reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Oby, bo małego czasem czuję nisko, ale to chyba kręcąca się główka na wszystkie strony [emoji32] Mam nadzieję, bo już w przerażeniu zastanawiałam się, gdzie znajdę dobry szpital, bo to o wiele za wcześnie... [emoji36] a nigdy w ciąży nie byłam, więc tym bardziej się boję [emoji33]


Nie ma czego ,i nie ma co się stresować moje też pierwsze ale jak widzisz na forum nie które mają 2 ,3, 4 A też się boją- co ciąża to zawsze stres ale trzeba rozważnie do tefo podchodzić:)
Nie krew to nie ma co panikowac:)
 
reklama
hej :)
ja dzisiaj po wizycie i po uzg :) wychodzi na to ze wszystko idzie w dobrym kierunku
maly wazy 840 gram i ma jakies 23 cm :) szyjka macicy wydolna 36 mm ale niestety od 2 tygodni jak nie lepiej maly mi sie kreci ale mimo tego jest w pozycji podluznym miednicowym jakos dziwnie sie usadzil ha ha ha ha. niestety na te bolace mnie od kilku dni pachwiny nic lekarz nie moze poradzic jedynie co to wiecej odpoczywac. Tylko jak ja siedze jest ok nic nie boli ale jak wstaje jak to sie wszystko zastanie to przez prawie 5 min dochodze do siebie zeby normalnie funkcjonowac pozniej jak chodze to tez boli ale znosnie... nie umiem tak caly czas siedziec albo lezec juz niewiem co ma robic tak zle tak nie dobrze ehhh...
a jak tam u wasze maluszki wierca kreca sie daja funkcjonowac czy nie bardzo hehe
Który masz tydzień ?
Ja miałam 795 w 24t3d A Ty ?
 
Rosnie balonik hehe
20180828_164401.jpg
 

Załączniki

  • 20180828_164401.jpg
    20180828_164401.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 434
A to drobniutkie dziecię :) bo to ja miałam 2,5 tygodnia temu więc teraz już pewnie kilogram jak nic:) hehe
Ładny balonik !! Piękna piłeczka się zrobiła, u mnie to tak nie ma niesety ;( była po przezarciu sie haha i tez nie idealnie piękna:) myślę że to uroda taka brzuszka moja ;/ hahaha
moj starszy syn urodzil sie tez miniaturka ze tak powiem 2800 wiec moze i ten bedzie malutki hehe patrzac w internecie na wymiary i wage to sie mniej wiecej zgadza te 840 gram i 23 cm... ale jak na 26tc to powiem ci ze mnie pachwiny za bardzo bala i w krzyzu mnie boli :(
 
A to drobniutkie dziecię :) bo to ja miałam 2,5 tygodnia temu więc teraz już pewnie kilogram jak nic:) hehe
Ładny balonik !! Piękna piłeczka się zrobiła, u mnie to tak nie ma niesety ;( była po przezarciu sie haha i tez nie idealnie piękna:) myślę że to uroda taka brzuszka moja ;/ hahaha[/QUOT
A to drobniutkie dziecię :) bo to ja miałam 2,5 tygodnia temu więc teraz już pewnie kilogram jak nic:) hehe
Ładny balonik !! Piękna piłeczka się zrobiła, u mnie to tak nie ma niesety ;( była po przezarciu sie haha i tez nie idealnie piękna:) myślę że to uroda taka brzuszka moja ;/ hahaha
tak mi sie wydaje ze powinien miec 23 cm bo lekarz ktory mi robil uzg nie byl laskaw powiedziec ile ma cm w opisie jest tylko ze 840 g =52 percentyl
BPD 65MM
HC 236MM
AC 220MM
FL 44MM
wiec zerknelam w internecie ile powinno miec cm z waga 840 g rosnie prawidlowo wiec ....
 
reklama
Hej dziewczynki :) ja jak zwykle w uśpieniu...tylko czytam, czytam i czytam, co piszecie, bo co mam napisać, to z głowy mi wylatuje... mam takie pytanie... natury intymnej, a trochę się krępuję.
Czy wy też zauważyłyście większą ilość wydzielanego śluzu? Mnie złapało wczoraj późnym wieczorem... niby standardowo, tak jak powinno wyglądać w ciąży, białe, nie ma konsystencji galaretki... Ale po prostu jest tego więcej i trochę mnie to martwi, bo to pierwsza ciąża i nic nie wiem. Ruchy ok, bo akurat szaleje, ale to mi spokoju nie daje i zaczynam panikowac, że to może już... A w czwartek mam wizytę...[emoji47] [emoji32]
Myślę, że nie masz się czym stresować. To raczej normalne.
Głowa do góry i zero stresów :)
Jak termin minie, a dziecko nadal będzie w brzuchu to zgłoszę się po reklamacje [emoji23][emoji23][emoji23]
hehhehe aż się w głos zaśmiałam z tej reklamacji

Ja dziś chwilę pochodziłam z córeczką po sklepach. To już nie dla mnie, młody jest bardzo nisko i przy chodzeniu bardzo mocno go czuję. Zuzia brykała po sklepie a ja za nią wołałam, żeby zwolniła, bo nie nadążam...hehehhe
Pachwiny również zaczynają mnie boleć, ale nie jest to bardzo upierdliwy ból. Po prostu czuję, że coś jest na rzeczy.
Wczoraj wypiłam pierwszy koktajl warzywny, dziś była druga seria, ale ledwo wlałam to w siebie. Wydaje mi się, że dzięki temu dwójeczka dziś jak marzenie :)
 
Do góry