reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczyny.
Ja też dzisiaj wizytuje o 18.30 a teraz powoli zbieram się do dentysty brrrr.

Zagladacie na wrześniowe? Już szaleją na porodowkach hehe i jedna już w domu urodziła. No szok
Ja śledzę na bieżąco najpierw lipcowe, teraz sierpniowe i wrześniowe.
Aby patrzeć od połowy września październikowe się zaczną rozpakowywać, a później nasza kolej :)
 
reklama
Witam nowe dziewczyny [emoji6]
Tak . Jutro rano jadę po nie i po Męża oczywiście heh

Ja nie mam problemow z biodrami tak w ogole... Ale w ciąży od nie wiem 15tyg śpię tylko ..lewy. prawy bok i im brzuszek większy ..i im dłużej śpię na jednym boku bez przekręcania to od ucisku prawdopodobnie i braku zmiany pozycji boli i to rozluznienie boli strasznie..
Z dziećmi miałam tak że im bliżej porodu tym zaczynałam spać na pół siedzaco pół nocy:) z synem mialam miesiąc przed porodem tak praktycznie noc w noc bo ból nie pozwalal mi leżeć na boku dluzej jak pół h np. A z córa lepiej było

Ja nie jestem w stanie leżeć płasko na plecach ! Blokuje mi oddech .. czuję ból także na USG proszę bym była ciut wyżej bo nie dam rady hehe a im dalej w las tym gorzej

A do twardnien też przywykłam już
Mam to samo z biodrami, ciągle się przekładam w nocy z jednej na drugą stronę a na plecach tez nie mogę spać. Zazwyczaj nad ranem najbardziej mi to dokucza wtedy się budzę i zmieniam pozycję na pół siedząca i juz nie śpię [emoji849]
@Lovegirl ja robiłam RTG jednego zęba, jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży i ginekolog powiedział, że nie ma się czym martwić, bo to znikome dawki, za to dentysta stwierdził, że żadnego RTG w ciąży nie zrobi. Więc co lekarz to opinia. A RTG 3d też na pewno dostarcza więcej promieniowania niż standardowe...Wiadomo, że czasem korzyści przewyższają ryzyko i właśnie to powinien ocenić lekarz. Jak napisała @Dita_333 nie sugeruj się forami w takim wypadku ;)
ja niejednokrotnie zastanawiam się, czy brać paracetamol, jak mnie boli głowa, bo sobie myślę, że jeszcze wytrzymam, a już nie chcę temu mojemu dziecku dokładać więcej leków, to nigdy nie jest dla niego obojętne ;P

Wizytujące, trzymam kciuki!
W ogóle widzę, że na początku września bardzo dużo wizytuje, ja 3 września. To dopiero będzie wysyp dobrych nowin, słodkich zdjęć, chwalenia się wagą naszych bobasów ;) Już się nie mogę doczekać!
Ja tez miałam RTG zęba zanim jeszcze się dowiedziałam o ciąży, później siedziałam w internecie i czytałam czy to nie zaszkodziło dziecku..
Hej dziewczyny.
Ja też dzisiaj wizytuje o 18.30 a teraz powoli zbieram się do dentysty brrrr.

Zagladacie na wrześniowe? Już szaleją na porodowkach hehe i jedna już w domu urodziła. No szok
Oby poszło szybko i sprawnie u dentysty [emoji4]
Ja czytałam najpierw sierpniowe, teraz wrześniowe i tez sobie uświadomiłam, że to już niedługo nas czeka. Nie mogę się doczekać pierwszego postu tutaj, że któryś maluch jest juz na świecie [emoji3]
 
@kasia98 ja robię wyniki na 2-3dni przed wizytą u gina.
Tyle, że miałam wizytę 18ego i następną mam dopiero 18ego września, a od kilku dni mnie swędzi jak cholera cała skóra, że nie idzie wytrzymać.
Dlatego teraz poszłam na badania, mam nadzieję, że to tylko alergia, ale lepiej to skontrolować.
Gdyby nic się nie działo to bym czekała do wizyty, ale to jeszcze 3 tygodnie.

@LassHa to troszkę do przerobienia.
Ale dasz radę, trzymam kciuki za szybki remont.

@sandra a nie wiem może by się dało na jakimś usg zobaczyć czy coś?
Ja bym osobiście nie zrobiła tego zdjęcia, ale może skonsultuj z ginem.

@Pollyoanna ja biorę prenatal duo, magne b6 i czasem buscopan lub nospe.
No i od kilku mcy euthyrox.

@Weronikakrz i jak po masażu? Lepiej?

@Naan nospa w warunkach szpitalnych może wpłynąć na szyjkę a tak to działa p/ skurczowo.

@Ewela2805 witaj z Majeczką:)
Jak się czujesz?
Kiedy masz wizytę?

@Dita wyniki jutro albo w środę.

@magnolia witaj. Trzymam kciuki za test obciążenia glukozy.
Ja na szczęście mam ze sobą to badanie.
Masz imię dla synka wybrane?
Powiem Ci że bardzo dobrze jak narazie i to od początku ciąży.. Prócz oczywiście szybkiego odczuwania przemęczenia no i drętwiejących rąk przy zasypianiu [emoji28]
Wizytę miałam akurat w sobotę, Mała ma 34cm i waży 1kg100, na glukozę mam dopiero ustawioną wizytę za 2 tygodnie, a do ginekologa następną na koniec września. Ale na mocz badania ostatnio robiłam w szpitalu bo bolał mnie troszkę inaczej brzuch i poszłam do przechodni, to nic z moczu nie wykryli i wszystko w porządku [emoji4] Jeszcze tylko tą glukozę zbadać.. [emoji4]
 
@kasia98 ja robię wyniki na 2-3dni przed wizytą u gina.
Tyle, że miałam wizytę 18ego i następną mam dopiero 18ego września, a od kilku dni mnie swędzi jak cholera cała skóra, że nie idzie wytrzymać.
Dlatego teraz poszłam na badania, mam nadzieję, że to tylko alergia, ale lepiej to skontrolować.
Gdyby nic się nie działo to bym czekała do wizyty, ale to jeszcze 3 tygodnie.

@LassHa to troszkę do przerobienia.
Ale dasz radę, trzymam kciuki za szybki remont.

@sandra a nie wiem może by się dało na jakimś usg zobaczyć czy coś?
Ja bym osobiście nie zrobiła tego zdjęcia, ale może skonsultuj z ginem.

@Pollyoanna ja biorę prenatal duo, magne b6 i czasem buscopan lub nospe.
No i od kilku mcy euthyrox.

@Weronikakrz i jak po masażu? Lepiej?

@Naan nospa w warunkach szpitalnych może wpłynąć na szyjkę a tak to działa p/ skurczowo.

@Ewela2805 witaj z Majeczką:)
Jak się czujesz?
Kiedy masz wizytę?

@Dita wyniki jutro albo w środę.

@magnolia witaj. Trzymam kciuki za test obciążenia glukozy.
Ja na szczęście mam ze sobą to badanie.
Masz imię dla synka wybrane?

Filip :)

@Weronikakrz i odczuwasz ulgę? Jest lepiej? Cześć @Ewela2805 i @Magnolia* @Ewelina1406 kiedy wyniki? @Naan34 a posiew się zawsze robi? W którym tyg? Ja do tej pory nie miałam zleconego

Jutro prawdopodobnie dopiero pójdę słodkiego drinka :-p
 
reklama
[emoji28] skad jestes, która ciąża, jak się czujesz od początku i co tam jeszcze chcesz napisać żebyśmy Cię lepiej poznały [emoji6]
Jestem z Mazur, a aktualnie mieszkam w Belgii, w Brukseli. To moja pierwsza ciąża, i baaaardzo długo oczekiwana, staraliśmy się ponad rok i już zaczynałam tracić nadzieję.. Miałam ogólnie często spozniającą się miesiaczke więc już pod koniec nie zwracalam uwagi a raczej bałam sie, tak byłam zdołowana oczekiwaniami na dziecko... Po czy jak poszłam do ginekologa byłam już w 8ym tygodniu ! I jestem teraz najszczesliwszą mamą oczekującą na moją perełkę [emoji7] Ostatnią wizytę miałam w sobotę tak jak pisałam już którejś z mam, i mała ma już 34cm i waży 1kg100, teraz umówiona jestem na glukoze za 2 tygodnie.. I coś tak podejrzewam że mała urodzi się dość długa.. Na szczęście kupiłam ciuszki w różnych rozmiarach od 50-62 bo i ja jestem wysoka i mój narzeczony też.. Chodź nie koniecznie, ale sama już nie wiem, najgorsze jest to ze nie wiem zbytnio jak to obliczyć [emoji28] A ile twoja Majcia już ma ? [emoji7][emoji4] Od początku ciąży przytylam 3kg200.. Ale oczekuję że jeszcze mi przybędzie bo się boję że mała nie ma dość miejsca u mnie w brzuszku ale lekarz mówi że wszystko jest tak jak należy więc nie panikuje [emoji28][emoji28] Chodź od 2 tygodni to rośnie mi brzuszek, co ranek to trochę większy, a wieczorami to już wogule... Bo mała zaczyna szaleć od 22ej do czasami 4ej nad ranem... (A jak u Ciebie) I się przekreca w brzuszku, kopie, tańczy jak ja to mówię i wtedy puchne że aż ciężko cokolwiek zrobić [emoji4]
Nie wiem czy coś jeszcze mogłabym dopisać ?? Chodź i tak się chyba rozpisalam [emoji28]
Napisz mi coś więcej też o sobie [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Do góry