reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@kasia98 fajnie, że udało Ci się coś wyszperać w lumpku. Mnie ostatnio nic nie wpadło w oko.
Ja zamówiłam leginsy i spodnie dresowe ciążowe w bon prix.

Ale zachowanie Twojej rodziny wkurzające, ja bym coś równie miłego powiedziała: chyba się Babci wzrok pogorszył, że widzi grubasa.
Przykre takie teksty.

@tyna współczuję, męczące są takie sny.

No niby tak, tylko wiesz Daria przez całe swoje 12 lat była najmłodsza i ona taka moja przylepa. Lubi sobie ze mną gadać, pazury malować, robić maseczki itd.
Choć w wakacje zajmowali się 2 maluchami dla wprawy.

@Igorowelove może być długi po kuzynie, dziadku, to jest w genach.
 
@kasia98 fajnie, że udało Ci się coś wyszperać w lumpku. Mnie ostatnio nic nie wpadło w oko.
Ja zamówiłam leginsy i spodnie dresowe ciążowe w bon prix.

Ale zachowanie Twojej rodziny wkurzające, ja bym coś równie miłego powiedziała: chyba się Babci wzrok pogorszył, że widzi grubasa.
Przykre takie teksty.

@tyna współczuję, męczące są takie sny.

No niby tak, tylko wiesz Daria przez całe swoje 12 lat była najmłodsza i ona taka moja przylepa. Lubi sobie ze mną gadać, pazury malować, robić maseczki itd.
Choć w wakacje zajmowali się 2 maluchami dla wprawy.

@Igorowelove może być długi po kuzynie, dziadku, to jest w genach.
Mi się wydaje że to taka wsiowa mentalność, no nie wiem kurcze.. Teściowa to samo. Wiecznie tylko patrzy jak ja wyglądam, wypytuje o wage a jej figura sama pozostawia wiele do życzenia.. Co mam w ciąży płaska chodzić? Nie uważam żebym na prawie siódmy miesiąc miała za duży brzuch czy coś. Staram się nie przejmować ale czasem to potrafi mi zepsuć humor na cały dzień.
 
Dziś miałam tak samo! Wcześniej mi się zdarzało, że bolała mnie prawa strona, a dziś dwie. I w sumie nie wiem czy to jakieś nerwy uciskane, czy to skurcze może... jedynie blogo mi było na plecach. Do tej pory czuje w tyłku i nogach, że coś nie tak.

a nie , to nie skurcze
mialam tak z dziecmi tez
ciezar macicy i wszystkiego ktoryjest coraz wiekszy , rozluznienie w organizmie prez relaksyne moze sie tak objawiac tym bardziej kochana ze ja nie spie w ogole na plecach juz dlugi czas od kad mi brzuszek wyszedl. naciska mi wszystko tak bardzo ze nie daje rady tak lezec i tak tez mialam z dziecmi wczesniej...takze dla mnie badanie usg jakby mialo byc na plasko to bym zeszla:)
takze krece sie z boku na bok
ja zeby zmienic pozycje najpierw musze usiasc bo czuje bol w srodku kiedy chce sie przekrecic bez siadania na leniwca lol jakbym sie z kamieniem przekrecala:p

kaska jak beda widziec ze ci to wisi to sie moze ogarna ..najgorzej innym zniesc to ze dopiec nie moga tak jak by chcialy takze:) wiesz
 
@Igorowelove, dobrze że maluszek zdrowo się rozwija, pewnie teraz trochę przystopuje. Lepiej, że duży niż miałby być za malutki [emoji4]
@kasia98 nie przejmuj się babcią. W ciąży jesteś, masz prawo mieć więcej kg, zrzucisz po porodzie [emoji4]

Moja babcia za to za każdym razem jak dzwonie pyta czy jem i czy nie jestem za szczupła [emoji23] mówię jej ze przytyłam 7kg a ona mi mówi, że nie jest pewna czy to nie za mało [emoji3] nie widzi mnie to się martwi czy dbam o siebie. Zawsze była nadopiekuncza jak to babcia "zjedz jeszcze trochę", "nie jesteś glodna?", "załóż czapke" itp [emoji846]
 
Dziewczyny czy jakoś wcześniej się przygotowywałyście do glukozy? No czytam, że trzy dni przed badaniem odpowiednią ilość węglowodanów trzeba jeść. Robiłyście sobie taką „dietę”?
 
Dziewczyny czy jakoś wcześniej się przygotowywałyście do glukozy? No czytam, że trzy dni przed badaniem odpowiednią ilość węglowodanów trzeba jeść. Robiłyście sobie taką „dietę”?

Ja jadlam normalnie, niczego nie zmianialam, nawet za bardzo nie zwrocilam uwagi na to co jem. Jedyne co, to ostatni posilek na 12 h przed badaniem, pozniej tylko woda.
 
Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam do domu. Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Wierze w to, ze dam sobie rade. Mam ogromne wsparcie w kolo siebie. Nie moge narzekac. Ale rany sa jeszcze zbyt swieze i dlatego sa dni ze zaleje sie lzami. Ale coz, takie zale to juz inne forum....
Moj remont zbliza sie ku koncowi:), jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym miesiacu sie wprowadze. Dzisiaj przyszly juz pierwsze mebelki, tylko trzeba je zlozyc. Moja Gwiazdeczka szaleje, po raz pierwszy poczulam ja pod reka (to pewnie przez ciasto czekoladowe mojej mamy,heheh). Wspaniale uczucie:biggrin2: :biggrin2::biggrin2:
Musze isc na zakupy, bo nie mieszcze sie w staniki. Moje piersi urosly o jakies 3 rozmiary. I ciezko juz dopiac sie w spodnie. Nogi tak napuchly, ze pewnie buty tez o rozmiar wiekszy , a raczej szreszy by sie przydal......
 
reklama
Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam do domu. Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Wierze w to, ze dam sobie rade. Mam ogromne wsparcie w kolo siebie. Nie moge narzekac. Ale rany sa jeszcze zbyt swieze i dlatego sa dni ze zaleje sie lzami. Ale coz, takie zale to juz inne forum....
Moj remont zbliza sie ku koncowi:), jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym miesiacu sie wprowadze. Dzisiaj przyszly juz pierwsze mebelki, tylko trzeba je zlozyc. Moja Gwiazdeczka szaleje, po raz pierwszy poczulam ja pod reka (to pewnie przez ciasto czekoladowe mojej mamy,heheh). Wspaniale uczucie:biggrin2: :biggrin2::biggrin2:
Musze isc na zakupy, bo nie mieszcze sie w staniki. Moje piersi urosly o jakies 3 rozmiary. I ciezko juz dopiac sie w spodnie. Nogi tak napuchly, ze pewnie buty tez o rozmiar wiekszy , a raczej szreszy by sie przydal......
Tych piersi to Ci zazdroszczę, bo ja mam B i w ogóle mi nie urosły :-(
 
Do góry