reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Dusia94 gratulacje! :)
@Igorowelove gratulacje! :)

A ja mam po południu wizytę. Trochę się martwię, czy mała prawidłowo przybiera na wadze po ostatniej wizycie, no ale zobaczymy...
A co było na ostatniej wizycie? Przepraszam, nie pamietam[emoji55] ja też dziś mam kontrolę Ale dopiero przed 20! I jeśli ktg wyjdzie ok to usg nie będzie. Tylko ciekawe jak szyjka bo tydzień temu była jeszcze baaardzo długa...
3mam kciuki[emoji11]
@Igorowelove nareszcie![emoji16] gratulacje![emoji11] pamiętam jak Dita kiedyś pisała że do środy urodzisz no i proszę środa [emoji28] tylko pewnie chodziło o jakieś 2 tygodnie temu no ale to szczegół
 
A co było na ostatniej wizycie? Przepraszam, nie pamietam[emoji55] ja też dziś mam kontrolę Ale dopiero przed 20! I jeśli ktg wyjdzie ok to usg nie będzie. Tylko ciekawe jak szyjka bo tydzień temu była jeszcze baaardzo długa...
3mam kciuki[emoji11]
@Igorowelove nareszcie![emoji16] gratulacje![emoji11] pamiętam jak Dita kiedyś pisała że do środy urodzisz no i proszę środa [emoji28] tylko pewnie chodziło o jakieś 2 tygodnie temu no ale to szczegół

Przez trzy tygodnie mała wg usg przybrała tylko 300 g. Ale mam nadzieję, że to był tylko jakiś błąd pomiaru... To trzymam kciuki za szyjkę, może lekarz zrobi badanie na samolocie żeby sprawdzić szyjkę. :)Mi to nawet lekarka nie mówi jaką długość ma szyjka tylko tyle wiem, że miękka, ale rozwarcia nie ma.
 
Wzięli małą na szczepienie to pięknie spała i nie przynieśli już bo niby wymiotuje po i chcą ją położne sobie na obserwację zostawić A właśnie powinnam ją karmić [emoji26]
ojjjj a mozE właśnie możesz się do niej udać????

Leon 10.25
3620/55
Wkoncu!!
Na szybko napiszę że poszło mega szybko, bo o 9 zaczęły się bolesne skurcze. I dziewczyny, sama!! Bez indukcji! Indukować mieli zacząć koło 11 [emoji23]

haha Gratulacje kochana .wreszcie!! i byłam pewna że Leon 4 kilo przekroczy a tu taki w San raz bobasek:rolleyes:
odpoczywajcie:)
Jak często dziewczyny się podmywacie i zmieniacie te podpaski ? Wiem że to indywidualna sprawa ale no jakoś ja bym ciągle zmieniała i się myła mam wrażenie [emoji848] [emoji28]
Sama woda podmywalam się zawsze co zmiana podpaski ..a potem osuszalam
Mylam się dwa razy, wieczorem wczoraj i dziś rano. A zmieniam jak mam potrzebę. W sumie im częściej tym lepiej z tym zmienianiem.
@ONAONAONA dobrze że wspomniałaś o tym kremie na brodawki. Już posmarowałam i wystawiłam na wierzch.
Poranione nie są tylko bardzo bolą, bo są nie zwyczajne tego tarmoszenia. Dziś jeszcze nie doił, nabiera sił po nocy.
Spadł z wagi 80g, ale to jest normalne w pierwszych czterech dobach. Oby za dużo nie zszedł z Wagi.
Za godzinę zaczynają się odwiedziny, pewnie do mojej sąsiadki przyjdzie mąż. Mój też ma przyjechać ale nie wiem o której dokładnie.

spadek wagi normalny także na razie to nie ma się czym przejmować :)
i jak ktoś napisał..przez podaniem piersi lepiej zmoczyć sutek ..by brodawka.tez się ściągnęła ..bynajmniej mi tak było łatwiej zdecydowanie...

pozatym wpierw muskalam małemu nad górną warga sutkiem...podtrzymywalam podbródek dzięki czemu szeroko buźkę otwierał... i szybko wciskalam pierś ale bliżej podniebienia sutek ..wtedy czułam że zasysał najlepiej

mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłam :errr:


@Dusia94 gratulacje! :)
@Igorowelove gratulacje! :)

A ja mam po południu wizytę. Trochę się martwię, czy mała prawidłowo przybiera na wadze po ostatniej wizycie, no ale zobaczymy...


bądź dobrej mysli:)

i czy jest możliwość pisać ile dni ma mały badz stare wiadompdci kiedy odnosicie się do jakiś rozsterek , problemów ?
mi już się zaczyna motać Haha a niedlugo bedzie jeszcze lepiej :-D
 
Przez trzy tygodnie mała wg usg przybrała tylko 300 g. Ale mam nadzieję, że to był tylko jakiś błąd pomiaru... To trzymam kciuki za szyjkę, może lekarz zrobi badanie na samolocie żeby sprawdzić szyjkę. :)Mi to nawet lekarka nie mówi jaką długość ma szyjka tylko tyle wiem, że miękka, ale rozwarcia nie ma.
Zawsze mam badanie na samolocie więc z pewnością się dowiem co i jak. Nie podaje konkretnych liczb tylko widzę minę i słyszę "noo dluuuga"[emoji28] moja mała też mało rośnie- ok 130-140 na tydzień... oby teraz Twoja ładnie narobiła a jak nie to po prostu będzie z tych drobniejszych i tyle. Zdrowa a to najważniejsze [emoji4] o której masz wizytę? Ktg też?
 
Leon 10.25
3620/55
Wkoncu!!
Na szybko napiszę że poszło mega szybko, bo o 9 zaczęły się bolesne skurcze. I dziewczyny, sama!! Bez indukcji! Indukować mieli zacząć koło 11 [emoji23]

Brawo ty!!! [emoji847][emoji5] widzisz, mowilam ze moze zacznie się bez wywoływania jak u moich sióstr?[emoji8] gratuluje!!!!! [emoji8]

A co było na ostatniej wizycie? Przepraszam, nie pamietam[emoji55] ja też dziś mam kontrolę Ale dopiero przed 20! I jeśli ktg wyjdzie ok to usg nie będzie. Tylko ciekawe jak szyjka bo tydzień temu była jeszcze baaardzo długa...
3mam kciuki[emoji11]
@Igorowelove nareszcie![emoji16] gratulacje![emoji11] pamiętam jak Dita kiedyś pisała że do środy urodzisz no i proszę środa [emoji28] tylko pewnie chodziło o jakieś 2 tygodnie temu no ale to szczegół
Oj tam, oj tam[emoji28] środa to środa [emoji23] widocznie miałam przebłysk co do dnia tygodnia [emoji85][emoji16]
 
Brawo ty!!! [emoji847][emoji5] widzisz, mowilam ze moze zacznie się bez wywoływania jak u moich sióstr?[emoji8] gratuluje!!!!! [emoji8]


Oj tam, oj tam[emoji28] środa to środa [emoji23] widocznie miałam przebłysk co do dnia tygodnia [emoji85][emoji16]
Brawo Ty! [emoji28] ja też mówiłam że chciałabym synka w środę urodzić i się udało [emoji16] A teraz nie mam żadnych pomysłów na poród do terminu 15 dni! Kiedy to zleciało?![emoji848]
 
Zawsze mam badanie na samolocie więc z pewnością się dowiem co i jak. Nie podaje konkretnych liczb tylko widzę minę i słyszę "noo dluuuga"[emoji28] moja mała też mało rośnie- ok 130-140 na tydzień... oby teraz Twoja ładnie narobiła a jak nie to po prostu będzie z tych drobniejszych i tyle. Zdrowa a to najważniejsze [emoji4] o której masz wizytę? Ktg też?

A może akurat coś ruszyło :) Będę trzymała kciuki za Twoją szyjkę w każdym razie ^^
No właśnie wcześniej przybierała sporo więcej, no ale zobaczymy. W brzuchu skika, więc mam nadzieję, że wszystko jest ok :) Wizytę mam za 2 godziny, a ktg jeszcze nie miałam... Ale ja mam termin na 30.11, więc jeszcze trochę :)
 
reklama
A może akurat coś ruszyło :) Będę trzymała kciuki za Twoją szyjkę w każdym razie ^^
No właśnie wcześniej przybierała sporo więcej, no ale zobaczymy. W brzuchu skika, więc mam nadzieję, że wszystko jest ok :) Wizytę mam za 2 godziny, a ktg jeszcze nie miałam... Ale ja mam termin na 30.11, więc jeszcze trochę :)
Moja też wcześniej więcej przybierala, także ja się w ogóle nie martwię. A ktg zależy od lekarza. Ja chodzę prywatnie i mój robi od 35 tc i w pierwszej ciąży miałam tak samo. Także znowu się należe i najem słodkiego [emoji39] czekamy na wieści![emoji4]
 
Do góry