reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
To nie masz konkretnego terminu cc ustalonego?
Nie, w sobote mam ostatnie zajecia ze szkoly rodzenia to od razu sie zglosze. Myslalam, ze moj gin na ostatniej wizycie da mi skierowanie ale sie mylilam. Powiedzial, ze nic nie bedzie wypisywac, ze musze jechac do szpitala w ktorym chce rodzic i tam sie dogadac. Zdziwilam sie troche. Mam nadzieje ze w sobote juz cos bede wiedziec
 
Nie, w sobote mam ostatnie zajecia ze szkoly rodzenia to od razu sie zglosze. Myslalam, ze moj gin na ostatniej wizycie da mi skierowanie ale sie mylilam. Powiedzial, ze nic nie bedzie wypisywac, ze musze jechac do szpitala w ktorym chce rodzic i tam sie dogadac. Zdziwilam sie troche. Mam nadzieje ze w sobote juz cos bede wiedziec

Rozumiem. Tak z ciekawości, ile u Ciebie trwa szkoła rodzenia? Bo my zaczęliśmy w sobotę w tamtym tygodniu, ale u nas są to tylko 4 soboty po 2h. Zastanawiam się, czy to nie za mało.
 
Prawie wszystkie porodziły już i od razu na forum cichutko :)

Ile nas zostało? Dwie, trzy?
Ja niby mam termin za kilka dni, na pocieszenie w najgorszym przypadku 12 dzień po terminie wypada na 30.11, więc może uda się 'załatwić' sprawę do 30.11 do północy :)
Ja też się jeszcze kulam, termin z usg na niedzielę z Om na 25.11 czego nie biorę pod uwagę [emoji55]ale dzisiaj dobitnie mam kryzys, nawet Maleńki dzisiaj leniwy[emoji188] a do tego wywiadówka u starszaka[emoji29]
 
Ewelina140690 Ja zaczelam w 30 tyg, dwa razy w tyg po 1,5 godz, w sobote ostatnie zajecia to bedzie koniec 38 tyg. Fajnie nas podzielili na grupy, w mojej sa te dziewczyny co maja termin miedzy 20 a 30 listopada. Moze wszystkie spotkamy sie na porodowce. Znamy sie.. tak zawsze razniej. Jestem bardzo zadowolona

To fajnie masz. U nas jest ogólnie 8 par tylko i mamy nawet dziewczynę u której jeszcze nawet brzucha nie widać, ma termin na luty...
 
Ja też się jeszcze kulam, termin z usg na niedzielę z Om na 25.11 czego nie biorę pod uwagę [emoji55]ale dzisiaj dobitnie mam kryzys, nawet Maleńki dzisiaj leniwy[emoji188] a do tego wywiadówka u starszaka[emoji29]

Twój synuś leniwy, a moja córeczka dzisiaj się wypycha odkąd wstałam. Przejechałam dzisiaj 30km samochodem, a z jej wypychaniem to i tak jest sukces, że dałam radę, bo jej głowę mam pod biustem..
 
reklama
Do góry