reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mama Zuzi i Antosia świetny tort , jakbym była dzieckiem to właśnie taki bym chciała:), ba jako dorosły też bym chiała

Jak czytam te opowieści o opiece nad ciężarną w innych krajach, to aż się nie chce wierzyć, wychodzi na to, że w Polsce wcale nie ma zacofania, jeśli chodzi o opiekę medyczną nawet tą państwową. Ciekawe tylko skąd to luźne podejście do tematu:oo2: a we Francji to właśnie już któryś raz słyszę, że jak się dzwoni umówić na pierwszą wizytę ciążową, to potrafią zapytać, czy to na zabieg usunięcia:szok:
(...)
Miałam dziś sen. Straszny sen. Urodziłam w domu za wcześnie, ale dziecko było jeszcze w worku owodniowym, razem z płynami i ładnie podłączone pępowiną do łożyska, więc zadzwoniłam do mojego lekarza, co mam teraz zrobić, a on powiedział, żebym sobie jeszcze trochę maleństwo donosiła:oo: Po prostu mam je chować pod bluzką, na miejscu brzucha, tylko kazał się cieplej ubierać, żeby nie marzło:oo: Jedyne co pomyślałam, jak już małą schowałam pod bluzką, że jakoś głupio teraz ten brzuch wygląda, jak nie widać gładkiej kulki, tylko nóżki i rączki przebijają :oo:

Bo Polska wcale nie jest taka zacofana im dłużej mieszkam za granicą tym bardziej się o tym przekonuję. Jedyne czego nam może brakować to większego dystansu do siebie, innych i częstszego uśmiechu.
A co do snów...to co noc mi taką fabułę głowa produkuje, że coś niesamowitego. Budzę się wyczerpana już samym śnieniem. W pierwszej ciąży tak nie miałam. Hihi więc dobrze usłyszeć, że nie tylko mi takie figle nocka płata. To niesamowite jak pracowicie przez te 9 miesięcy nasza podświadomość przerabia lęki czy pragnienia na symbole senne.

majacyr
super, że robisz tak od siebie, prosto z serducha takie cudeńka dla Maleństwa. Później będzie to najpiękniejsza pamiątka od mamusi. Moja cierpliwość do drutów skończyła się na etapie podstawówki kiedy to na zpt popełniłam jeden mikro szalik dla lalki i powiedziałam nigdy więcej:p . Tym bardziej podziwiam za zręczność i cierpliwość:)
 
reklama
Witajcie niedzielnie !!
My juz z mezem normalnie rozmawiamy wczoraj wrocil to ja nic ani slowa sie nieodzywalam i chyba nam przeszlo do rana
Wstal wypil kawe i wzial sie za malowanie lozeczka bo dostalismy od szwagierki i trzeba je odswiezyc i maluje
Ja z dziecmi pojade do bawialni bo juz jutro do szkoly syn zaczal tydzien temu a cora jutro pierwszy dzien szkoly wkoncu wroci rutyna i regularnosc dnia bo przez wakacje to bylo urwanie glowy co chwila kolezanki u corki siedzialy a teraz od 8.30 do 15.15 bedzie w szkole
Jutro fizjoterapia pewnie tylko sprawdza co i jak mi pomoc
 
Witajcie niedzielnie !!
My juz z mezem normalnie rozmawiamy wczoraj wrocil to ja nic ani slowa sie nieodzywalam i chyba nam przeszlo do rana
Wstal wypil kawe i wzial sie za malowanie lozeczka bo dostalismy od szwagierki i trzeba je odswiezyc i maluje
Ja z dziecmi pojade do bawialni bo juz jutro do szkoly syn zaczal tydzien temu a cora jutro pierwszy dzien szkoly wkoncu wroci rutyna i regularnosc dnia bo przez wakacje to bylo urwanie glowy co chwila kolezanki u corki siedzialy a teraz od 8.30 do 15.15 bedzie w szkole
Jutro fizjoterapia pewnie tylko sprawdza co i jak mi pomoc

Hej

Ah U mnie też ... Wracają z Pl we wtorek a młoda do szkoły od środy tyle że do 12.30 a syn od czwartku też do 12.30 . Ale ja się za nimi stęskniłam !!!! Więc się cieszę hahahha ale wiem o czym piszesz ..u Nas też koleżanki ciągle by się wierciły ale kazDy gdzieś wyjeżdża i tak najwięcej czasu na zabawę z sąsiadami dzieci mają zanim wakacje się dobrze rozkręca a w szkole juz luz. Bez prac domowych i dni dluzsze bo potem to właśnie każdy na wakacje jedzie . My też i się mijamy
Obudziłam się dziś w nocy i spać nie mogłam ..ale jak zasnęłam to mąż mnie po 7 obudził .. i tak dziwnie leciutko łupie w głowie ...niepotrzebnie zrobiłam grobowa ciemność w pokoju wrr

Dobrze że Mężowi przeszło:). szkoda czasu na kłótnie i nerwy ....
 
A ja nie odzywałem się długo i mam mega zaległości, których chyba na razie nie nadrobię. Wszystko przez ślub ;) W półtora miesiąca zorganoliozowaliśmy ślub i wesele :) Od 8 dni jestem mężatką i mam najcudowniejszego męża na świecie ❤️

Gratulacje kochana!! Życzę Wam Najszczęśliwszych lat spędzonych razem , z szacunkiem i zrozumieniem..byście kochali się mniej niż jutro a więcej niz wczoraj:)')')')')
 
Piękny!! Daj znac jak smakował [emoji5]



Gdyby nie praca biurowa to pewnie jakiś czas temu byłabym już na L4
Ale to siedzenie tez nie jest wskazane za długie ze względu choćby na żylaki .. nie ma to jak leżenie choć godzinę dziennie z nogami u góry [emoji51] o czym mogę pomarzyć na tę chwilę..
A jeśli chodzi o chorobowe to trochę aż głupio sie przyznać... do tej pory ani razu nie byłam [emoji28]a pracuję piętnasty rok, w marcu minęło 14lat[emoji41]
Ale jak byłam chora, chyba ze dwa razy przez ten czas- to brałam wolne plus weekend i przechodziło.
Młody jak był chory to był u babci [emoji58] chyba ze naprawdę gorączkował i płakał za mną, to tez wolne brałam na pare dni, te najgorsze. No ale jedno dziecko i tak jakoś w sumie nie chorował bardzo...





Że co??? Ze ja??? O nieeee.. na pewno nie będę pierwsza [emoji16][emoji85]ja mam trzy typy- Karolina, Sara albo Ania (azamamew) [emoji173]️ któraś z nich i to stawiam, że w okolicy 15 października Haha plus minus pare dni .. może być 19na przykład [emoji848][emoji106][emoji10]ja mam nadzieję, że tez podobnie ale nie pierwsza... teraz ciut dłużej moze pochodzę w dwupaku [emoji28]

@piorunem
I jak po urlopie? Wypoczełaś?[emoji5]
Ja ciuszki będę prac dopiero w okolicy końca września, nawet tak początek października...to moze długo nie poleżą te ciuszki [emoji41]
A suszarkę tez mam[emoji51] kupiona specjalnie pod bobasa [emoji106]

Tak, wypoczęłam.
Też miałam prać w okolicy października, ale już mi zaczęły też przeszkadzać w tych workach ;p Na razie zapakuje w próżniowe torby, podzielę rozmiarami i do komody. Później poprasuję - może jakoś to przeżyję ;p
 
A ja nie odzywałam się długo i mam mega zaległości, których chyba na razie nie nadrobię. Wszystko przez ślub ;) W półtora miesiąca zorganoliozowaliśmy ślub i wesele :) Od 8 dni jestem mężatką i mam najcudowniejszego męża na świecie [emoji173]️
Serdeczne gratulacje! [emoji4]
Wow zorganizować wszystko w 1.5 miesiąca to nieźle się musieliście nabiegać [emoji3]
Witajcie niedzielnie !!
My juz z mezem normalnie rozmawiamy wczoraj wrocil to ja nic ani slowa sie nieodzywalam i chyba nam przeszlo do rana
Wstal wypil kawe i wzial sie za malowanie lozeczka bo dostalismy od szwagierki i trzeba je odswiezyc i maluje
Ja z dziecmi pojade do bawialni bo juz jutro do szkoly syn zaczal tydzien temu a cora jutro pierwszy dzien szkoly wkoncu wroci rutyna i regularnosc dnia bo przez wakacje to bylo urwanie glowy co chwila kolezanki u corki siedzialy a teraz od 8.30 do 15.15 bedzie w szkole
Jutro fizjoterapia pewnie tylko sprawdza co i jak mi pomoc
Dobrze, że już w porządku między Wami [emoji4] Pochwal się zdjęciem jak łóżeczko będzie gotowe [emoji6]

Ja dziś obudziłam się po 5 bo bolały mnie nogi, nie wiem w sumie od czego ale ostatnio mi się to zdarza zwłaszcza nad ranem [emoji848]
Narzeczony zrobił śniadanie i teraz to już w ogóle się nie będę mgła ruszać, chyba wracam do łóżka [emoji23]
20180826_085321.jpg
 

Załączniki

  • 20180826_085321.jpg
    20180826_085321.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 382
reklama
A ja nie odzywałam się długo i mam mega zaległości, których chyba na razie nie nadrobię. Wszystko przez ślub ;) W półtora miesiąca zorganoliozowaliśmy ślub i wesele :) Od 8 dni jestem mężatką i mam najcudowniejszego męża na świecie [emoji173]️
Gratulacje :)
Opowiadaj jak Mała i jak Ty, dalej tyle pracujesz?
 
Do góry