reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Czyli wszystko ok?
emoji5.png

To tylko się cieszyć
emoji16.png
emoji106.png




Poród wywołuje niekoniecznie orgazm, a prostaglandyny zawarte w spermie
emoji5.png
ale to i tak organizm musi być gotowy na poród, bo inaczej zadne wywoływanie nic nie da
emoji28.png

Moze popada (i niech popada trochę dla dobra natury!!) i znowu będzie ładnie, w sumkę nie możemy narzekać na pogodę ostatnio
emoji848.png
emoji106.png




Ja tez musiałam powtórzyć
emoji848.png
lekarz coś mówił o przeciwciałami czy cos ale raz nie pamiętam, bo to już dawno było, a dwa to tak srednio słuchałam.
emoji85.png

Ty już w domu??

@majacyr
Jak sytuacja u ciebie?

tez jestem zdania ze organizm musi byc gotowy na porod:)

pogoda dzisiaj bardzo ladna :) czesto suszymy na tarasie bo osloniety od deszczu ale ost. juz suszarka szla w ruch bo jak zimno to szczypawy wlaza w pranie hhahhahhah
i jesli jest miejsce to lepiej osobno pralke i osbno suszarke ale jesli nie ma to i pralkosuszarka sie sprawdzi:)


@Ewela2805 pospalam dzis w dzien jak i ty ,,czuje sie spiaca strasznie .......

macie kontakt na face?? hehe
 
Dzień Dobry :-)
@Ewela2805 jak dziś się czujesz? Udało Ci się zasnąć?
Mam nadzieję, że jest z Tobą ktoś bliski, kto Cię wspiera, mąż, mama, przyjaciółka.

Ja dziś w nocy znowu toaleta na dwójkę (nie poznaję własnego organizmu) i znowu wyszedł glut z psiochy. Tum razem tylko taki żółty, bez brązowego zabarwienia. Młody delikatnie się rusza, więc to mnie uspokaja.
@anet88 oszczędzam się i to bardzo, ale no brudem nie zarosne. Mąż też ma mnóstwo rzeczy do zrobienia. Akurat ma dziś wolne więc sporo poogarnia. A jak pracuje to całe dnie go nie ma. Pomalutku trzeba odgruzować, chociaż pobieżnie, żeby było miło się wykąpać [emoji6]
Czesc, przeczytalam ze mialas taki sam problem co ja, mianowicie ten glut na papierze, co lekarz powiedzial? Wszystko ok? Ja co chwile dzwonie do niego bo mnie cos niepokoi, tym razem sie sowstrzymalam. Jestem w 8tyg ciazy.
 
Czesc, przeczytalam ze mialas taki sam problem co ja, mianowicie ten glut na papierze, co lekarz powiedzial? Wszystko ok? Ja co chwile dzwonie do niego bo mnie cos niepokoi, tym razem sie sowstrzymalam. Jestem w 8tyg ciazy.
u mnie wszystko ok, o glucie nic mu nie mówiłam, to było dwa tygodnie temu, zapomniałam o tym.
 
Hejka dziewczyny! Nie mogłam Was od rana nadrobić, więc nie pisałam, że mam dzisiaj wizytę :D
Poszliśmy prywatnie zobaczyć co tam u Malutkiej. Narzeczony był pierwszy raz ze mną :D Mała waży już +/- 2700g, w 5tygodni przybrała 1 kg :D
Jutro mam wizytę u prowadzącego, sprawdzi szyjkę, spojenie i badania krwi i moczu. Oby wszystko było ok :)
Miłego wieczoru! ;)
 
@majacyr czekamy tu wszystkie na jakieś info od Ciebie, zaczynam się martwic-zresztą chyba nie tylko ja.
@Dita_333 na ten moment jest wszystko bardzo dobrze, szyjka przygotowuje się do porodu-tak ma być. Dawno nie byłam taka uradowana po wizycie. Normalnie mordeczka do tej pory mi się cieszy.
Perspektywa, że jeszcze kilka dni tylko ta luteina sprawia, że jeszcze bardziej jestem zadowolona. A później może męża dorwę :)
 
@Olcia89 @Weronika00 gratulacje udanych wizyt:) ładnie rosną dzieciaczki. 2700 to jakby nie było żadnego błędu to już taka bezpieczna waga. Wspaniale:)

A ktoś ma sprawdzona firmę pralko-suszarki? Jakiś czas temu moi rodzice kupowali i jednak zdecydowali się na samą pralkę, bo wyczytali, że te 2w1 się nie sprawdzają tak jak 2 osobne urządzenia.

@majacyr odezwij się.

@Ewela2805 a co tam u ciebie? Jak nastrój?
 
reklama
Do góry