reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hey dziewczyny, ja już zamówiłam fotelik maxi cosi pebble (diamond black ) i bazę isofix 2wayfix i z głowy wózek po 10 września i będę happy teraz przyszły organizery do komody, ochraniacz i inne pierdoly i na tym koniec .
Czekamy na klepniecie kredytu i jazda z remontem:)
Obecnie dziś 26+4 ,mała kopie ja mam lenia coś niesamowitego jedyne co mnie denerwuje to woda w udach, oby zeszło!
8 kg na plusie,w pasie jest tyle co było:)
Zero innych problemów z ciąża, skóra dalej idealna ,nawet nie swędzi ani nic więc czekamy zostało 80 dni ciut mało ale zdarzymy:)
Prenatalne 12 września- zobaczymy jak malutka rośnie i dostaniemy zdj 4D ❤
Cieszyłabym się bardziej jakbym była po remoncie ale ...no cóż:(
 
reklama
Hej dziewczynki :) ja jak zwykle w uśpieniu...tylko czytam, czytam i czytam, co piszecie, bo co mam napisać, to z głowy mi wylatuje... mam takie pytanie... natury intymnej, a trochę się krępuję.
Czy wy też zauważyłyście większą ilość wydzielanego śluzu? Mnie złapało wczoraj późnym wieczorem... niby standardowo, tak jak powinno wyglądać w ciąży, białe, nie ma konsystencji galaretki... Ale po prostu jest tego więcej i trochę mnie to martwi, bo to pierwsza ciąża i nic nie wiem. Ruchy ok, bo akurat szaleje, ale to mi spokoju nie daje i zaczynam panikowac, że to może już... A w czwartek mam wizytę...[emoji47] [emoji32]
 
Hej dziewczynki :) ja jak zwykle w uśpieniu...tylko czytam, czytam i czytam, co piszecie, bo co mam napisać, to z głowy mi wylatuje... mam takie pytanie... natury intymnej, a trochę się krępuję.
Czy wy też zauważyłyście większą ilość wydzielanego śluzu? Mnie złapało wczoraj późnym wieczorem... niby standardowo, tak jak powinno wyglądać w ciąży, białe, nie ma konsystencji galaretki... Ale po prostu jest tego więcej i trochę mnie to martwi, bo to pierwsza ciąża i nic nie wiem. Ruchy ok, bo akurat szaleje, ale to mi spokoju nie daje i zaczynam panikowac, że to może już... A w czwartek mam wizytę...[emoji47] [emoji32]


tak. czasem mam wiekszy wyplyw a nie po nocy jak to czesto bywa bo lezymy a w dzien... bialo kremowe czasem bardzo rzadkie..w mim przypadku byloby to ok
a wczesniej nic takiego nie zaobserowalas????
to raz jest wiecej a raz mniej jak zauwazylam
 
Hey dziewczyny, ja już zamówiłam fotelik maxi cosi pebble (diamond black ) i bazę isofix 2wayfix i z głowy wózek po 10 września i będę happy teraz przyszły organizery do komody, ochraniacz i inne pierdoly i na tym koniec .
Czekamy na klepniecie kredytu i jazda z remontem:)
Obecnie dziś 26+4 ,mała kopie ja mam lenia coś niesamowitego jedyne co mnie denerwuje to woda w udach, oby zeszło!
8 kg na plusie,w pasie jest tyle co było:)
Zero innych problemów z ciąża, skóra dalej idealna ,nawet nie swędzi ani nic więc czekamy zostało 80 dni ciut mało ale zdarzymy:)
Prenatalne 12 września- zobaczymy jak malutka rośnie i dostaniemy zdj 4D [emoji173]
Cieszyłabym się bardziej jakbym była po remoncie ale ...no cóż:(

Mogę Cie prosić o linka do organizerow do komody?:)
 
tak. czasem mam wiekszy wyplyw a nie po nocy jak to czesto bywa bo lezymy a w dzien... bialo kremowe czasem bardzo rzadkie..w mim przypadku byloby to ok
a wczesniej nic takiego nie zaobserowalas????
to raz jest wiecej a raz mniej jak zauwazylam
Wiesz co, tak stopniowo od dłuższego czasu widziałam, że coś się zwiększa ta ilość, a że wczoraj świeżutko założyłam piżamę, a na codzień noszę wkładki, to mnie to zszokowało, bo przy wkładkach tak tego nie czuć. No właśnie takie białe lub kremowe, zupełnie jak mówisz. Już szukam naprawdę dziury w całym, ale skoro to normalne, a dyduś dokazuje, to chyba za wcześnie, żeby bać się o przedwczesny poród... Chociaż, ja i tak się boję.
 
Hej dziewczynki :) ja jak zwykle w uśpieniu...tylko czytam, czytam i czytam, co piszecie, bo co mam napisać, to z głowy mi wylatuje... mam takie pytanie... natury intymnej, a trochę się krępuję.
Czy wy też zauważyłyście większą ilość wydzielanego śluzu? Mnie złapało wczoraj późnym wieczorem... niby standardowo, tak jak powinno wyglądać w ciąży, białe, nie ma konsystencji galaretki... Ale po prostu jest tego więcej i trochę mnie to martwi, bo to pierwsza ciąża i nic nie wiem. Ruchy ok, bo akurat szaleje, ale to mi spokoju nie daje i zaczynam panikowac, że to może już... A w czwartek mam wizytę...[emoji47] [emoji32]
Niestety normalne:)
I tak będzie dlugo jeszcze :)
 
Niestety normalne:)
I tak będzie dlugo jeszcze :)
Oby, bo małego czasem czuję nisko, ale to chyba kręcąca się główka na wszystkie strony [emoji32] Mam nadzieję, bo już w przerażeniu zastanawiałam się, gdzie znajdę dobry szpital, bo to o wiele za wcześnie... [emoji36] a nigdy w ciąży nie byłam, więc tym bardziej się boję [emoji33]
 
reklama
hej :)
ja dzisiaj po wizycie i po uzg :) wychodzi na to ze wszystko idzie w dobrym kierunku
maly wazy 840 gram i ma jakies 23 cm :) szyjka macicy wydolna 36 mm ale niestety od 2 tygodni jak nie lepiej maly mi sie kreci ale mimo tego jest w pozycji podluznym miednicowym jakos dziwnie sie usadzil ha ha ha ha. niestety na te bolace mnie od kilku dni pachwiny nic lekarz nie moze poradzic jedynie co to wiecej odpoczywac. Tylko jak ja siedze jest ok nic nie boli ale jak wstaje jak to sie wszystko zastanie to przez prawie 5 min dochodze do siebie zeby normalnie funkcjonowac pozniej jak chodze to tez boli ale znosnie... nie umiem tak caly czas siedziec albo lezec juz niewiem co ma robic tak zle tak nie dobrze ehhh...
a jak tam u wasze maluszki wierca kreca sie daja funkcjonowac czy nie bardzo hehe
 
Do góry