reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Igorowelove gratulacje kochana!!!! Spisalas sie na medal.


Ja dzis wstalam o 6 rano bo na 9 mialam z Nikosiem wizytę kontrolną w centrum zdrowia dziecka:)
Wszystko narazie jest ok
Pojechala z nami moja kolezanka tak na wszelki wypadek gdybym sie gorzej poczula. Ale wszystko poszlo mega sprawnie. Wwiec 10.30 bylysmy po wizycie . udalo sie mi jeszcze odstawic Nikosia na 11 do przedszkola. Zrobilam zakupy wrocilam do domu i padlam jak mucha spalam sobie póltorej godziny dalej lezakuje... Lece rozpakowac zakupy i spadam po nikosia do przedszkola. Bo biedny tez pewnie zmeczony po takim porannym wstaniu. Dosypial w autobusie.
O dzieo ta drzemka zrobila mi dobrze bo zazwyczaj czuje sie jakas przybita po przebudzeniu.
W poniedzialek mam wizytę u mojej gin to bedzie 9 dni do terminu bede ja chyba blagac o ten masaż szyjki hihi
 
reklama
Powiedzcie mi taką jedną rzecz
Poród mam za jakieś 4 tygodnie a odrosty mam niesamowite na pazurach hybrydke miałam. I pytanie czy ja mogę sobie zrobić hybrydke czy nie bo to inne czasy teraz są teraz lepsze są sprzęty i wogole. Będę rodzic w matce polce.
 
Powiedzcie mi taką jedną rzecz
Poród mam za jakieś 4 tygodnie a odrosty mam niesamowite na pazurach hybrydke miałam. I pytanie czy ja mogę sobie zrobić hybrydke czy nie bo to inne czasy teraz są teraz lepsze są sprzęty i wogole. Będę rodzic w matce polce.
Ja nie noszę hybrydy już od maja, ale z tego co dziewczyny pisały wcześniej w niczym to nie przeszkadza. Najlepiej dopytać w szpitalu, w którym będziesz rodziła
 
@Igorowelove gratulacje kochana!!!! Spisalas sie na medal.


Ja dzis wstalam o 6 rano bo na 9 mialam z Nikosiem wizytę kontrolną w centrum zdrowia dziecka:)
Wszystko narazie jest ok
Pojechala z nami moja kolezanka tak na wszelki wypadek gdybym sie gorzej poczula. Ale wszystko poszlo mega sprawnie. Wwiec 10.30 bylysmy po wizycie . udalo sie mi jeszcze odstawic Nikosia na 11 do przedszkola. Zrobilam zakupy wrocilam do domu i padlam jak mucha spalam sobie póltorej godziny dalej lezakuje... Lece rozpakowac zakupy i spadam po nikosia do przedszkola. Bo biedny tez pewnie zmeczony po takim porannym wstaniu. Dosypial w autobusie.
O dzieo ta drzemka zrobila mi dobrze bo zazwyczaj czuje sie jakas przybita po przebudzeniu.
W poniedzialek mam wizytę u mojej gin to bedzie 9 dni do terminu bede ja chyba blagac o ten masaż szyjki hihi
Jak byłam mała też jeździliśmy do CZD. Pamiętam te ranne wstawania po 3... Podróż pociągiem w zimę do Warszawy, a potem godzinę do Międzylesia. Zwykle też spałam w autobusie. To było straszne dla mnie. Ale zawsze w podziemiach mama kupował nam coś dobrego :D Pamiętam koktajle owocowe w punkcie za stoiskami z ciuchami.
Jutro masz rozprawę?

Ja jutro na 11:00 do ginekologa. Już się boję ile mała będzie ważyć ;) Dwa tygodnie temu 3612g...
 
Powiedzcie mi taką jedną rzecz
Poród mam za jakieś 4 tygodnie a odrosty mam niesamowite na pazurach hybrydke miałam. I pytanie czy ja mogę sobie zrobić hybrydke czy nie bo to inne czasy teraz są teraz lepsze są sprzęty i wogole. Będę rodzic w matce polce.
Musiałabyś się dowiedzieć u siebie w szpitalu, bo to właśnie wszystko od sprzętu zalezy. Mnie powiedziała, że mogą być pomalowane normalnym lakierem jakimś jasnym. Hybryda i żele zdecydowanie nie. To jeżeli chodzi o ręce. Nogi jak kto chce:)
Można kombinować i np u każdej ręki po 1 palcu zostawić bez hybrydy. Ja wolę nie kombinować, niż mam się później nasluchac, że 'paniusia rodzic przyjechała' czy coś... :)
 
Powiedzcie mi taką jedną rzecz
Poród mam za jakieś 4 tygodnie a odrosty mam niesamowite na pazurach hybrydke miałam. I pytanie czy ja mogę sobie zrobić hybrydke czy nie bo to inne czasy teraz są teraz lepsze są sprzęty i wogole. Będę rodzic w matce polce.

Ja ściągnęłam całkowicie w 37 tygodniu. Paznokcie troszkę się zregenerują [emoji16] Mama ginekolog pisała, że można mieć ale bezbarwne. Bo kolor może zaburzyć wynik. No i z kolorem nie będzie widać czy coś się dzieje.
Myślałam, że będę musiała je do zera obciąć, ale na szczęście nie ma takiej potrzeby ładnie się trzymają
 
Hejki!
Gratulacje dla Klaudii i Sary :D
Moja mama dzisiaj próbuje wnuczkę zaczarować, żeby wyszła, bo ma dzisiaj urodziny :D Niestety mała się chyba nie wybiera na tę stronę brzucha :p
Czekamy z tortem na narzeczonego, więc dopiero po 18 będziemy jeść, a kupiłam migdałowo- czekoladowy i już mi ślinka na niego cieknie hahaha :D
Miłego popołudnia Dziewczyny, może jeszcze któraś dzisiaj powita swoje Maleństwo, trzymam kciuki :D
 
Dzwoniłam do szpitala i Pani doktor powiedziała że nie ma ścisłych przepisów na to czy mogą być czy nie to zależne jest Ode mnie... Ale tak sobie pomyślałam że wasze opinie też mnie interesują [emoji16][emoji16][emoji16]
U mnie w szpitalu nie pozwalają na pomalowane paznokcie. Ja już hybrydy zdjęłam parę miesięcy temu, bo przestało mi się chcieć je robić :D Po porodzie już zapowiedziałam Narzeczonemu, że idę na paznokietki, rzęsy i do fryzjera. Tak w ramach prezentu za te trudy ciążowe :D
Chociaż pewnie jak zobaczę córeczkę to będzie dla mnie wyatarczającą nagrodą hihi <3
 
reklama
Hejki!
Gratulacje dla Klaudii i Sary :D
Moja mama dzisiaj próbuje wnuczkę zaczarować, żeby wyszła, bo ma dzisiaj urodziny :D Niestety mała się chyba nie wybiera na tę stronę brzucha :p
Czekamy z tortem na narzeczonego, więc dopiero po 18 będziemy jeść, a kupiłam migdałowo- czekoladowy i już mi ślinka na niego cieknie hahaha :D
Miłego popołudnia Dziewczyny, może jeszcze któraś dzisiaj powita swoje Maleństwo, trzymam kciuki :D
Moja mama też próbuje czarować żeby wnuk urodził jej się w urodziny (ma 18listopada) zobaczymy co wyjdzie z jej czarów. Ja wolałabym żeby miał osobno urodziny a nie z babcią :)
 
Do góry