reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Sprawe zalozylam o potwierdzenie ojcostwa i o alimenty dokumenty bujaja sie w sadzie od mojego 17tc!!! Nie odbyla sie ani jedna wlasciwa rozprawa. On caly czassie odwoluje i gra na czas. Koszmar! A potem jeszcze takiego kutasa do domu do dziecka bede musiala go wpuszczac taki polski sad! Dopuki nic mi sad nie potwierdzi inie zasadzi alimentow i nie potwierdza ojcostwa testami skoro tak sie upiera to mu dziecka noe pokaże.
 
Niestety ten palant nie stawil sie w sadzie...poraz kolejny dostarczyl zwolnienie lekarskie od lekarza medycyny sadawej! Zwolnienie ma do 18 grudnia sprawa odroczona do 17 stycznia!!!!!! Mnie przesluchala sedzia byla tez palanta prawniczka zadawala mi pytania obzydliwe przesluchiwano mnie poltorej godziny. Plakalam bardzooo trzeslam sie mialam okropne skurcze. To jest koszmar. Zostaje bez niczego. Nie wiem za co bede żyć . w przyszlym tyg widze sie z dawna znajoma ktora jest prawnikiem zgodzila sie mi pomoc. Bo tej mojej z urzedu to juz nawet nie wierzę ze cos zdziała
Straszne to jest. Brak mi słów po prostu. Jak można się tak zachować. Szkoda mi cię bardzo.
Hej dziewczyny u mnie cesarka jutro. Krwi jeszcze nie podbierali wiem ze bylo takie pytanie. Byl anestezjolog i tyle tak naprawde
Nie tylko tobie nie pobrali krwi dzisiaj :p
Pofatygowalam się rano do szpitala tak jak mi kazała a tam mi mówią że jutro już na oddziale badania robią.
 
Sprawe zalozylam o potwierdzenie ojcostwa i o alimenty dokumenty bujaja sie w sadzie od mojego 17tc!!! Nie odbyla sie ani jedna wlasciwa rozprawa. On caly czassie odwoluje i gra na czas. Koszmar! A potem jeszcze takiego kutasa do domu do dziecka bede musiala go wpuszczac taki polski sad! Dopuki nic mi sad nie potwierdzi inie zasadzi alimentow i nie potwierdza ojcostwa testami skoro tak sie upiera to mu dziecka noe pokaże.
Menda z niego nie z tej ziemi. Facet odpowiedzialności zero . Te sądy to paranoja będzie przedluzac bo mu wolno a że ty w ciąży to już nikt nie wnika...współczuję
 
Dziewczyny, wczoraj o 12:10 na świat przyszedł nasz syn, Jan. [emoji7] 10/10, 2950 gram i całe 52 cm! Niestety CC, boli, ale widok tego małego księcia wszystko wynagradza.[emoji173]

Gratulacje!!!:)


słodziak:):):)



@Annulek gratulacje !:) oj boli cc ale warto.

@majacyr sama nie wiem jak ja to nosiłam, brzuch mam dalej jak w 6 mies ciąży wiec mnie tam rozciągnęło :) czuje się całkiem dobrze, druga doba była ciężka ale już dziś jest dużo lepiej. Malutkie ciagle pod obserwacja, jak przychodzę i płaczą to serce mi się kroi bo chciałby człowiek przutulic a nie może. No, ale jedna wyglada, że zaczyna już lepiej oddychać przy jedzeniu wiec mam nadzieje ze rozłąka nie potrwa długo. Najważniejsze ze są pod dobra opieka. Walczę z laktatorem żeby rozbujać laktację ale na razie z marnym skutkiem:D ale ja jestem uparta i wiem ze już zaraz ruszy! Jak tam Mati i Twoje samopoczucie ?:)

@Balonsbalons trzymam kciuki za rozprawę na pewno skopiesz tam tyłki :D a później tylko rodzic !

Daj sobie czas haha
zobaczysz za tydzień jaka będzie zmiana i mniejszy brzuszek a A 2 tyg to już kompletnie ! może nawet zniknie;)
pierwsze dni po porodzie takie są z brzuszkiem jak w 6 miesiącu....to normalne

Niestety ten palant nie stawil sie w sadzie...poraz kolejny dostarczyl zwolnienie lekarskie od lekarza medycyny sadawej! Zwolnienie ma do 18 grudnia sprawa odroczona do 17 stycznia!!!!!! Mnie przesluchala sedzia byla tez palanta prawniczka zadawala mi pytania obzydliwe przesluchiwano mnie poltorej godziny. Plakalam bardzooo trzeslam sie mialam okropne skurcze. To jest koszmar. Zostaje bez niczego. Nie wiem za co bede żyć . w przyszlym tyg widze sie z dawna znajoma ktora jest prawnikiem zgodzila sie mi pomoc. Bo tej mojej z urzedu to juz nawet nie wierzę ze cos zdziała

ah szkoda mi cię strasznie..co za idiota.wstydzilby się... kombinator widać.:( mam nadzieję że szybko się ta tą sprawą jednak rozwiąże a to opóźnianie to sąd powinien jakoś rozpatrzyć ..jakąś kara potem ale nie
.. chore prawo
 
Potrzebuje porady.Dzisiejszy dzien spedzilam u siostry. Dos
Niestety ten palant nie stawil sie w sadzie...poraz kolejny dostarczyl zwolnienie lekarskie od lekarza medycyny sadawej! Zwolnienie ma do 18 grudnia sprawa odroczona do 17 stycznia!!!!!! Mnie przesluchala sedzia byla tez palanta prawniczka zadawala mi pytania obzydliwe przesluchiwano mnie poltorej godziny. Plakalam bardzooo trzeslam sie mialam okropne skurcze. To jest koszmar. Zostaje bez niczego. Nie wiem za co bede żyć . w przyszlym tyg widze sie z dawna znajoma ktora jest prawnikiem zgodzila sie mi pomoc. Bo tej mojej z urzedu to juz nawet nie wierzę ze cos zdziała
Bardzo wspolczuje takiej sytuacji. To straszne co cie spotkalo, porod tuz tuz ...a tu tyle stresow na glowie. Jestem pelna podziwu , ze jeszcze jakos funkcjonujesz. Mnie tez to czeka, "tatus"mojej corki za nic w swiecie nie chce jej uznac i tez mnie czeka sprawa w sadzie. U prawnika bylam i mnie nie pocieszyla babeczka. Poniewaz moj ex nie jest polakiem sprawa moze ciagnac sie nawet dwa lata, bo on moze ciegle sie odwolywac by nie przyjechac na testy DNA. Takze w najblizszym czasie moge sobie tylko pomarzyc o alimentach. Jestem zdana tylko na siebie:-( :(

Nie placz kochana, wszystko bedzie dobrze, powiem ci ze ja na razie nic nie robie. Przeryczalam cala ciaze a teraz chce tylko szczesliwie urodzic i spedzic wspaniale swieta z moim dzieckiem, bez zadnych stresow i nerwow. Ten rok chce zakonczyc z usmiechem na twarzy, trzymajac w ramionach swoja gwiezdeczke.Chce by Te swieta byly cieple, spokojne bez zalow i niepotrzebnych stresow... po prostu magiczne. Takze, choc wiem ze jestes zraniona i masz serce zlamane na milion kawalkow, to mam nadzieje ze masz kolo siebie duzo zyczliwych ci ludzi ktorzy wspieraja cie ze wszystkich sil. Piszesz za nastepna sprawa jest 17 stycznia. Do tego czasu nie dopuszczaj mysli o tym czlowieku, nie jest wart ani jednej Twojej lzy. Poswiec ten czas na ludzi ktorych kochasz i ktorzy kochaja ciebie.
PS: jednak jestem przerazona tym co piszesz co sie dzieje w sadach. Przeciez golym okiem widaz ze facet sciemnia i robi wszystko by bylo ci pod gorke. To jakis koszmar:wściekła/y:
Trzymaj sie i nie daj sie;)
 
reklama
Niestety ten palant nie stawil sie w sadzie...poraz kolejny dostarczyl zwolnienie lekarskie od lekarza medycyny sadawej! Zwolnienie ma do 18 grudnia sprawa odroczona do 17 stycznia!!!!!! Mnie przesluchala sedzia byla tez palanta prawniczka zadawala mi pytania obzydliwe przesluchiwano mnie poltorej godziny. Plakalam bardzooo trzeslam sie mialam okropne skurcze. To jest koszmar. Zostaje bez niczego. Nie wiem za co bede żyć . w przyszlym tyg widze sie z dawna znajoma ktora jest prawnikiem zgodzila sie mi pomoc. Bo tej mojej z urzedu to juz nawet nie wierzę ze cos zdziała
Biedna :( mam nadzieję, że z tą znajoma coś zdzialacie.
 
Do góry