reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mi pielegniarka powiedziala, nie moge pic ani jesc 24 godz przed krzywa. Moja rada, to zrob sobie cos do jedzenia, bo po badaniu moze byc ci slabo. Ja bylam glodna jak wilk. Cale 2 godz myslalam o moich kanapkach,heheheh
Może nie jeść nic słodkiego? Bo jak można nie jeść wcale przez 24 godz? Chyba bym ne dala rady..
 
reklama
Ojjjj z piersiami to wiem doskonale o czym mowa. Moje byly zawsze duze, ale teraz kiedy stanik 65H jest za maly wymiekam. Ciezko jest dostac cos w takich rozmiarach. Poki co ratuje sie sportowymi, one jeszcze jako tako daja rade, ale cycory jeszcze urosna przy karmieniu, wiec juz mysle o jakis namiotach ;) Najwiekszy problem jest z tym, ze ja pod biustem mam wciaz malo, a sam biust to jakis kosmos, a nie moge wziac szerszego, bo caly ciezar syskow spada wtedy na ramiona i uciska tak, ze dostaje migreny. Wiec ja bym chyba wolala jednak mniejsze miec ;)

@Ewelina1406 wiem, ze to bardzo przykra sytuacja, ale postaraj sie nie denerwowac, a za kolezanke trzymam kciuki. Oby jeszcze spokojnie przynajmniej kilka tygodni dotrwala. Jesli nie ma skurczy to powinno byc ok. Ja tak mialam z rozwarciem przez 4 tygodnie. Bedzie dobrze.
@FiLi88 jak Ci tak ciężko to daj mi trochę :-) całe życie mam kompleks małych piersi, choć mój narzeczony codziennie mi powtarza, że są idealne i że kocha mnie taką jaką jestem.
 
Urodzę giganta [emoji85][emoji85][emoji85] moje dziecię waży 1919 gram [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

Haha to ładnie ci przyrósł!!![emoji33][emoji16] z tego co pamietam to wcześniej był poniżej 50centyla?[emoji848] będzie dobrze, jeszcze czasu do porodu nam zostało, wszystko moze jeszcze być [emoji85][emoji106] bądź kochana dobrej mysli!!!!


Tak, wszystko ok tylko mnie ta waga przeraziła [emoji23] lekarz nic nie powiedział, więc chyba ok [emoji14] tydzień 30+1... Teraz zetknęłam że pierworodny w 34+3 ważył 2900 a urodził się w 40+6 3400, więc może nie będzie tragedii [emoji23] pocieszcie mnie, że nie będzie [emoji23]

Oooo... tym bardziej po tej informacji to bym sie uspokoiła [emoji5] czyli twoje pierwsze dzieciatko 4tygodnie od teraz wazylo kilo więcej! A niby przyrost około 800g, to ten będzie miał 2700 czyli mniej od pierworodnego [emoji5][emoji106]a nawet jak więcej to widzisz, że pod koniec synek zwolnił [emoji1] ja sie tym swoim usg jakoś w ogole nie przejmuję, co ma być to będzie, jaki urośnie to urodzę a jak będzie za duży to trudno... będzie cięcie... Niemniej ja zakładam, że drugi synek będzie podobny wagowo do starszego[emoji85]
Swoją droga mój przeciętniak na usg w 37tygodniu miał 2900, urodził sie dzień pózniej 3100[emoji848] to moze z pierwszym synkiem miałaś zły pomiar na usg??[emoji848]

Witam wszystkie mamusie :) jak Wam mija dzień? Ja rano wybrałam się na lumpy , było -50 i za 15 zł udało mi się wyszukać dwie bluzki , za tydz znowu coś dokupie i jakoś te dwa miesiące przechodzę:-D gorzej ze spodniami , znalazłam na rynku z wysokim stanem , wygodne i rozciągliwe ale mało miejsca po zapięciu na brzuszku . Rozmiar większe więcej luzu ale za to duże w udach , pewnie będę musiała przekonać się do leginsów;-) ;) a jakie Wy nosicie spodnie ? Dzisiaj mi się śniło że krwawiłam , wszędzie krew :szok: i że przed porodem miałam biegunkę , taką dużą że cały dom zalałam :oo::-D:-D
Wczoraj się wkurzyłam i było mi też przykro. Wracaliśmy autem i teść zatrzymał się przy dziadkach coś im zanieść a babcia mojego podeszła , kuka przez szybę w aucie i z taką złośliwością ; no pokażcie tego grubasa :o.. mam wrażenie że wszyscy mi liczą te kg

Ja chodzę na razie tylko w sukienkach, takich normalnych, nawet nie ciążowych(takiej jak np.dzisiaj wstawiłam na zamkniętym) a jak ciut chłodniej to leginsy i bluzka. Bluzki tez normalne tylko dłuższe... i tyle[emoji16][emoji106]

A komentarzami sie nie przejmuj, ludzie są złośliwi, a ty pięknie wyglądasz [emoji847] niech spadają na księżyc [emoji51][emoji10]

Ja się zdaję na zdj że strony espiro. Przy spacerówce nie ma wkładki, myślę że to przeszkadzać nie będzie. Może się skuszę na wkładkę do wózka z minky ale tylko że względów wizualnych[emoji16] w poprzednim espiro też nie miałam wkładki i jakoś tego nie odczułam [emoji848]

Tez myślę, że niepotrzebna... mąż mi namieszał w głowie, bo pewnie widział tę wkładkę u brata córeczki w baby design i chciał przyszpanować wiedzą [emoji23][emoji85]

Z tego co mi wiadomo do tych pomiarów masy ciała lekarze biorą również pod uwagę długość kości rączek i nóżek, może będzie po prostu długi? :)

Moj pierworodny był właśnie długi, ale chudy jak kurczak karmiony bez antybiotyków [emoji23] ale oni biorą ten uśredniony pomiar i wszystko miał w normie albo mniejsze nawet, a nóżka zawsze była długa [emoji106] po tatusiu, nie mamie kurczaku[emoji28]

Dziewczyny czy jakoś wcześniej się przygotowywałyście do glukozy? No czytam, że trzy dni przed badaniem odpowiednią ilość węglowodanów trzeba jeść. Robiłyście sobie taką „dietę”?
Nie przygotowywałam w ogole... chyba nawet zapomniałam i słodycze jadłam [emoji51] ale wyszło ok[emoji106]

Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam do domu. Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Wierze w to, ze dam sobie rade. Mam ogromne wsparcie w kolo siebie. Nie moge narzekac. Ale rany sa jeszcze zbyt swieze i dlatego sa dni ze zaleje sie lzami. Ale coz, takie zale to juz inne forum....
Moj remont zbliza sie ku koncowi:), jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym miesiacu sie wprowadze. Dzisiaj przyszly juz pierwsze mebelki, tylko trzeba je zlozyc. Moja Gwiazdeczka szaleje, po raz pierwszy poczulam ja pod reka (to pewnie przez ciasto czekoladowe mojej mamy,heheh). Wspaniale uczucie:biggrin2: :biggrin2::biggrin2:
Musze isc na zakupy, bo nie mieszcze sie w staniki. Moje piersi urosly o jakies 3 rozmiary. I ciezko juz dopiac sie w spodnie. Nogi tak napuchly, ze pewnie buty tez o rozmiar wiekszy , a raczej szreszy by sie przydal......

Forum jest tez żeby pogadać, każda ma gorsze dni.... jakby co pisz[emoji106]
Wszystko świeże, to na pewno ci bardziej ciężko... ale z drugiej strony córeczka to taka nagroda będzie dla ciebie [emoji5] zobaczysz, że zachłysniesz sie miłością [emoji7] będzie dobrze [emoji106]
 
Ja też nie słyszałam, ale nie chciałam drążyć... Może tylko wstawać do toalety. Pocieszenie takie, że jest w domu, nie musiała zostawać w szpitalu. Musi po prostu bardzo uważać.

Ojej, ale skoro jest w domu to moze nie jest tak zle... niech lezy i zaciska nogi!! Będzie dobrze!!

Ojjjj z piersiami to wiem doskonale o czym mowa. Moje byly zawsze duze, ale teraz kiedy stanik 65H jest za maly wymiekam. Ciezko jest dostac cos w takich rozmiarach. Poki co ratuje sie sportowymi, one jeszcze jako tako daja rade, ale cycory jeszcze urosna przy karmieniu, wiec juz mysle o jakis namiotach ;) Najwiekszy problem jest z tym, ze ja pod biustem mam wciaz malo, a sam biust to jakis kosmos, a nie moge wziac szerszego, bo caly ciezar syskow spada wtedy na ramiona i uciska tak, ze dostaje migreny. Wiec ja bym chyba wolala jednak mniejsze miec ;)

@Ewelina1406 wiem, ze to bardzo przykra sytuacja, ale postaraj sie nie denerwowac, a za kolezanke trzymam kciuki. Oby jeszcze spokojnie przynajmniej kilka tygodni dotrwala. Jesli nie ma skurczy to powinno byc ok. Ja tak mialam z rozwarciem przez 4 tygodnie. Bedzie dobrze.

Ja mam 65G, teraz pewnie wiejsze, ale mam wrażenie ze są po prostu bardziej pełne... a obwód tez nie urósł w ogole ..
Zamawiam często z tej strony
Link do: Sklep z bielizną online - producent bielizny damskiej Gorteks
 
Kochane mamuśki, nie macie pojęcia jak dobrze mi robi obecność tutaj z Wami. Jestem tu dopiero od kilku dni, ale już się do Was przyzwyczaiłam, że jesteście :-* Mam wspaniałego narzeczonego, który mnie wspiera kazdego dnia, rodziców, znajomych.... Dziękuję, że tworzycie tu taką wspaniałą atmosferę.... :-)
 
Mi pielegniarka powiedziala, nie moge pic ani jesc 24 godz przed krzywa. Moja rada, to zrob sobie cos do jedzenia, bo po badaniu moze byc ci slabo. Ja bylam glodna jak wilk. Cale 2 godz myslalam o moich kanapkach,heheheh

wlasnie mialam sie pyac czy sie nie pomylilas hehehe

tutaj mi kazali nic nie pic i nie jesc od 12 w nocy do 8 rano ..o tej godzinie mialam pobierana krew , potem wypilam ta glukoze i za 1h znow pobranie i za nastepna godzine 3 pobranie...

w przeddzien jadlam normalnie jak zawsze,,, z przekaska i z czyms slodkim..kolacje przed 21 jakos zjadlam tego dnia... jak zasypiam po 23 to kolacje jadam pozniej
i owocy pelno...na tapecie mam brzoskwinie ostatnio a maz tylko dokupuje .....!!
i szczerze jak wypilam to, to mnie glod nie lapal przez te 2 h ... nie bylo zle

Ja też nie słyszałam, ale nie chciałam drążyć... Może tylko wstawać do toalety. Pocieszenie takie, że jest w domu, nie musiała zostawać w szpitalu. Musi po prostu bardzo uważać.

chociaz ze 4 tyg i bedzie dobrze. moe jednak ta pchwa nie spowoduje rozwarcia choc wlasnie tez wiem ze z rozwarcie i pare tyg, mozna chodzic a urdzic po terminie lol tkze niech lezy jak najwiecej i zapene tak bedzie robic

EweLINA zgrana paczka z Nas:D

co bardzo duzych piersi nie zazdroszcze bo sie wlasnie nasluchalam tych dolegliwosci z tym zwiazanych...mam takie w sam raz chyba jak to Maz mowi lol a 75 B WCALE NIE SA ZLE i nie ma co sie kompleksowac!!!! seksapil siedzi w Nas ja wam to mowie!

ja np. mam waskie biodra i mala dupe ale co mam zrobic, co moge to wycwicze ale do kim kadarsian to mi bedzie w huk daleko hahaha P.S . tak szczerze to ona przesadzila z tymi implantami i z Mezem mamy z niej ubaw:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czy jakoś wcześniej się przygotowywałyście do glukozy? No czytam, że trzy dni przed badaniem odpowiednią ilość węglowodanów trzeba jeść. Robiłyście sobie taką „dietę”?
Nieeeee, nIe jadłam 12 godzin przed badaniem i to tyle z przygotowań [emoji14] a w dzień poprzedzający zjadłam nawet trochę czekolady [emoji14]
 
Do góry