reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Igorowelove a ja myślałam, że Ty już urodzisz na dniach a tu się nie
zanosi [emoji23]
@Ewelina1406 współczuję tego bólu zęba [emoji85]
Ale jestem rozdrażniona [emoji35] wszystko mi z rąk leci, wszystko mnie wkurza i w dodatku coś mnie w dole boli brzuch, tzn. tak bliżej spojenia, chodzić przez to nie mogę [emoji85]
Jeszcze Moj mnie drażni bo oczywiście telefon gdzieś ma odłożony i nawet skontaktować się z nim nie można. A jakbym zaczęła rodzic? Tylko niepotrzebny stres... ehhh...
 
U ktorej z dziewczyn maluszek ma dosc czesto a nawet bym powiedziala bardzo czesto czkawke ? Moj to czka czy jak sie napije czy jak zjem cIzy jak nic nie robie [emoji38][emoji38] czesto ma czkawke... jak go pukam w miejsce gdzie czka czasem pomaga [emoji3][emoji3]... jego ruchy juz bola czasem jak sie wypnie a jeszcze moj starszy syn bawi sie z nim on go puka w brzuch a maly mu oddaje tylko szkoda ze mnie to boli a syn sie cieszy ze znim sie bawi [emoji3] ja mam termin na 8 grudnia ale mnie sie wydaje ze ppd koniec listopada urodze. Narazie nic nie wskazuje ale mam takie przeczucie [emoji848]

@@Ewelina 1406 w takim przypadku powinnas isc do dentysty oni musza a nawet maja obowiazek psi zeby w takiej sytuacji przyjeli cie bez kolejki i bez wyciagnjetej karty.... Jesres w ciazy walcz o to bo jak nie teraz to kiedy? Przyjmuja bez kolejki i terminu z bolem a jeszcze kobiete w ciazy tym bardziej.... Nje mozesz sie meczyc bo dzidziusia stresujesz kochana.[emoji4][emoji4][emoji4]

Mój bobo ma tak samo... zwariować można... zazwyczaj zaraz po jedzeniu lub wypiciu czegoś słodkiego... czasem nawet jeden cukierek wystarczy... :D
Co ciekawe, moja koleżanka w ciąży córką cały czas brzuch skakał, a z synkiem zero czkawki! Ciekawa jestem, czy jest jakaś reguła.
A ty nosisz dziewczynkę, czy chłopca? :)
 
@Igorowelove a ja myślałam, że Ty już urodzisz na dniach a tu się nie
zanosi [emoji23]
@Ewelina1406 współczuję tego bólu zęba [emoji85]
Ale jestem rozdrażniona [emoji35] wszystko mi z rąk leci, wszystko mnie wkurza i w dodatku coś mnie w dole boli brzuch, tzn. tak bliżej spojenia, chodzić przez to nie mogę [emoji85]
Jeszcze Moj mnie drażni bo oczywiście telefon gdzieś ma odłożony i nawet skontaktować się z nim nie można. A jakbym zaczęła rodzic? Tylko niepotrzebny stres... ehhh...
Niby zacząć się może w każdej chwili, ale ja już się nastawiam na najpóźniejszy termin [emoji14]
Jestem w szpitalu mam 3 cm rozwarcia skurcze nieregularne ale bolą
Brzuch twardy ciekawe czy dziś urodze
Poszłam na wizytę u swojego ginekologa sprawdził rozwarcie i wysłał mnie do góry na porodowke ciśnienie mi trochę wzroslo odezwę się później
O proszę! No to trzymam kciuki żeby się rozkrecilo! Czekamy na wieści!
 
U mnie czop nawet nie wiem kiedy odszedł ale niedawno koleżanka rodziła czop jej odszedł i dopiero w 8 dobie po urodziła.
U mnie czkawki zero teraz i w poprzedniej nic nie wiem od czego to zależy...
Jestem w szpitalu mam 3 cm rozwarcia skurcze nieregularne ale bolą
Brzuch twardy ciekawe czy dziś urodze
Poszłam na wizytę u swojego ginekologa sprawdził rozwarcie i wysłał mnie do góry na porodowke ciśnienie mi trochę wzroslo odezwę się później
Trzymamy kciuki oby poszło szybko raz ciach i gotowe :tak:
 
Mój bobo ma tak samo... zwariować można... zazwyczaj zaraz po jedzeniu lub wypiciu czegoś słodkiego... czasem nawet jeden cukierek wystarczy... :D
Co ciekawe, moja koleżanka w ciąży córką cały czas brzuch skakał, a z synkiem zero czkawki! Ciekawa jestem, czy jest jakaś reguła.
A ty nosisz dziewczynkę, czy chłopca? :)
Moja ma czkawki min 2 razy dziennie. Zazwyczaj po slodkim. Czasami mam zbyt duza przerwe miedzy kolejnym posilkiem i jak cos zjem to potrafi ja meczyc dobre 10 min;)
 
Jestem w szpitalu mam 3 cm rozwarcia skurcze nieregularne ale bolą
Brzuch twardy ciekawe czy dziś urodze
Poszłam na wizytę u swojego ginekologa sprawdził rozwarcie i wysłał mnie do góry na porodowke ciśnienie mi trochę wzroslo odezwę się później

Powodzenia. Niech sie szybko rozkreci i nie meczy zbyt dlugo ;)
 
reklama
Do góry