reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Melduję się po kontroli. Ktg o niebo lepsze! Tydzień temu zapis płaski a teraz tak jak nalezy[emoji4] usg też ok, przepływy ilość wód itp. Mała mniejsza o tydzień ale tak już się utrzymuje więc w normie. Ma 2700 a zostało nam 22 dni więc pewnie będzie podobna jak synek (3030) najważniejsze że cały czas przybiera. Szyjka długa i zamknięta. Od soboty ciąża donoszona i dostałam przykazanie przytulania się z mężem żeby tej szyje pomóc [emoji16][emoji41] za tydzień znów ktg. Ale już jestem o niebo spokojniejsza [emoji4]
Co do szycia to pamiętam że bolało okrutnie i że mówiłam że gorzej jak poród A położna patrzyła na mnie jak na wariatke [emoji28]
Dziewczyny trzymam kciuki żebyście się za długo nie meczyly! Spokojnej nocy wszystkim[emoji11]
 
reklama
@Gaba_Bb gratulacje! :)
@Igorowelove będzie dobrze, może Maluszek będzie chciał się w końcu przywitać z mamą :)
@Balonsbalons może to już... kciuki! :)

@anet88 ja też dzisiaj chodziłam w krótkim rękawku i było mi w sam raz ^^ Ale nie powiem, czułam się dziwnie mijając np. starsze panie w beretach, kurtkach i szalikach :p

W ogóle to mam dzisiaj takie dziwne twardnienia, w sumie są w miarę regularne i do tego jakby w tym czasie brakuje mi tchu. Miałam tak czasem, ale to były pojedyncze epizody, a teraz tak cały wieczór... Nie boli, tylko jest takie nieprzyjemne, nie wiem, czy to skurcze, czy co to to jest...
 
@Igorowelove trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze. Odezwij się później.

@Gaba_Bb gratulacje! Jak dojdziesz do siebie i odpoczniesz to oczywiście czekamy na relacje.

Ja się chyba jutro wybiorę na cmentarz. Jest taka piękna pogoda...

@Dzidzi bobo może akurat taki dzień trafiłaś, że Ci ciężko było. Też kiedyś na działce jak byłam się na spacer wybraliśmy z mężem i też myślałam, że to już koniec spacerów, bo mnie coś uwieralo, ciężko się oddychają itp, ale to się okazało jednorazowy numer.
@@anet88 oby tak było [emoji6] jak ty mówisz [emoji6]
 
A mnie dziś ząb boli i to tak że szok. Całe pół twarzy aż promieniuje do ucha i pod oczami. Czy wiecie może jakie MOCNE przeciwbólowe mogę wziąść karmiąc ? [emoji17]

Tak wczoraj myślałam, tyle już mam rozpakowanych, jesteśmy grupą pół październikowek i pół listopadowek hehe Trzymam kciuki!!! [emoji8]
Paracetamol, pyralgin a nawet brałam ketonal
 
ja z córką przeczyszczenie przed porodem i zaraz kilkanaście h po robiłam już 2 LOL i wiedziałam że powstrzymywać nie mam co jak to było po porodzie z pierwszym synkiem ..miałam potem mega problem heheh mimo że miałam CC

teraz z synem tak samo ..wyproznialam się porządnie rano w sobotę a wieczorem kilkanascie hhpo porodzie następnego dnia już w kibelku byłam LOL
na szczęście nic nie bolało ..a żeby szew nie szczypał to się chylalam do przodu jak najbardziej gdy robiłam siusiu

jak wytrzymałas z dwójka 8dni????? oO oO oO




Gratulacje!!!!! :):)


ja na tym etapie tylko autem i to pod same drzwi także rozumiem doskonale ! a może urodzisz wcześniej ..jak ja...ja po 30 tyg kiedy dziecię urosło tak jak dzieci donoszone czułam się już naprawdę ciężko ... i chodzenie spacery odpadały..miałam problem by iść na szybkie zakupy i wrócić bo mi wszystko dokuczało...ciągło w dol
@@onaonaona powiem szczerze że już bym chciała ale zaczęty 36 t to chyba jeszcze nie donoszona ciąża [emoji52][emoji848][emoji848]
 
Antosia już z nami :) po ciężkich bojach i całym dniu na oksy wkoncu się udało :) nie obyło się bez nacinania bo małej na koniec zaczęło szybko spadać tętno.

Waga: 2510g
Wzrost: 51cm

Wszystkim czekającym życzę żeby poszło sprawniej niz u mnie :) powodzenia dziewczyny i czekam na dobre wieści od Was :)
Gratulacje
 
I jaki plan po tym ktg? Szpital dom? Nie martw się na zapas, u mnie tez pare razy wychodziły płaskie zapisy, ale po prostu dzidki spały. Potrzepaly mi brzuchem i zaraz było lepiej.
Położna znów mnie nastraszyla bo Młody zbyt spokojny, trzy razy pozycje zmienialam. U mnie skurcze po 70-100. Mój lekarz stwierdził że jest ok. Dobrze ze skurcze są bo Młody dostaje sygnały ale to są przepowiadajace bo nieregularne. Szyjka długa i zamknięta więc spokojnie, porodu z tego nie będzie. Młody dziś 3200. Niestety zapomniał na kiedy mnie zapisał w szpitalu [emoji45] [emoji16] mam dzwonić w poniedziałek. Możliwe że to będzie już wtorek a najpóźniej piątek. :)
 
reklama
@majacyr jak w domu z Matim? Mąż trochę pomaga?

Ja też już się nie mogę doczekać mojego synka, ale jeszcze muszę wytrzymać, nie mam innego wyjścia [emoji23]
@Igorowelove co tam u Ciebie? Jak się sprawy mają?
Mąż w nocy się młodym zajmuje.
Ogarnia zakupy, sprząta w domu, ale też mnie wkurza i drze mordę.
Dziś zapisał młodego do kilku specjalistów, bo mamy tego trochę.
Wczoraj była u nas położna, ale to była dziwna wizyta.
Dziś mnie brzuch boli, ale też sporo robiłam.
W nocy miałam kryzys laktacyjny.
A dziś Mati sam zazyczyl sobie cysia i ssał 30 minut.
W sumie 2 razy go przystawiłam dziś.
 
Do góry