reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

A mój się jakoś wypial (albo znów przekrecil ma tu glowke) że mnie pod zebrem gniecie i nie jest fajnie. Ja to mam wrażenie, że fajniej już było, a teraz będzie coraz gorzej:)

Ja tam chciałabym do 11.11 chociaż donosić [emoji85]ale powoli brzusio mi się obniża. Sama to widzę i rodzinka też. Mnie dzieciątko kopie po żebrach lub po boku wiec raczej dalej główka w dole [emoji4]
 
reklama
A mój się jakoś wypial (albo znów przekrecil ma tu glowke) że mnie pod zebrem gniecie i nie jest fajnie. Ja to mam wrażenie, że fajniej już było, a teraz będzie coraz gorzej:)
Maluchy coraz wieksze i mają coraz mniej miejsca, więc jak kopną to czuć mocno.
Lepiej nie będzie hehehe ale mimo wszystko jest to cudowne uczucie[emoji16]
 
Ja tam chciałabym do 11.11 chociaż donosić [emoji85]ale powoli brzusio mi się obniża. Sama to widzę i rodzinka też. Mnie dzieciątko kopie po żebrach lub po boku wiec raczej dalej główka w dole [emoji4]
Kurcze, a ja właśnie nie zauważyłam, żeby byl niżej.... Wydaje mi się że cały czas tak samo mniej więcej. Gdzieś czytałam że od 36 tyg się obniża...? Mam tylko nadzieję, że młody się nie przekrecil głową do góry znów, bo cc to ostatnie na co mam ochote:(
 
A co jest nie tak z amolem?



Hmm skąd info, że wynik ważny 4 tygodnie? Ja miałam pobierany w 32+1 i mi lekarz mówił że nawet jak tydzień po terminie będę rodzić to wynik będzie ważny.
Amol zawiera etanol=alkohol to raz. Dwa olejki, których ja w ciąży nie stosuje.

Co do wyniku gbs mój gin mówił, że jest ważny 4 tygodnie.
Jeżeli poród jest później to trzeba powtórzyć.
We wcześniejszych ciążach nie było w ogóle tego badania.
 
Dziewczyny ja nie miałam w ogóle badanego Gbs bo nie zdążyłam i podają mi antybiotyk od początki do teraz, także bez stresu na pewno zdążą.

Co do siary, to odciągam ręcznie na razie do strzykawki. Mam jej całkiem sporo, Jaśko nawet połowy nie zjada, bo na razie tylko dają mi odrobinkę. I dostałam pochwale za jakoś, położna dawno takiej treściwej nie widziała, wyglada jak sok pomarańczowy :D

Niestety nacinali mi krocze, co u takich wcześniaków jest praktykowane ze względu na chronienie główki i teraz strasznie mnie to ciągnie. Moja mama mówi ze to dlatego ze znieczulenie nie działało i napielam mięśnie i teraz tak już będzie mnie bolec aż do zdjęcia.
Miałyście nacinane krocza? Jeśli tak, to bolały Was szwy?
Super, że udaje się z siarą tak ładnie :)
Ja miałam za każdym razem nacinane krocze i ciągnie do zdjęcia szwów. No i u mnie jeśli siedzenie to na 1 pośladku i bolało.
 
Amol zawiera etanol=alkohol to raz. Dwa olejki, których ja w ciąży nie stosuje.

Co do wyniku gbs mój gin mówił, że jest ważny 4 tygodnie.
Jeżeli poród jest później to trzeba powtórzyć.
We wcześniejszych ciążach nie było w ogóle tego badania.
Hmm rozumiem, ale to przecież do posmarowania skroni... Kilka kropel:) dla mnie jest ok;)
 
Kurcze, a ja właśnie nie zauważyłam, żeby byl niżej.... Wydaje mi się że cały czas tak samo mniej więcej. Gdzieś czytałam że od 36 tyg się obniża...? Mam tylko nadzieję, że młody się nie przekrecil głową do góry znów, bo cc to ostatnie na co mam ochote:(

Dlatego mnie to troszkę martwi i czas najwyższy zwolnić tempa [emoji4]
 
reklama
Najważniejsze, że na Ciebie działa.
Gorzej jakbyś piła jak mój Ojciec [emoji23][emoji23][emoji23]
Nie no gdzie:) zresztą mnie w ciąży to sporadycznie boli głowa, chyba dlatego, że mam troszkę wyższe ciśnienie, a tak normalnie to takie zejsciowe po 2 kawach:D chociaż pamiętam jak byłam mała i babcia dawała łyżeczkę z cukrem i amolem właśnie... :) Chyba na ból brzucha to było.
@Paulianna89 ja jeszcze w lipcu po górach chodziłam i było ciężej, ale się dało. A teraz to tak godzinkę max mogę spacerować (po płaskim rzecz jasna) i później muszę trochę odpocząć. Pociesza mnie to, że jeszcze chwila i wrócimy do pełnej sprawności i formy:) no trzeba już zwolnić, najwyższa pora:)
 
Do góry