reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jeszcze moja kocica dostala rujki wczoraj dzisiaj sie nasilila a nie stety musze czekac do jutra bo co ja jej zrobie w niedziele [emoji34][emoji34]
Dlatego ja swoją kocicę wysterylizowałam :) Jednak głównie ze względów zdrowotnych - sterylizacja zapobiega rozwojowi niektórych nowotworów.

Dziewczyny od kilku dni boli mnie glowa wczoraj na wieczor zrobila mi sie opryszczka [emoji21] i w dodatku jestem zla bo jedyna kurtka w jaka sie jeszcze zmieszcze to plaszcz zimowy... a mamy dopiero pazdziernik wiwc przydala bu sie kurtka tak na jesien.... Chcialam kuoic ale drogie sa... ja z roz L tetaz mam co najmniej xxl [emoji38] I co ja z tym pozniej zrobie... kurtka za 100 zl albo i wiecej na 2 miesiace a szkoda mi kasy bo za te pieniadze moge kolejna rzecz malemu kupic albo starszemu synowi....
Mi też szkoda pieniędzy, w płaszcz się mieszczę, ale ledwo, ledwo. Pocieszam się tym, że już niewiele zostało do rozwiązania i jakoś przecierpię :) A że właśnie poszłam na L4 (już rodzina na mnie krzywo patrzyła, że tak się "poświęcam" pracy), to nie muszę się jakoś szczególnie ładnie ubierać.
 
reklama
Też dostałam 4, wczoraj ostatni. Oni to dzielą na różne dawki, jak jest możliwość, że nie będzie czasu to nawet w jednym dają...
Nie mam pojęcia.. Czekam na pielęgniarkę bo ma mi monitoring podłączyć pod brzuszek i się jej spytam, ale dali mi jeden zastrzyk w czwartek, jeden w piątek i mówią że dziecko jest chronione, chyba że nie urodze za 3 dni to powtórzą, także nie wiem.. Zaraz się spytam co to za nazwa była dokładna, a wy jaki dostaliście??
 
Trzymam kciuki!
Nie martw si - będzie dobrze ;) też jestem w szpitalu i powiedzieli mi dokładnie tak samo - dostałam sterydy na płuca i czekamy przynajmniej do 35 tygodnia, jeśli nie da się dłużej. Na razie średnio idzie im wstrzymywanie skurczy (których nadal nie czuję i nie wiem, że je mam - tylko ktg o tym mówi), ale jestem dobrej myśli.
Nie mamy na to wpływu, więc trzeba przyjąć jak jest - liczę, że nawet jeśli się nie uda dotrwać to z Małą na tym etapie będzie ok., a jeśli coś pójdzie nie tak to wtedy będziemy się martwić. Teraz nie ma sensu, bo to nic ne da a tylko może zaszkodzić.

Na szpital nie mogę narzekać, wszyscy są bardzo uprzejmi i pomocni. Jedna położna chyba miała gorszy dzień i była trochę jak to mój Mąż określił „taki charpagan”, ale później się poprawiła ;)

Gratuluję dzielnej mamie i Jasiowi ;)
A czemu ty jesteś w szpitalu ? Co się stało? Bo ja nie wiem czy nie doczytałam czy to przez skleroze czy przez te nerwy ostatnie i całą tą sytuację po prostu nie pamiętam... Przepraszam [emoji17]
 
@@ewela kkchana i jak ty sie czujesz ? Wybacz ze teraz pisze ale wczesniej mialam gorsze dni i dopiero dzisiaj przeczytalam posty. Kochana ja mam 31 tc (30i1) i tez sie obawiam juz kiedy nadejdzie na mnie czas.... ze wszystkim panikuje... gdybys urodzila wczesniej to nic [emoji4] byle by bylo zdrowiutkie a napewno bedzie zdrowe i silne po mamusi daj znac co sie z toba dzieje [emoji6][emoji6]
Czuje się lepiej fizycznie niż psychicznie szczerze powiem.. Jakieś dziwne sny, i 163637773 myśli na minutę aż mam wrażenie że wariuje powoli... Jak narazie jestem pod opieką lekarzy, od rana na antybiotykach, po 3 x dziennie, tabletki na biegunkę od osłabienia i abym jej nie dostała bo to duże bakterie, krew już dziś była pobrana czekam na wyniki, no i czekam na wszystko ogólnie... Najgorzej jak człowiek sam siedzi, tyle myśli że nie sposób nie oszalec, ciężko samej sobie radzić z nimi... Mała wczoraj przytkala wody plodowe i nie leciały już, wieczorem się umylam i czuje do teraz że lecą.. niby nie aż tak dużo jak mi chlusneły w czwartek no ale spora ilość..

Strasznie się boję o swoją córkę, nie tak miało być.. Niestety tego nie sposób przewidzieć, ale boję się, boję się bardzo...
 
Nie mam pojęcia.. Czekam na pielęgniarkę bo ma mi monitoring podłączyć pod brzuszek i się jej spytam, ale dali mi jeden zastrzyk w czwartek, jeden w piątek i mówią że dziecko jest chronione, chyba że nie urodze za 3 dni to powtórzą, także nie wiem.. Zaraz się spytam co to za nazwa była dokładna, a wy jaki dostaliście??

Ja właśnie nie pamiętam nazwy...
 
A pomogło chociaż:)? Ja wymiotowalam po sprawdzonym numerze cioci pt. 'Wódka z pieprzem' też na ból brzucha:) rzygalam jak kot i faktycznie ból przeszedl:)
@Balonsbalons same pozytywne opinie nt. tego filmu słyszałam. My we wtorek się wybieramy:) no jak męski wieczór to nie można przeszkadzac:) znalazłaś kogos do malowania?
Nie wzięłam tego do ust, ale pomogło ;)

Dziewczyny od kilku dni boli mnie glowa wczoraj na wieczor zrobila mi sie opryszczka [emoji21] i w dodatku jestem zla bo jedyna kurtka w jaka sie jeszcze zmieszcze to plaszcz zimowy... a mamy dopiero pazdziernik wiwc przydala bu sie kurtka tak na jesien.... Chcialam kuoic ale drogie sa... ja z roz L tetaz mam co najmniej xxl [emoji38] I co ja z tym pozniej zrobie... kurtka za 100 zl albo i wiecej na 2 miesiace a szkoda mi kasy bo za te pieniadze moge kolejna rzecz malemu kupic albo starszemu synowi....
A myślałaś, żeby poszukać w lumpeksie? Ja pożyczyłam sportową od Mamy. Wyglądam dziwnie, ale się zapinam przynajmniej.
 
reklama
@@Anka_x ja mam 2 kotki jedna ma 3 lata i jest wysterelizowana a druga ma 8 miesiecy wiec to jej druga rujka... dziwne ale pierwsza przechodzila jak miala 4 miesiace i brala tabletke na wyciszenie... chcialam poczekac do przyszlego roku zeby skorzystac z tej akcji i mniej zaplacic [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]...
 
Do góry