reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Prawie wszystkie porodziły już i od razu na forum cichutko :)

Ile nas zostało? Dwie, trzy?
Ja niby mam termin za kilka dni, na pocieszenie w najgorszym przypadku 12 dzień po terminie wypada na 30.11, więc może uda się 'załatwić' sprawę do 30.11 do północy :)

Wbrew pozorom wydaje mi sie, ze jest nas duzo wiecej ;)

Ja wlasnie popijam herbatke z lisci malin po dlugim spacerku. Potem bedzie seks, kapiel, depilacja i licze na dobre wiesci u lekarza po 17 :D
 
Prawie wszystkie porodziły już i od razu na forum cichutko :)

Ile nas zostało? Dwie, trzy?
Ja niby mam termin za kilka dni, na pocieszenie w najgorszym przypadku 12 dzień po terminie wypada na 30.11, więc może uda się 'załatwić' sprawę do 30.11 do północy :)
No bardzo malutko na placu boju ;)
Ja mam 8dni do terminu, ale wczoraj u gina miałam na ciasne dwa palce to 3-4cm chyba ;) myślałam, że to wczoraj jest ten dzień, ale jednak nie :) od rana mam biegunkę więc to może jakiś znak, zobaczymy :)
 
Wbrew pozorom wydaje mi sie, ze jest nas duzo wiecej ;)

Ja wlasnie popijam herbatke z lisci malin po dlugim spacerku. Potem bedzie seks, kapiel, depilacja i licze na dobre wiesci u lekarza po 17 :D
Fajnie, że masz lekarza o tej godzinie to może coś się bardziej w takiej godzinie dziać niż z rana :)
 
Prawie wszystkie porodziły już i od razu na forum cichutko :)

Ile nas zostało? Dwie, trzy?
Ja niby mam termin za kilka dni, na pocieszenie w najgorszym przypadku 12 dzień po terminie wypada na 30.11, więc może uda się 'załatwić' sprawę do 30.11 do północy :)

Chyba jeszcze trochę nas jest, więcej niż trzy ;) Ja mam termin dopiero na 30.11, więc pewnie zostanę sama na końcu :p
 
Chyba jeszcze trochę nas jest, więcej niż trzy ;) Ja mam termin dopiero na 30.11, więc pewnie zostanę sama na końcu :p

Kochana, nie zostaniesz sama, bo ja mam termin z usg na 14.12, a z om nawet 21.12. Z tym, że moja Lenka jeszcze się nie obróciła i ginekolog mówi, że jak się nie obróci to 14.12 zrobimy cesarkę.
 
Wszystkim rodzacym dzisiaj zycze powodzenia:). Mi sie wlaczylo sprzatanie dzisiaj. Wlasnie pomylam okna, podlogi , wyszorowalam kuchnie nie wspomne o pokoiku dla dziecka w ktorym
kilka razy dziennie robie jakies porzadki,hehehe Jeszcze w planach mam zrobic sobie osobne miejsce w szafie na ciuchy "po porodowe", czyli wygodne dresy, staniki do karmienia i wszelkiego rodzaju luzne bluzki. Tak zebym miala pod reka jak corcia postanowi na mnie zwymiotowac, olac albo nakupkac, heheheh
 
reklama
Do góry