reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Kolezanka przyjechala do mnie zrobila mi mani i pedi na poprawe humoru. Wyciszylam sie troche. Ale pol dnia nie bylam w stanie nic jesc nawet dopiero teraz zjadlam
W zwiazku z ta cala akcja pracowalam dzis od 16 do teraz zeby jeszcze cos zarobic . jutfo też pracuje . fakt w domu ale zawsze to jakis pieniądz. A teraz wszystko trzeba wyliczac skoro na fiuta liczyc nie moge . w poniedzialek ide do opieki zlozyc papiery. O jakas zapomoge . . . tez juz chce urodzic moje maleństwo..
 
reklama
Straszne jest to że musze teraz chodzic i szukac w mops pomocy. Bo zawsze żylam na poziomie od kad jestem dorosla i samodzielna. A to ?! Patologia serio
 
Hey meldujemy się na szybko [emoji16] Lili jest z nami od 13.15. 57cm 3250g. Na cięcie musiałam poczekac 30 min i bylo to najdluzsze 30 min w życiu [emoji38] samo cięcie to niesamowiete przeżycie... na całe szczęście cały czas mógł być ze mną mąż, ale i cały zespół lekarski był naprawdę na rewelacyjnym poziomie
mała od razu ładnie chwyciła pierś, nam nadzieję że dobrze nam pójdzie z kp...
W wolnej chwili postaram się wrzucić fotki na prywatnym [emoji4]
Dziękujemy wszystkim za trzymane kciuki i dobre myśli [emoji4]
 
A moje dziecko znowu z przedszkola wróciło poszkodowane. Nie wiem już czy nie powinnam sobie pogadać z rodzicami jednego chłopca bo ciągle ją tlucze :(
Jakoś nie dociera do mnie tłumaczenie pani że on tak czasem reaguje jak coś mu nie podpasuje. Do psychologa bym go wyslala

A co to w ogole za tłumaczenie???[emoji33] żadne!! Nic nie usprawiedliwia bicia, bicie to bicie. Nie wolno i już! Tę panią moze tez tak kopnąć i wytłumaczyć, że tak reagujesz jak ktoś gada głupoty??[emoji28]
Jak tak ma ten typ to trzeba coś z tym zrobić a nie szukać wymówek [emoji53]

@Balonsbalons
Bardzo to przykre... współczuję. Taką gnidą się okazał... [emoji53]
Wiem, że to niełatwe ale dla swojego dobra i zdrowia psychicznego postaraj sie jak najmniej o nim myślec do tego 17 stycznia [emoji848]nie jest wart ani jednej twojej łzy ...
 
reklama
Jak to ci się leje z brzucha? Nie goi ci się rana?

Ja dwa dni po cc zdielam opatrunek i wymylam delikatnie i już było ok. Lekarz niech to skontroluje
Mialam zakladany kazdy szew osobno. PrY wypisie zdjeli mi co drugi w czwartek i w piatek jak kurde trysnelo z rany to pol pokoju zaciapalam. Bylam na izbie wtedy i lekarz stwierdzil, ze lepiej, ze wyplynelo a nizli mialo to w brzuchi siedziec. Mialam sobie robic opatrunki tylko. No i tak robilam, juz prawie czyste zdejmowalam. Wczoraj poszlam na zdjecie reszty szwow, a dzis znow az mi po nogach polecialo,z tym, ze juz mniej zabarwione krwia, no i lagodniej niz w piatek. I zauwazylam, ze to sie dzialo jak dlugo siedzialam w jednej pozycji i wstalam.
Polozna w poniedziałek rane ogladala i bylo ok.
Wczoraj na szpitalu tez mi polozna przy sciaganiu ogladala i mowi, ze ladnie sie goi. To leci jakby dziurka po zdjeciu szwu.
 
Do góry