reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Ewela2805
Jak często wychodzisz z małą na spacer? Poza spacerami też ja zabierasz np.do sklepu? Ile teraz waży?
Ja myślę, że powoli zaczniemy naszego werandowac ale do wiekszych skupisk wolałabym go narazie nie zabierać. Chociaż może będę musiała go zabierać do przedszkola że starszym synem ale już się boję tych chorób.....
 
reklama
A mi się znowu leje coś z brzucha. Dziewczyny po CC tez macie taki problem z rana?

Ale co, krew? Ja miałam 1 cc na początku 2017 i nie kojarzę wycieków.
Już doczytałam, ja nie mialam opatrunku, w 1 dobie po cc położna zdjęła to czym było zaklejone po operacji. Ja miałam tylko psikać octaniseptem i osuszyć po prysznicu.
 
Ale co, krew? Ja miałam 1 cc na początku 2017 i nie kojarzę wycieków.
Już doczytałam, ja nie mialam opatrunku, w 1 dobie po cc położna zdjęła to czym było zaklejone po operacji. Ja miałam tylko psikać octaniseptem i osuszyć po prysznicu.
Ja tez tak mialam jak Ty. Opatrunki mi kazali robić po piatkowej akcji i to tylko tam gdzie lecialo.
Oczywiście moj lekarz ma wylaczony telefon.
 
Dziewczyny, jak długo potrafiły u Was trwać skurcze Braxtona - Hicksa w jednej serii, że tak powiem?

Już od godziny czuję trwardniejący brzuch, bezboleśnie, ale regularnie co 10 minut.
 
Może coś jeszcze tam zostało i dlatego leci?
A czujesz jakiś ból w tym miejscu?
Ogolem od wczoraj pi zdjęciu szwów czulam lekkie ciagniecie. Ale bólu jako tako to nie. Kapnelam się, ze cos mi leci bo poczulam, ze mi plynie po nogach. Nic mnie nie zabolało ani nic w tym stylu.
Moj Tomek mowi, ze teraz leci jakby inna dziurka, tak jakbg zdjeli mi szew wczoraj i tamtedy.
 
@Frosty gratuluję córeczki.
Wiem, że Ci ciężko ale zdrowie Emilki najważniejsze.
Dostanie leki i będzie dobrze.
Jak przygoda z laktatorem?

@Dusia gratuluję urodzenia Liliany, zaraz zerknę na fotki.

@Katarynka82 ja też miałam plany na sesję brzuszkową na 37tc a w skończonym 35tc miałam cc.
Najwyżej z Mateuszkiem zrobię sobie sesję jesienną.

@mayfly ładna waga małej. Ciekawe czy uridzisz jak kobiety w Twojej rodzinie czy wcześniej?

@springflower ja marzę o tym aby mój mały zasysał cyca i się najadał.
Mój owszem chce cyca, pociumka i zaraz zasypia. Za 20 minut się budzi i wciąga z butli moje mleko 40-50ml.
Czyli nie wysysa tyle ile trzeba z piersi.
Smaruj brodawki bepanthenem jak bardzo bolą, wietrz i możesz przez nakładki karmić jak bardzo bolą
Moja żeby jadła tyle to może i z cycka dałoby mi nadrobić laktacją dla niej, ale jak jje po MINIMUM 80ml a w nocy i 100ml potrafi zjeść.. Z kąd ja to wezmę co 3 godziny..
 
Dziewczyny, jak długo potrafiły u Was trwać skurcze Braxtona - Hicksa w jednej serii, że tak powiem?

Już od godziny czuję trwardniejący brzuch, bezboleśnie, ale regularnie co 10 minut.
Oj u mnie to i pół nocy nie raz się zdarza... I to lekko boleśnie też :( Przy pierwszej ciąży ich w ogóle nie czułam, więc się przestraszyłam ale położna mi powiedziała że może być i tak i żeby się nie martwić... A ruchy maluszka normalnie czujesz?
 
reklama
Oj u mnie to i pół nocy nie raz się zdarza... I to lekko boleśnie też :( Przy pierwszej ciąży ich w ogóle nie czułam, więc się przestraszyłam ale położna mi powiedziała że może być i tak i żeby się nie martwić... A ruchy maluszka normalnie czujesz?
Taaak, czuję, pod tym względem nic się nie zmieniło.

Nie wygląda mi na to, żeby to miało dziś do czegoś doprowadzić, poczekam i przejdzie :)
 
Do góry