reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Czyli wszystko ok? [emoji5]
To tylko się cieszyć [emoji16][emoji106]



Poród wywołuje niekoniecznie orgazm, a prostaglandyny zawarte w spermie [emoji5] ale to i tak organizm musi być gotowy na poród, bo inaczej zadne wywoływanie nic nie da [emoji28]
Moze popada (i niech popada trochę dla dobra natury!!) i znowu będzie ładnie, w sumkę nie możemy narzekać na pogodę ostatnio [emoji848][emoji106]



Ja tez musiałam powtórzyć [emoji848] lekarz coś mówił o przeciwciałami czy cos ale raz nie pamiętam, bo to już dawno było, a dwa to tak srednio słuchałam. [emoji85]
Ty już w domu??

@majacyr
Jak sytuacja u ciebie?

Akurat deszczu to by się przydało. Moja córka czeka na kałuże, żeby poskakać w kaloszach.
 
reklama
Jest jedna możliwość żeby grupa krwi się zmieniła. Czytałam kiedyś książkę, taki wywiad z Nergalem i on opowiadał o tym jak miał białaczkę i po przeszczepie szpiku zmieniła mu się grupa krwi ale to jest jedyna opcja ;)

To prawda [emoji5] u mnie córka kolegi z pracy oddawała szpik i ponoć teraz ta biorczyni ma jej grupę krwi [emoji5]
Widocznie niektórzy sie zabezpieczają, nie wiem. Niektórzy lekarze każą tez powtarza badania na toxo mimo IGg dodatniego i IGM ujemnego, także ja nie wnikam [emoji28][emoji86]


U teściów, bo mój Mąż musiał jeszcze do biura jechać, a z racji pięknej pogody okupuję taras - co prawda i tak nie mam towarzystwa, ale przynajmniej na słoneczku ;)

To łap słońce [emoji5]
 
Ja tam w ksiazeczce zdrowia do 18 roku zycia mialam wpisana B RH+ ale przy pierwszej ciąży kazal mi lekarz powtorzyc, bo książeczka byla już nie ważna i dobrze, że zrobiłam, bo mi wyszła AB RH+. Takze wszystko jest mozliwe ;)

W książeczce zdrowia kiedyś wpisywali tylko grupę krwi matki ;) moja koleżanka też była zdziwiona w ciąży, źe ma inną... ale uświadomiłam ją i sprawdziła, że rzeczywiście. ;p
 
W książeczce zdrowia kiedyś wpisywali tylko grupę krwi matki ;) moja koleżanka też była zdziwiona w ciąży, źe ma inną... ale uświadomiłam ją i sprawdziła, że rzeczywiście. ;p
Tu wyraźnie mialam zaznaczone, że to grupa krwi dziecka, czyli moja :) moja mama ma jeszcze inną grupę niż była wpisana, bo A RH- :) jeszcze chyba gdzieś mam te ksiazeczke :D
 
Ja tam w ksiazeczce zdrowia do 18 roku zycia mialam wpisana B RH+ ale przy pierwszej ciąży kazal mi lekarz powtorzyc, bo książeczka byla już nie ważna i dobrze, że zrobiłam, bo mi wyszła AB RH+. Takze wszystko jest mozliwe ;)
Bo kiedyś wpisywali zaraz po porodzie grupę krwi dziecka, a ta się może zmienić. Ale w dorosłym życiu to niemożliwe. No chyba, że takie ekstremalne sytuacje jak @Płomyk* podała.
 
Uffff, zaleglam naraszcie na chwile. Za 20 min zas trzeba wyjsc mlodziez ze szkoly odebrac. Ja tez juz po wizycie w centrum. Mam zielone swiatlo na rodzenie tam, dowiedzialam sie wsio i jesli mlody bedzie gotow to od soboty mamy bezpieczny termin. Takze czas w koncu ta torbe wyszykowac na tip top.
Jesli chodzi o grupe krwi, to ja mimo ze juz raz mialam robiona, musialam powtorzyc dzis, poniewaz to centrum podlega pod inny szpital niz ten ktory sie zajmowal prowadzeniem ciazy i potrzebyja miec orginal w dwoch miejscach. To jest bardzo wazne i w PL wiem ze tez wymagaja nie dosc ze swiezych to orginalow.

U nas tez pogoda od kilku dni dopisuje, wlasnie trawe w ogrodzie skosilam i pranie rozwiesilam, uwielbiam jak posciel schnie na dworze, ma taki swiezy zapach i taka przewiana jest ;)

@majacyr Kochanienka, jak sie macie ?? Daj znaka czy wszystko z Toba ok. Mysle o Was dzis bardzo intensywnie.
 
reklama
Uffff, zaleglam naraszcie na chwile. Za 20 min zas trzeba wyjsc mlodziez ze szkoly odebrac. Ja tez juz po wizycie w centrum. Mam zielone swiatlo na rodzenie tam, dowiedzialam sie wsio i jesli mlody bedzie gotow to od soboty mamy bezpieczny termin. Takze czas w koncu ta torbe wyszykowac na tip top.
Jesli chodzi o grupe krwi, to ja mimo ze juz raz mialam robiona, musialam powtorzyc dzis, poniewaz to centrum podlega pod inny szpital niz ten ktory sie zajmowal prowadzeniem ciazy i potrzebyja miec orginal w dwoch miejscach. To jest bardzo wazne i w PL wiem ze tez wymagaja nie dosc ze swiezych to orginalow.

U nas tez pogoda od kilku dni dopisuje, wlasnie trawe w ogrodzie skosilam i pranie rozwiesilam, uwielbiam jak posciel schnie na dworze, ma taki swiezy zapach i taka przewiana jest ;)

@majacyr Kochanienka, jak sie macie ?? Daj znaka czy wszystko z Toba ok. Mysle o Was dzis bardzo intensywnie.

Ja mam suszarkę i muszę powiedzieć, że jestem w niej zakochana [emoji7] wyciągam z niej rzeczy nie dość, że cieplutkie i mięciutkie [emoji5]to jeszcze tak pięknie pachną proszkiem, ale delikatnie... świeżo,.. a te dzidziusiowe rzeczy to już w ogóle... wdychalabym jak non stop [emoji16]
Najlepszy zakup ever[emoji847] raz w życiu maz miał rację[emoji85][emoji23][emoji23] i za każdym razem jak chwałę i jestem pod wrażeniem to chodzi dumny jak paw [emoji87][emoji85] bo to jego pomysł i zakup [emoji5][emoji106]
 
Do góry