reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)

Gratuluje podwójnego szczęścia[emoji16][emoji8] teraz szybkiego powrotu do siebie życzę [emoji5]
 
reklama
Ja tak na szybko:) o 10 30 urodziły się Dori 3200 i 53 cm oraz Kaja 2500 i 50 cm. Mała dostała 10 pkt a Kluska 9 bo kolorku tak szybko nie złapała. Na razie się grzeją czekają na ocenę lekarska i może nam przywiozą niedługo. Ja leżę i nie czuje nóg ale już dostałam przeciwbole wiec mam nadzieje ze nie będzie bardzo źle:)
Gratulacje! Podwójne :D
 
@Koziunia @Szara20 @Kelyana gratulacje dziewczyny! Super że macie już swoje maleństwa przy sobie :)
Ja dzisiaj dziewczyny nie najlepiej się czuje. Brzuch mnie boli, twardawy jest, w dodatku juz dwa razy mnie przeczyściło. Boję się że to objawy zblizającego się porodu. Brzuch jak mięknie od góry to znowu po bokach jedt bardzo twardy. Wzięłam już drugą nospe i czekam.. Mały rusza się tak jak zawsze.
Od kilku dni cały czas bym spała, nie moge się skupić na niczym bo zaraz mnie senność bierze. Ehh.. Ta końcówka ciąży wcale nie jest taka cudowna
 
U mnie noc ciężka, bo Michasia cały czas chciała do piersi. A znów do południa okropny, cały czas ktoś przychodzil i nie mogłam nakarmić córki, a jak już nakarmilam to zrobiła kupę i ulewala to co zjadła. Kazali mi dziś niedokarmiac, bo w piersiach mam ładnie pokarm, no ale mi nie dawali, bo chcą kąpać, bo tamto bo siamto no i nie wiem czy ja dokarmic mm.
 
A dla mnie największym dyskomfortem w ostatnim trymestrze ciąży jest duża ilość wydzieliny z pochwy i trudności z utrzymaniem higieny w związku z tym. Bo do tego, że boli kręgosłup i wyglądam jak kulka z cellulitem już się przyzwyczaiłam ;)
Brzuch jak twardniał tak twardnieje, ale już nie boli. Jutro idę do kosmetyczki ogarnąć paznokcie u rąk. A w czwartek mam wizytę u ginekologa, do której miałam już nie dotrwać...
Wczoraj byłam na tej sesji brzuszkowej, zrobiłam sobie sama kilka zdjęć telefonem ;) Były też u mnie koleżanki z oddziału i dostałam taki zestaw :D

 
U mnie noc ciężka, bo Michasia cały czas chciała do piersi. A znów do południa okropny, cały czas ktoś przychodzil i nie mogłam nakarmić córki, a jak już nakarmilam to zrobiła kupę i ulewala to co zjadła. Kazali mi dziś niedokarmiac, bo w piersiach mam ładnie pokarm, no ale mi nie dawali, bo chcą kąpać, bo tamto bo siamto no i nie wiem czy ja dokarmic mm.
Myślę że nie, nakarm z piersi skoro masz pokarm, po co mm..
 
U mnie noc ciężka, bo Michasia cały czas chciała do piersi. A znów do południa okropny, cały czas ktoś przychodzil i nie mogłam nakarmić córki, a jak już nakarmilam to zrobiła kupę i ulewala to co zjadła. Kazali mi dziś niedokarmiac, bo w piersiach mam ładnie pokarm, no ale mi nie dawali, bo chcą kąpać, bo tamto bo siamto no i nie wiem czy ja dokarmic mm.
Też myślę, że jeśli masz ją nakarmić to piersią. Nie widzę sensu w podaniu MM w tym przypadku...
 
A dla mnie największym dyskomfortem w ostatnim trymestrze ciąży jest duża ilość wydzieliny z pochwy i trudności z utrzymaniem higieny w związku z tym. Bo do tego, że boli kręgosłup i wyglądam jak kulka z cellulitem już się przyzwyczaiłam ;)
Brzuch jak twardniał tak twardnieje, ale już nie boli. Jutro idę do kosmetyczki ogarnąć paznokcie u rąk. A w czwartek mam wizytę u ginekologa, do której miałam już nie dotrwać...
Wczoraj byłam na tej sesji brzuszkowej, zrobiłam sobie sama kilka zdjęć telefonem ;) Były też u mnie koleżanki z oddziału i dostałam taki zestaw :D

Ale zapasy :D Ekstra :D
 
reklama
A dla mnie największym dyskomfortem w ostatnim trymestrze ciąży jest duża ilość wydzieliny z pochwy i trudności z utrzymaniem higieny w związku z tym. Bo do tego, że boli kręgosłup i wyglądam jak kulka z cellulitem już się przyzwyczaiłam ;)
Brzuch jak twardniał tak twardnieje, ale już nie boli. Jutro idę do kosmetyczki ogarnąć paznokcie u rąk. A w czwartek mam wizytę u ginekologa, do której miałam już nie dotrwać...
Wczoraj byłam na tej sesji brzuszkowej, zrobiłam sobie sama kilka zdjęć telefonem ;) Były też u mnie koleżanki z oddziału i dostałam taki zestaw :D

Zapasy ekstra byle tylko kosmetyki podpasowaly bo różnie to bywa.
 
Do góry