie wiem, mój ginekolog mnie tam wysłał bo tylko 2 szpitale w Brukseli znają się i odbierają wcześniaków, i jest aparatura potrzebna (typu inkubatory itp) a w tamtym koło domu miejsc nie było już.. I trafiłam tam
 
Dobrze że mam ubezpieczenie bo 11 tysięcy ciekawe jakbym zapłaciła [emoji1787]
W sumie by się to zgadzało bo 13 naszego urodziłam, 14 nastego byłam na oddziale głównym porodowym a od 15nastego spałam koło małej. Czyli że mam czekać na następną fakturę bo jeszcze za nią nie przyszło
 
Dobrze że mam ubezpieczenie bo 11 tysięcy ciekawe jakbym zapłaciła [emoji1787]
W sumie by się to zgadzało bo 13 naszego urodziłam, 14 nastego byłam na oddziale głównym porodowym a od 15nastego spałam koło małej. Czyli że mam czekać na następną fakturę bo jeszcze za nią nie przyszło

no to ładnie ..a ty masz prywatne ubezpieczenie wykupione? 11kola to masakra :/ przy tym te 800 to takie nic ale i tak że całości ubezpieczenie.nie pokryło hmm
 
reklama
no to ładnie ..a ty masz prywatne ubezpieczenie wykupione? 11kola to masakra :/ przy tym te 800 to takie nic ale i tak że całości ubezpieczenie.nie pokryło hmm
Nie, ja mam najwyższe, tyle że nie mam Hospitalia wykupionego ale to by nic nie zmieniło bo te Hospitalia jest jak bierzesz oddzielny pokój i sama w nim jesteś to płacisz jak za pokój z kimś
 
Do góry