reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Świetnie, że pocycał [emoji4][emoji4][emoji4]
A mąż jak to mąż, musi czasem wkurzać. Grunt, że pomaga, bo sama wszystkiego nie ogarniesz.
A co znaczy ,że wizyta położnej była dziwna ?
Przyszła pogadała.
Ani mlodego bardzo nie zobaczyła ani mnie.
Siedziała przy herbacie i mnie pytała:czy kikut odpadł?czy różowo zabarwiona.
Jedyne co to nam trochę wcześniej wizytę w poradni prekuksacyjnej.
A tak to mówi, że często młodemu dawać mleko.
Więc my, że kazali nam dawać co 3 godziny.
To ta, że częściej.
Potem, że nie wolno dziecka na boku kłaść bo nas ortopeda ochrzani.
Ja mówię że tak nam kazał neonatolog
 
Tak, możliwe, bo mm ma inny smak niż to Twoje.
Może też nie była aż tak głodne bo sporo wypila wcześniej.
Okej tylko co z tym zrobić jak w razie pić mm nie będzie chciała przez dzisiejszą noc.. Czekam aż się obudzi jak narazie..
Wypiła sporo niby.. I może była najedzona bo jeszcze się nie obudziła.. Mam nadzieje że zje jak wstanie..
 
Przyszła pogadała.
Ani mlodego bardzo nie zobaczyła ani mnie.
Siedziała przy herbacie i mnie pytała:czy kikut odpadł?czy różowo zabarwiona.
Jedyne co to nam trochę wcześniej wizytę w poradni prekuksacyjnej.
A tak to mówi, że często młodemu dawać mleko.
Więc my, że kazali nam dawać co 3 godziny.
To ta, że częściej.
Potem, że nie wolno dziecka na boku kłaść bo nas ortopeda ochrzani.
Ja mówię że tak nam kazał neonatolog
Mi też kazali na boku i tak ją w szpitalu kładli do łóżeczka, raz na jednym boju raz na drugim.. jutro ma i u nas być położna ciekawe co powie
 
My też dziś po wizycie, Maleńki już 3200, lekarz stwierdził że będzie duży chłopak[emoji170]ktg ok, chociaż mogły by się już jakieś poważniejsze skurcze pisać[emoji849] 3 tyg temu były większe i wtedy nawet lekarz prognozował że mogę następnej wizyty nie doczekać... Szyjka zamknieta ale Mały się pcha[emoji7] Następna wizyta 16 już w szpitalu, ale mam taką cichą nadzieję że już wtedy z moim dzidziusiem w domu[emoji188][emoji849]

No i mamy listopad[emoji173]️

Gratuluje udanej wizyty [emoji106][emoji5]
 
@Ewela2805 jak Mała nie piła mleka mm i nie jest do tego konkretnego przyzwyczajona to możesz też sprovowac innego,może to konkretne Jej nie pasuje w smaku...
A może wcale nie będzie potrzebne :)

A mnie tak boli brzuch, że nie śpię całą noc... Wzięłam nospę i czekam,czy coś pomoże...
I jak? Pomogło?
Może wejdź pod prysznic
 
reklama
Witajcie Kochane mamusie Gratulacje dla nowo narodzonych bąbelków ;)
Trzymam kciuki za dziewczyny co już są w trakcie i coś się dzieje @Igorowelove mam nadzieje że u Ciebie już po i jesteście razem;)
Podziwiam jak walczycie o mleczko ja to bym się chyba poddałao_O
Dziewczyny od dwóch dni spać nie mogę skurcze łydek a wczasie dnia to chodzę jak połamana...:wściekła/y: Zażywam magnez może coś jeść konkretnego a mało u mnie w organiźmie jakiś witamin? Co do objawów ciążowych to u mnie cisza a takie świństwo mnie złapało....
 
Do góry