reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie, ja mam najwyższe, tyle że nie mam Hospitalia wykupionego ale to by nic nie zmieniło bo te Hospitalia jest jak bierzesz oddzielny pokój i sama w nim jesteś to płacisz jak za pokój z kimś
no.to dobre i to
ja jutro mogę pospać to siedzę jeszcze choć młody od 2h śpi ..zamiast korzystać i spać to latam po necie
a mała śpi??
po woli uciekam spac
 
reklama
Powiem Ci ze super sprawa, ALE... Zawsze jakieś ale się znajdzie [emoji23] Jest extra i na pewno sobie je odloze dla następnej dzidzi, bo te pierwsze miesiące świetnie się tak główka przy główce śpi. I teraz też, jak się wierci to nieraz mu tylko palec do Dziuba wsadze, possie i śpi dalej. A ja nawet nie wstaje. Jak się dobrze wygne to i cycke tam wsune, tak że Tobiasz ma kolacje pod nos postawiona, nawet oczu nie musi otwierać [emoji1787] No ale długi jest, i niestety nie wiem ile nam jeszcze posłuży. Wstawię zdjęcie bo akurat mi się wyprostować jak ołówek to widać ile miejsce jeszcze zostalo:
Zobacz załącznik 934573
Tobi jest śliczny! :*
 
Powiem Ci ze super sprawa, ALE... Zawsze jakieś ale się znajdzie [emoji23] Jest extra i na pewno sobie je odloze dla następnej dzidzi, bo te pierwsze miesiące świetnie się tak główka przy główce śpi. I teraz też, jak się wierci to nieraz mu tylko palec do Dziuba wsadze, possie i śpi dalej. A ja nawet nie wstaje. Jak się dobrze wygne to i cycke tam wsune, tak że Tobiasz ma kolacje pod nos postawiona, nawet oczu nie musi otwierać [emoji1787] No ale długi jest, i niestety nie wiem ile nam jeszcze posłuży. Wstawię zdjęcie bo akurat mi się wyprostować jak ołówek to widać ile miejsce jeszcze zostalo:
Zobacz załącznik 934573
Jaki duży mężczyzna Słodziak ❤
 
Karasjowa, synek śliczny to fakt! Ale co to za piękna pościel na której leży? :)

My mamy dwie maty- kontrastowa bez pałągów, taka twarda do ćwiczeń z Humbi.pl oraz taka dżunglę z Fisher Price. Znajomi pożyczyli i Jasiek bardzo lubi.
Karuzele za to dostaliśmy taka beznadziejna tez z Fisher Price, to zdjęłam te nudne ustrojstwo doczepione i przywiązałam kostkę kontrastowa, która teraz się kręci z muzyczka. Mały to kocha!
 
Karasjowa, synek śliczny to fakt! Ale co to za piękna pościel na której leży? :)

My mamy dwie maty- kontrastowa bez pałągów, taka twarda do ćwiczeń z Humbi.pl oraz taka dżunglę z Fisher Price. Znajomi pożyczyli i Jasiek bardzo lubi.
Karuzele za to dostaliśmy taka beznadziejna tez z Fisher Price, to zdjęłam te nudne ustrojstwo doczepione i przywiązałam kostkę kontrastowa, która teraz się kręci z muzyczka. Mały to kocha!
Wiesz co od teściowej ja dostałam, to jest taka 120x120 pościel cienka dla dziecka z bawełny, to się nazywa brushed muslin ale nie wiem co to jest za meterial po polsku, ta firma nazywa się zaś Little Unicorn co je rozprowadza. Ja ją tylko tak podkladam pod małego jak sobie na tej podkladce leży, bo na to łóżeczko jest po prostu za duża. Ale jak przeniosę go do normalnego łóżeczka to już będzie na niej spać. Nie znalazłam tego nigdzie tu na stronach internetowych więc zakładam że w TKMaxx kupiła. A ta podkładka to BabyMoov, jak był maleńki to nie chciał w tym spać a teraz mu wygodnie, ma wglebienie na główkę i wałek pod nóżkami, tak fajnie wygląda na zrelaksowanego jak w tym leży [emoji4][emoji4]
 
@Dita_333 też bym chętnie na wasz prywatny wątek chciała.
Czytam was na bieżąco jednak mało czasu na pisanie. Moja klucha rośnie jak na drozdzach. Się uśmiecha ,trochę gaworzy, lubi mate i karuzele w łóżeczku.
Mate mamy czerwono-żółtą lubi leżeć i patrzeć na biedronkę i pszczółkę. Nawet mam filmik jak złapała za biedronkę.
Gorzej że ma problemy brzuszkowe boli ją brzuszek nie może się wypierdziec. Często masuje na brzuszku kładę ale różnie bywa od 3/4rano z natury robi się marudna i Piska to już leży z nami w łóżku i ją massuje, przytulam ,daje smoka i tako. Nosi już 62a nawet i 68body niektóre nakładam , pampersy 3juz sporo czasu

Ja byłam na kontroli i wszystko ok. Okres już też miałam i takie buty...
 
reklama
@Dita_333 też bym chętnie na wasz prywatny wątek chciała.
Czytam was na bieżąco jednak mało czasu na pisanie. Moja klucha rośnie jak na drozdzach. Się uśmiecha ,trochę gaworzy, lubi mate i karuzele w łóżeczku.
Mate mamy czerwono-żółtą lubi leżeć i patrzeć na biedronkę i pszczółkę. Nawet mam filmik jak złapała za biedronkę.
Gorzej że ma problemy brzuszkowe boli ją brzuszek nie może się wypierdziec. Często masuje na brzuszku kładę ale różnie bywa od 3/4rano z natury robi się marudna i Piska to już leży z nami w łóżku i ją massuje, przytulam ,daje smoka i tako. Nosi już 62a nawet i 68body niektóre nakładam , pampersy 3juz sporo czasu

Ja byłam na kontroli i wszystko ok. Okres już też miałam i takie buty...

Polecam KATETER REKTALNY dla niemowląt (taka rurka do pupki);) ja mam takie o nazwie Windi jedyna rzecz która pomaga nam przy kolkach jak Mała nie może się wypierdzieć. Wcześniej męczyliśmy się z kolkami po pare godzin dziennie teraz z 20min i po kolce, a używaliśmy różnych kropli,ciepłych okładów,kąpieli,masaży itd i nic tylko to u nas się sprawdza;)
 
Do góry