reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
No wlasnie niewiem chcialam mu dac wczoraj karte zeby sobie auto zatankowal i rano sam jej zapomnial a pozniej do mnie pretensje mial dlaczego jemu ja z portfela zabralam
Dobrze ze se pojechal bo bysmy jeszcze bardziej sie poklocili
Oj współczuję.
Mój czasem też robi taką gó....o burzę.
Czasem wolę jak sobie pójdzie niż by miał mnie wkurzać.
 
@tyna ta cienka 18zł za motek 50g, a grubsza 8złzamotek 100g
W poniedziałek córka spróbuje 2 niezaczęte motki wymienić.

@anet88 właśnie takiej grubości moim zdaniem powinna być.

@Naan34 chce młodemu zrobić komplecik: sweterek, spodenki, czapeczka i butki, które będę pierwszy raz robiła.

@Mama Zuzi i Antosia też tak myślę że bardziej szydełkowa jest albo by trzeba w 2 nitki robić, to się w ogóle nie opłaca.

Cieszę się, że torcik smakował.
A jak urodziny się udały?
 
Doczytałam! :p
Cały dzień po za domem bo sobie z mężem spotkania poumawialismy ;)
W ciągnęło go znowu w kandydaturę na radnego do samorządu hehe i musiał pozałatwiać.
A ja nas umówiłam z fachowcem co nam będzie urzadzał mieszkanie no i mamy już obgadane co i jak mniej więcej tylko pomierzyc trzeba jak będziemy odbierac mieszkanie a na zakupy po materiały polecił wybrać się wcześniej więc w sumie już we wrześniu szaleje my po marketach budowlanych ;)

@majacyr wymień te wełnę i będzie pięknie a z tej zaczetej możesz jakieś wykończenia porobić szydelkiem ;)

A ten torcik śliczny! I na pewno pyszny :) ja w listopadzie robiłam pierwszy raz w życiu tort dla córki i już zamawiać w cukierniach nie będę :p
FB_IMG_1535220232822.jpg FB_IMG_1535220241580.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1535220241580.jpg
    FB_IMG_1535220241580.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 94
  • FB_IMG_1535220232822.jpg
    FB_IMG_1535220232822.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 94
U mnie dzis klotnia na maksa mojemu mezowi odwala niewiem o co mu chodzi wk...il mnie i pojechal sobie do siostry a niech jedzie to przynajmniej nerwy mi przejda sorry ale musiala sie wygadac

Czasami lepiej ochłonąć osobno niż powiedzieć za dużo może ma gorszy dzień ten twój mąż, wiesz hormony ciążowe mu się udzielają [emoji23]

Nie ukrywam że było by fajnie :D teoretycznie 9 października będę miała donoszona ciążę, więc z chęcią pójdę na porodówkę wcześniej niż pozniej :D ale syna urodziłam 6 dni po terminie, więc i teraz tak może być [emoji85]

A teraz moze być szybciej... tym bardziej, że taki dorodny synek [emoji106]
Aaaaa.. właśnie sobie przypomniałam, że mojej siostry synek na tych usg był dorodny również, zawsze duży... a urodził się jakos 3,6 bodajże i to tydzień po terminie! Czyli 4tygodnie pózniej niż mój.. także jakoś to będzie [emoji16]

@majacyr drugie zdjęcia pokazuje lepszą robotę. Na tym pierwszym to może do szydełka się nadaje?

Torcik przepyszny. Najadłam się aż mnie brzuch boli i nie dobrze mi. Zrobiłam sobie herbatkę i odpoczywam w domu.

Jak był pyszny to się nie dziwię, że poszalałaś[emoji51] też bym wcisnęła kawałek takiego torcika[emoji106]

Doczytałam! :p
Cały dzień po za domem bo sobie z mężem spotkania poumawialismy ;)
W ciągnęło go znowu w kandydaturę na radnego do samorządu hehe i musiał pozałatwiać.
A ja nas umówiłam z fachowcem co nam będzie urzadzał mieszkanie no i mamy już obgadane co i jak mniej więcej tylko pomierzyc trzeba jak będziemy odbierac mieszkanie a na zakupy po materiały polecił wybrać się wcześniej więc w sumie już we wrześniu szaleje my po marketach budowlanych ;)

@majacyr wymień te wełnę i będzie pięknie a z tej zaczetej możesz jakieś wykończenia porobić szydelkiem ;)

A ten torcik śliczny! I na pewno pyszny :) ja w listopadzie robiłam pierwszy raz w życiu tort dla córki i już zamawiać w cukierniach nie będę :p
Zobacz załącznik 891745 Zobacz załącznik 891744

Ooo.. też piękny!
Kurde, moze i ja się kiedyś odważę... robię różne przekładańce kremem czy z musem i ze śmietanką i żelatyną, albo mascarpone ale tortu jakoś nie miałam natchnienia... może kiedyś się odważę [emoji85][emoji513][emoji512]
 
@tyna ta cienka 18zł za motek 50g, a grubsza 8złzamotek 100g
W poniedziałek córka spróbuje 2 niezaczęte motki wymienić.

@anet88 właśnie takiej grubości moim zdaniem powinna być.

@Naan34 chce młodemu zrobić komplecik: sweterek, spodenki, czapeczka i butki, które będę pierwszy raz robiła.

@Mama Zuzi i Antosia też tak myślę że bardziej szydełkowa jest albo by trzeba w 2 nitki robić, to się w ogóle nie opłaca.

Cieszę się, że torcik smakował.
A jak urodziny się udały?
Zyzia zachwycona urodzinami. Cały dzień była podekscytowana.

Oj dziewczyny po tym całym dniu boli mnie psiocha, tam w środku. Jak chodzę szczególnie, tak jakby młody uciskał mnie w broszke i dodatkowo takue ukucia szpilką w środku psioszki. Czuję się przez to źle.
 
Zyzia zachwycona urodzinami. Cały dzień była podekscytowana.

Oj dziewczyny po tym całym dniu boli mnie psiocha, tam w środku. Jak chodzę szczególnie, tak jakby młody uciskał mnie w broszke i dodatkowo takue ukucia szpilką w środku psioszki. Czuję się przez to źle.
Połóż się i odpocznij.
Miałaś dzień pełen wrażeń.
 
Musis
Zyzia zachwycona urodzinami. Cały dzień była podekscytowana.

Oj dziewczyny po tym całym dniu boli mnie psiocha, tam w środku. Jak chodzę szczególnie, tak jakby młody uciskał mnie w broszke i dodatkowo takue ukucia szpilką w środku psioszki. Czuję się przez to źle.
Mala zadowolona a ty tera Musis odpocząć kochana to przejdzie:)
Ja robiłam pazurki koleżankom to się nam zeszło i pogadalysmy sobie ...

Majacyr to drugie ładniejsze :) też się pochwalę jak skończę swoje:)
 
Dziewczyny obiektywnie doradźcie.
Mąż chciał dobrze, ale sprzedawca go trochę naciągnął na anilane z jakąś domieszką.
Już nawet nie o kasę chodzi, tylko to co kupił no ok mięciutkie, ale cienkie jak mulina albo i cieńsze.
Niby na metce napisane druty 3-4 ja wzięłam 2,5 chciałam moim ulubionym ryżowym wzorem robić ale wychodzi dziura na dziurze nie mówiąc o tym, że tą nitką się źle robi i 5cm robiłam 40 minut.
Próbowałam różne ścięgi i chyba jedynie gładki w miarę wygląda. Ten zaraz pod drutem.
Napiszcie szczerze.
A ryżowym robię dla koleżanki z innej anilany i wychodzi tak jak na 2 zdjęciu.
Nie wiem czy robić tym gładkim czy dać sobie spokój, zmienić tą anilanę na normalną grubszą( mam taką możliwość)?
Zobacz załącznik 891683Zobacz załącznik 891684
Oj umeczysz się zanim coś zrobisz na tej cienkiej wełnie, mi Ew może czapeczkę na żyłce okrągłej może by się chciało zrobić jak tak długo schodzi :) pewni dałabym sobie spokój.
 
reklama
No wlasnie niewiem chcialam mu dac wczoraj karte zeby sobie auto zatankowal i rano sam jej zapomnial a pozniej do mnie pretensje mial dlaczego jemu ja z portfela zabralam
Dobrze ze se pojechal bo bysmy jeszcze bardziej sie poklocili
Mam nadzieje że między wami już lepiej, że porozmawialiście potem i wyjaśniliście sprawę. Pomyślałam jak Dita_333, że mu poziom współodczuwanych hormonów ciążowych skoczył:p.
Ehhh, jak dla mnie powinien być permanentny zakaz kłócenia się z kobietą w ciąży.
 
Do góry