reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A czemu póki co nie możesz, jeśli mogę spytać?

U mnie kwestia cukrzycy i tarczycy. Diabetolog powiedziała mi żebym unormowała na spokojnie hormony, bo przy drugiej ciąży mogę mieć jeszcze większe problemy. Chociaż cukrzycy ciążowej i tak mam się spodziewać.

Na razie jem słodycze jak głupia a i tak wróciłam do wagi sprzed ciąży :D chociaż od nowego roku rzucam je, ale dla zdrowia a nie wagi.
Swoją droga dopiero dziś założyłam zwykle spodnie, bo ciagle nosiłam ciążowe:D wygodne były, aż żal się rozstawać ;)
 
reklama
Dzięki. Zobaczę co mi w środę powiedzą.
Jest też w rankingu widzę waga baby ono też się nad nią zastanawiałam.
Ta co pokazałam to ma 10g granicę błędu.

@anet88 ja już nawet na zwykłej się ważyłam z małym i bez, aby mniej więcej wiedzieć, ile mały waży.

Ps. Ja tu kombinuje, planuje a mój syn od 7 rano do 14ej nie chciał butli ale cycka co chwila.
Tylko ostatnie 2 godziny to ssał kilka minut i zasypiał aż się zaczął drzeć, że głodny i musiałam na szybko ściągać, bo nie miałam odciągniętego mleka.
Po prostu mało efektywnie ssał pod koniec.
Zmęczony był, czy jeszcze nie ma sił?
Teraz już 2 razy z butli jadł moje mleko, ale i tak jestem zadowolona z dzisiejszego dnia pod względem laktacyjnym.
My mamy w domu ta co podesłalas link. Jest ok:) przy KP niestety ciężko cokolwiek zaplanowac:) a może mały potrzebuje bliskości dlatego tak często zgłasza się do cyca a wcale o jedzenie mu nie chodzi?
 
Dziewczyny póki są pieniądze z Chrztu chce chustę kupić, oczywiście używaną.
Podobno dobra opinie ma ta
Capture%2B_2018-12-30-00-46-06.jpeg
 
Dzięki. Zobaczę co mi w środę powiedzą.
Jest też w rankingu widzę waga baby ono też się nad nią zastanawiałam.
Ta co pokazałam to ma 10g granicę błędu.

@anet88 ja już nawet na zwykłej się ważyłam z małym i bez, aby mniej więcej wiedzieć, ile mały waży.

Ps. Ja tu kombinuje, planuje a mój syn od 7 rano do 14ej nie chciał butli ale cycka co chwila.
Tylko ostatnie 2 godziny to ssał kilka minut i zasypiał aż się zaczął drzeć, że głodny i musiałam na szybko ściągać, bo nie miałam odciągniętego mleka.
Po prostu mało efektywnie ssał pod koniec.
Zmęczony był, czy jeszcze nie ma sił?
Teraz już 2 razy z butli jadł moje mleko, ale i tak jestem zadowolona z dzisiejszego dnia pod względem laktacyjnym.
Maja a moze maly ma krotkie wędzidełko? Dlatego mu tak ciezko ssac?
 
Dziewczyny gdzie sie wybieracie na Sylwestra? [emoji6]
Ja to jeszcze nie wiem......czy Zakopane czy Warszawa......zalezy na ktory kanal wrzuce hehe [emoji6]

Czas podsumowac stary rok......hmmmm

My u znajomych którzy majà 5msc córcię [emoji16]
Byśmy w domu u nas zrobili no ale teściówka jest więc lipa [emoji17]
 
reklama
Dziewczyny póki są pieniądze z Chrztu chce chustę kupić, oczywiście używaną.
Podobno dobra opinie ma taZobacz załącznik 929184
Maja, ja mam chyba właśnie tą samą (zobacz na prywatnym) i jest super. Też mam używana, a to jeszcze lepiej, bo włókna są już "wyrobione" i bardziej elastyczne. Chusta super sprawa. Co prawda zmywać nie można :D bo dziecko tworzy za duży dystans, ale wokół siebie w domu zrobisz, ja nawet wczoraj prasowałam bez pary i było wygodnie ;) także polecam!

Boziu, wyspałam się dziś pierwszy raz od tygodnia :szok: a to tylko dlatego, że zgasiłam światło w pokoju! Ja głupia myślałam, że przy dziecku trzeba zostawiać włączone na noc, aż mi siostra powiedziała, żeby gasić. Człowiek się uczy całe życie ;p budziła się znów tylko ciumknąć cyca, zrobić kupę i tylko szybko przebieralam przy włączonej lampce nocnej. I już spać nie mogę, tak się wyspałam, ha! :D
My sylwestra spędzamy w rodzinie, czyli Zosia, mąż i ja :D weźmiemy wino (oczywiście bezalkoholowe) coś do jedzonka i może dziś nadrobimy seriale na netflixie :D o to taki mamy plan, a czy się uda, to już Zosia zadecyduje :p
 
Do góry