reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej. Melduje sie ze szpitala. Dalej nie wiele wiem ale udalo mi wyciagnac z lekarza na obchodzie ze z problemem mnie nie wypuszcza. Czyli cos musza zrobic z tym uchem zebym nie zeschizowala do listpada :p

Witam wszystkie nawe mamy ;)

I wciąż jestem bez objawów. Juz zaczynam sie zastanawiac czy wszystko z kropkiem ok :(
 
reklama
Kochane czy wam tez zdarza sie mieć takie dziwne bóle z tyłu pleców i czasami pobolewa was troszkę mocniej brzuch ... Jestem przed wizyta i się boję ze jest coś nie tak

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]


Również zaczynam z waga za duża ;) w pierwszej ciąży było podobnie, na początku schudłam 8 kg potem przytyłam 10 wiec po porodzie ważyłam mniej niż przed :) mam nadzieje, ze teraz tez tak będzie!
Damy rade!


yuud9jcg4ppvx442.png
 
Również zaczynam z waga za duża ;) w pierwszej ciąży było podobnie, na początku schudłam 8 kg potem przytyłam 10 wiec po porodzie ważyłam mniej niż przed :) mam nadzieje, ze teraz tez tak będzie!
Damy rade!


yuud9jcg4ppvx442.png
Ale mi kochana nie chodzi o wage ale o bóle

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja się non stop łapię na tym, że dzwigam, latam jak opętana, ja ogólnie za dużo robię...za cięzko i masakra.

Czy ktoś z Was dziewczyny zaczyna z nadwagą? Eh..ja przez operacje nabrałam sporej ilości niechcianych kg...miałam / mam nadal problemy z kolanami, teraz jeszcze dojdą ciążowe, to będzie trzy cyfry...jak w pierwszej ciązy :growl::ninja2:



Również zaczynam z waga za duża [emoji6] w pierwszej ciąży było podobnie, na początku schudłam 8 kg potem przytyłam 10 wiec po porodzie ważyłam mniej niż przed [emoji4] mam nadzieje, ze teraz tez tak będzie!
Damy rade!


yuud9jcg4ppvx442.png



yuud9jcg4ppvx442.png
 
A ja mam juz dosyć. Wrastam w to łóżko. Zapuszczam korzenie. Tesknie za młodą i jest mi strasznie źle :(
Pewnie przed wtorkiem mnie nie wypuszczą
 
reklama
Ja się non stop łapię na tym, że dzwigam, latam jak opętana, ja ogólnie za dużo robię...za cięzko i masakra.

Czy ktoś z Was dziewczyny zaczyna z nadwagą? Eh..ja przez operacje nabrałam sporej ilości niechcianych kg...miałam / mam nadal problemy z kolanami, teraz jeszcze dojdą ciążowe, to będzie trzy cyfry...jak w pierwszej ciązy :growl::ninja2:

Ja. Mam IO. Mam zamiar się bardzo pilnować. Też dojdę do trzech cyfr. Trochę się boję o stawy, tym bardziej, że mieszkam na 4 piętrze.

Dziewczyny napiszcie skąd jesteście?
 
Do góry