reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Balonsbalons z własnego doświadczenia ODRADZAM oksytocynę przy zupelnie nieprzygotowanej szyjce. Moja w momencie przyjęcia miała 0,5 cm i rozwarcie na 1cm. Rano miałam oksy w dawce 2,5, przed wieczorem doszła do 50. Szyjke mam poszarpana. Bez oksy skurcze znacznie się zmniejszały. Wiem, ze decydują lekarze, ale wydaje mi się, ze swoim możesz podziękować.


No wlasnie dlatego moi zadecydowali ze nie podadza oksy tylko zaloza balonik
Oby on zrobil swoja robote. Ale chyba robi bo skurcze co 5 min baaardzo bolesne juz sie nawet poryczalam i prysznicem sie ratuje
Przy kazdym skurczu yak mi leci pokarm z cycow ze koszule mam mokra na cycach
 
Trzymajcie kciuki. Mam 5 cm rozwarcia po baloniki. Odszedł mi czop. Biorą mnie na porodówke i podąża oksy.

Kciuki !! [emoji1307] szybkiego porodu życzę!![emoji5]
@Balonsbalons dasz radę! Kto jak nie ty? Trzymam kciuki.

Ja też nadal w dwupaku. Dziękuję za odp dotyczące słodkości, już myślałam, że jak zwykle czepiam się pomysłów teściowej :) zaraz tu dzisiaj mężowi wyłoże co i jak i go postrasze, że go na prodowke nie wpuszcze jak nie będzie mnie słuchał. Przecież kiedyś w końcu urodze....chyba?

Kto to chodził na górę w wieżowcu? Ja też zaczęłam kilka dni temu:) z 2 startuje na 6,5 mam odpoczynek i dalej na 11 już odpoczywam... Nic nie pomaga, ale chociaż nogi trochę pocwicze:)

W ogóle zauważyłam, że w ciąży wszystkie dolegliwości jakoś mi wolniej przechodzą... W okolicy 20ktoregos tygodnia doznałam urazu stopy (nie było to skręcenie, ale spuchla) i do tej pory, chociaż już mnie nie boli jest bardziej spuchnieta niż ta druga i taka twardsza.
Kilka dni temu w nocy mnie złapał skurcz łydki... Do tej pory czuje ta łydke podczas spacerów.

Ja dzisiaj robię sobie spa i mam nadzieję, że pójdzie jak u @FiLi88:)

Milego dnia laski, u nas pogoda pod psem...
Tez tak miałam ze skurczem łydki. Miałam trzy razy takie cos i za każdym razem „czułam” łydke przez jeszcze przez pare dni.
Ale już masz bliżej niż dalej [emoji5]

No wlasnie dlatego moi zadecydowali ze nie podadza oksy tylko zaloza balonik
Oby on zrobil swoja robote. Ale chyba robi bo skurcze co 5 min baaardzo bolesne juz sie nawet poryczalam i prysznicem sie ratuje
Przy kazdym skurczu yak mi leci pokarm z cycow ze koszule mam mokra na cycach

Dasz radę! Jeszcze trochę i spotkasz sie ze swoim księciem [emoji106][emoji5] może teraz pójdzie szybko... Kciukam [emoji8]
 
reklama
Do góry