reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@majacyr ja zawsze jak robie badania to nie odbieram wcześniej , zazwyczaj robię tydz przed wizytą . Wyniki idą prosto do gina ,teraz też mam taki zamiar dopiero przy wizycie dowiedzieć się co i jak . Tak to bym zaraz porównywała wyniki , szperała , wynajdywała tysiące problemów i oczywiście zamartwiała się na zapas a tak to - będzie coś nie tak to lekarz powie :happy2:
Tak jak myślałam przy trzecim pobieraniu był już problem , żeby trzeci raz nie brać z tej samej żyły to szukała gdzie indziej. Udało się jakimś cudem z drugiej ręki ale teraz obok tego miejsca czuje takie pieczenie i ból że szok.
Mi 3 razy pobierała z tej samej żyły. Za trzecim to już zaciskałam zęby, a ręka do teraz mnie boli,,,, aczkolwiek najważniejsze, że mamy to już za sobą. Nie chciałabym przechodzić przez to ponownie.
 
reklama
Tak . Jutro rano jadę po nie i po Męża oczywiście heh

Ja nie mam problemow z biodrami tak w ogole... Ale w ciąży od nie wiem 15tyg śpię tylko ..lewy. prawy bok i im brzuszek większy ..i im dłużej śpię na jednym boku bez przekręcania to od ucisku prawdopodobnie i braku zmiany pozycji boli i to rozluznienie boli strasznie..
Z dziećmi miałam tak że im bliżej porodu tym zaczynałam spać na pół siedzaco pół nocy:) z synem mialam miesiąc przed porodem tak praktycznie noc w noc bo ból nie pozwalal mi leżeć na boku dluzej jak pół h np. A z córa lepiej było

Ja nie jestem w stanie leżeć płasko na plecach ! Blokuje mi oddech .. czuję ból także na USG proszę bym była ciut wyżej bo nie dam rady hehe a im dalej w las tym gorzej

A do twardnien też przywykłam już
Też mnie biodra w nocy bolą jak za długo leżę na jednej stronie, więc to chyba w granichach normy :)

Dzięki dziewczyny za porady. Dzwonilabym do gina z tym twardnieniem, ale jestem w trakcie zmiany lekarza... zreszta moi dotychczasowi potraktowali by mnie jak hipohondryczke, tego jestem pewna. Zacznę od magnezu, zobaczymy.
Brzuch mam praktycznie cały czas twardy, jak jest miękki to się dziwie, nie na odwrót :(

Jestem aktywna, ale tyle co muszę by nie zwariować i czuć się dobrze fizycznie. Nie wiem jak Wy, ale mnie najbardziej wszystko ciągnie, boli i uwiera jak siedzę długo i leżę.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Dla mnie glukoza była ok, ale jak widać wszystko jest bardzo subiektywne :)
Czy masz problemy z zaparciami? U mnie tak jest od zaparć, brzuch twardy cały czas. Był czas w lipcu, że mi odpuściły to brzuch i samopoczucie się poprawiły. Twardnienia brzucha odczuwam inaczej, bo mi wtedy dech zapiera i też jest ich więcej jak mam taki nadmuchany brzuch. Biorę magnez.

A Wy jakie bierzecie witaminy? Bo ja z Pregny.
Femibion ze względu na metylowany kwas foliowy. Choć może inne też go mają :) Prócz tego dodatkowo 15mg kwasu foliowego, bo mam mutację MTHFR i gorzej go przyswajam :)
 
@Weronikakrz i odczuwasz ulgę? Jest lepiej? Cześć @Ewela2805 i @Magnolia* @Ewelina1406 kiedy wyniki? @Naan34 a posiew się zawsze robi? W którym tyg? Ja do tej pory nie miałam zleconego
Posiew sie robi tylko gdy w wynikach moczu np bakterie wyjda, zeby wiedziec jakie to sa i czym je leczyc. U mnie wyszly tak na początku, a po zrobieniu posiewu bylo czysto. Prawdopodobnie pierwsza probke zle pobralam.
 
reklama
Do góry