reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja jestem na tej grupie na Facebooku :) mi osobiście lepiej jest na fb pisać :) chociaż tutaj też przyjemnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem , tzn mieszkałam w Olsztynie ale kupiliśmy dom kilkanaście km za Olsztynem :)


ckai9jcgk2p5w1e9.png
Witam [emoji6]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Na fb sie na razie nie pcham. Z forum listopada 2013 na fb przeszlysmy dopiero jak maluszki byly juz z nami i tak bylo dobrze.
 
Hej. Melduje sie ze szpitala. Dalej nie wiele wiem ale udalo mi wyciagnac z lekarza na obchodzie ze z problemem mnie nie wypuszcza. Czyli cos musza zrobic z tym uchem zebym nie zeschizowala do listpada :p

Witam wszystkie nawe mamy ;)

I wciąż jestem bez objawów. Juz zaczynam sie zastanawiac czy wszystko z kropkiem ok :(
A co sie stalo? Chyba przeoczylam
 
reklama
A ja wlasnie w nim leze haha tylko na otolaryngologii :D
Córcie rodziłam na madalinskiego i mysle ze tam wróce ;)

Oooo hahha. Ja rodziłam w miedzylesiu bo stamtąd jest moja lekarka, ale tam nie wrócę ;) ja będę miała cc pewnie wiec muszę ogarnac temat. A czemu polecasz Madalińskiego? O Bródnie słyszałam ze jest super opieka neatologiczna ale i położnictwo tez.
A mieszkasz po tej stronie Wisły?


yuud9jcg4ppvx442.png
 
Do góry