reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Nasza córka urodziła się o 13.05 :) 2940g, 51cm. 10 punktów :)
Żadne z nas nie kangurowało, ale może z 20min po wyjściu z sali op. dostałam ją do cyca i popiła trochę siary :) nie spodziewałam się, że tak szybko mi ją dają :)
Nie zdążyli mi zrobić lewatywy i cykam się co to będzie z dwójką.
Stawiać mnie będą dopiero jutro rano.


Z dwojga złego lepiej, że poleciałam na plecy...


Ja przez to nie mam sali rodzinnej, na którą byłam zapisana. Mąż bardzo zasmucony. Dostało mi się ostatnie łóżko na położniczym.


Nie wiem jaka przyczyna. Ale ciśnienie miałam dość wysokie jak na mnie.


Tak, już wcześniej miałam takie objawy, ale nigdy do utraty przytomności...

Gratuluję!!![emoji8]
 
reklama
@Tyna_88 gratulacje.

A ja sie wkurzylam dzisiaj, bo mialam wizyte u swojego gina, bo dalej cos sie z tego brzucha saczy. Zajezdzam a tam kartka, ze dzis gabinet nieczynny. Wkurzona wsiadlam i pojechalam na szpital, bo dostalam dzisiaj temperatury i nie wiem czy to zaczatki przeziebienia czy to od tej rany. Na szpitalu sie okazalo, ze akurat moj gin mial niespodziewany dyzur i dlatego gabinet zamkniety. I wyobrazcie sobie, ze mi do internisty kazal isc z goraczka i pyralginke se łyknac. Nawet nie obejrzał brzucha, stwierdzil, ze jak sie saczy to musi tak byc. No kuzwa tak ciezko bylo zerknac. Zawiodlam sie strasznie.
A prywatnie akurat zaden gin dzis juz nie przyjmuje :/
Musze jutro gdzies kombinowac, jesli dalej bede miala tylko goraczke i zadnych innych objawow.
 
@Tyna_88 gratulacje.

A ja sie wkurzylam dzisiaj, bo mialam wizyte u swojego gina, bo dalej cos sie z tego brzucha saczy. Zajezdzam a tam kartka, ze dzis gabinet nieczynny. Wkurzona wsiadlam i pojechalam na szpital, bo dostalam dzisiaj temperatury i nie wiem czy to zaczatki przeziebienia czy to od tej rany. Na szpitalu sie okazalo, ze akurat moj gin mial niespodziewany dyzur i dlatego gabinet zamkniety. I wyobrazcie sobie, ze mi do internisty kazal isc z goraczka i pyralginke se łyknac. Nawet nie obejrzał brzucha, stwierdzil, ze jak sie saczy to musi tak byc. No kuzwa tak ciezko bylo zerknac. Zawiodlam sie strasznie.
A prywatnie akurat zaden gin dzis juz nie przyjmuje :/
Musze jutro gdzies kombinowac, jesli dalej bede miala tylko goraczke i zadnych innych objawow.
Szok... Jestem sama lekarzem i jest mi wstyd za kolegów i koleżanki, którzy w ten sposób się zachowują.
 
Nasza córka urodziła się o 13.05 :) 2940g, 51cm. 10 punktów :)
Żadne z nas nie kangurowało, ale może z 20min po wyjściu z sali op. dostałam ją do cyca i popiła trochę siary :) nie spodziewałam się, że tak szybko mi ją dają :)
Nie zdążyli mi zrobić lewatywy i cykam się co to będzie z dwójką.
Stawiać mnie będą dopiero jutro rano.


Z dwojga złego lepiej, że poleciałam na plecy...


Ja przez to nie mam sali rodzinnej, na którą byłam zapisana. Mąż bardzo zasmucony. Dostało mi się ostatnie łóżko na położniczym.


Nie wiem jaka przyczyna. Ale ciśnienie miałam dość wysokie jak na mnie.


Tak, już wcześniej miałam takie objawy, ale nigdy do utraty przytomności...
Gratuluje :)
 
Moze tak byc [emoji38] w zeszlym tygodniu w czwartek na uzg wazyl 3089 g ale nie powiedzial ile ma wzrostu :) ale domyslam sie ze okolo 60 i tak mu ciuszki na 62 zaloze [emoji38][emoji38]

jak dla mnie mogą być body spioszki. czy np. welurowe jeśli już i kocykiem opatulic i wystarczy .. w aucie nie grzac jeno też a jeśli już to zachować umiar i brzdąca odpatulic

@Tyna_88 gratki kochana i super że dali ci ja do cycusiu :)
szkoda jednak tej sali ehh

nie napisałam że zrobiłam dziś młodemu zdjęcia do paszportu..normalnie core przypomina hehe

@Koka27 oby ta gorączka byla z przeziębienia a nie zakażenia czy coś eh wrrr
a jak cięcie wygląda calosciowo ? sączy się z dziurki jakieś?
masakra
 
jak dla mnie mogą być body spioszki. czy np. welurowe jeśli już i kocykiem opatulic i wystarczy .. w aucie nie grzac jeno też a jeśli już to zachować umiar i brzdąca odpatulic

@Tyna_88 gratki kochana i super że dali ci ja do cycusiu :)
szkoda jednak tej sali ehh

nie napisałam że zrobiłam dziś młodemu zdjęcia do paszportu..normalnie core przypomina hehe

@Koka27 oby ta gorączka byla z przeziębienia a nie zakażenia czy coś eh wrrr
a jak cięcie wygląda calosciowo ? sączy się z dziurki jakieś?
masakra
U nas był ostatnio fotograf żeby zrobić małej zdjęcie, ciężko było strasznie, bo albo kręciła głowa albo płakała i w ogóle mi się te zdjęcia nie podobają [emoji3] czekam na lepszy dzień i sama jej zrobię pod warunkiem że puści cyca na te 5 czy 10min [emoji3]

Jaki paszport robicie?
 
Szok... Jestem sama lekarzem i jest mi wstyd za kolegów i koleżanki, którzy w ten sposób się zachowują.
Po pierwszym cieciu mialam podobna sytuacje, ze dostalam goraczki i żadnych innych objawów przez dwa dni, wiec rowniez udalam sie na dyzur i wtedy mnie tak nie zbyto. Zrobiono usg, obejrzano rane i mimo, że bylo ok na usg to dala mi wtedy gin antybiotyk. Wtedy okazalo sie, ze po prostu rozbierala mnie choroba i po tych dwoch dniach samej goraczki przyszla reszta objawow, ale tym razem niekoniecznie musi tak być. Dobrze, ze jeszcze dzis i jutro mam swojego chlopa w domu.
 
Nasza córka urodziła się o 13.05 :) 2940g, 51cm. 10 punktów :)
Żadne z nas nie kangurowało, ale może z 20min po wyjściu z sali op. dostałam ją do cyca i popiła trochę siary :) nie spodziewałam się, że tak szybko mi ją dają :)
Nie zdążyli mi zrobić lewatywy i cykam się co to będzie z dwójką.
Stawiać mnie będą dopiero jutro rano.


Z dwojga złego lepiej, że poleciałam na plecy...


Ja przez to nie mam sali rodzinnej, na którą byłam zapisana. Mąż bardzo zasmucony. Dostało mi się ostatnie łóżko na położniczym.


Nie wiem jaka przyczyna. Ale ciśnienie miałam dość wysokie jak na mnie.


Tak, już wcześniej miałam takie objawy, ale nigdy do utraty przytomności...
Gratulacje !! [emoji4]
Szok... Jestem sama lekarzem i jest mi wstyd za kolegów i koleżanki, którzy w ten sposób się zachowują.
A jakim jesteś lekarzem ? [emoji4] Tak z ciekawości się pytam [emoji41]
 
Dziewczyny ja po wizycie i... Mozna powiedzieć że prawie rodze! Rozwarcie jest już duże. Jak mnie w nocy nie zbierze to mam jutro jechać na izbe przyjęć i najpóźniej do piątku urodze! o_O
Lekarz mówi że czasem dziewczyny po 7 godzinach porodu mają tak jak ja w chwili obecnej. Także powinnam mieć troszke lżej. Boje się i jednocześnie jestem szczęśliwa. Aaaa....
 
reklama
@Kredka_na_baterie śliczny pokój :)
@mazy współczuję bólu, ale gratulacje, że już po :)
@Tyna_88 gratulacje :) ile trwał poród?
@Olcia89 i jak po KTG?

Ja dziś byłam na wizycie KTG w normie, rozwarcie na 3cm, główka nisko szyjka minimalna, ale i tak coś czuję, że tak szybko u mnie nie pójdzie. 9 dni do terminu. Zastanawiałam się nad cesarką, ale jak to KTG poprawiło się to zdecydowalam, że podejmę próbę naturalnie :)
Mały wazy 3.5 kg to mam nadzieję, że wiele więcej nie będzie ważył po urodzeniu jak mam taki apetyt teraz, który powstrzymuje w miarę. Wiadomo najważniejsze zdrowy
 
Do góry