reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Totalnie straciłam humor :-( właśnie się dowiedziałam, że mojej koleżance, która jest w 29tc pękła szyjka i jest wyprostowana z kanałem rodnym :-( grozi jej wcześniejszy poród...
 
reklama
Dziewczyny czy jakoś wcześniej się przygotowywałyście do glukozy? No czytam, że trzy dni przed badaniem odpowiednią ilość węglowodanów trzeba jeść. Robiłyście sobie taką „dietę”?

Nie i dla to by było bez sensu! Lepiej jeść normalnie i mieć ta przerwę parogodzinna i to będzie miarodajne tak na logikę rzec biorąc a nie z dietą przed

U mnie te wyniki wyszly ok

Maksimas wypłakac się musisz ..a z czasem będzie tylko lepiej napewno
 
Totalnie straciłam humor :-( właśnie się dowiedziałam, że mojej koleżance, która jest w 29tc pękła szyjka i jest wyprostowana z kanałem rodnym :-( grozi jej wcześniejszy poród...
Pękła szyjka tzn?????? Nie słyszałam nigdy o czymś takim. Czyli tylko lezenie wchodzi w grę?
Aby jeszcze parę tygodni wytrzymala
 
Dziewczyny czy jakoś wcześniej się przygotowywałyście do glukozy? No czytam, że trzy dni przed badaniem odpowiednią ilość węglowodanów trzeba jeść. Robiłyście sobie taką „dietę”?
Mi pielegniarka powiedziala, nie moge pic ani jesc 24 godz przed krzywa. Moja rada, to zrob sobie cos do jedzenia, bo po badaniu moze byc ci slabo. Ja bylam glodna jak wilk. Cale 2 godz myslalam o moich kanapkach,heheheh
 
Pękła szyjka tzn?????? Nie słyszałam nigdy o czymś takim. Czyli tylko lezenie wchodzi w grę?
Aby jeszcze parę tygodni wytrzymala
Ja też nie słyszałam, ale nie chciałam drążyć... Może tylko wstawać do toalety. Pocieszenie takie, że jest w domu, nie musiała zostawać w szpitalu. Musi po prostu bardzo uważać.
 
Mi pielegniarka powiedziala, nie moge pic ani jesc 24 godz przed krzywa. Moja rada, to zrob sobie cos do jedzenia, bo po badaniu moze byc ci slabo. Ja bylam glodna jak wilk. Cale 2 godz myslalam o moich kanapkach,heheheh
24H nie jeść i nie pić? Serio? Ja w poniedziałek idę na krzywą i słyszałam tylko, żeby nie jeść 12H przed
 
24H nie jeść i nie pić? Serio? Ja w poniedziałek idę na krzywą i słyszałam tylko, żeby nie jeść 12H przed
U nas ostatni posilek o 22
Dzis mialam wypilam 2 kubki odrazu troche przy drugim mnie zemdlilo i dala mi popic lykiem wody po 2 godzinach znowu pobranie krwi jutro wyniki
 
reklama
Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam do domu. Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Wierze w to, ze dam sobie rade. Mam ogromne wsparcie w kolo siebie. Nie moge narzekac. Ale rany sa jeszcze zbyt swieze i dlatego sa dni ze zaleje sie lzami. Ale coz, takie zale to juz inne forum....
Moj remont zbliza sie ku koncowi:), jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym miesiacu sie wprowadze. Dzisiaj przyszly juz pierwsze mebelki, tylko trzeba je zlozyc. Moja Gwiazdeczka szaleje, po raz pierwszy poczulam ja pod reka (to pewnie przez ciasto czekoladowe mojej mamy,heheh). Wspaniale uczucie:biggrin2: :biggrin2::biggrin2:
Musze isc na zakupy, bo nie mieszcze sie w staniki. Moje piersi urosly o jakies 3 rozmiary. I ciezko juz dopiac sie w spodnie. Nogi tak napuchly, ze pewnie buty tez o rozmiar wiekszy , a raczej szreszy by sie przydal......

Ojjjj z piersiami to wiem doskonale o czym mowa. Moje byly zawsze duze, ale teraz kiedy stanik 65H jest za maly wymiekam. Ciezko jest dostac cos w takich rozmiarach. Poki co ratuje sie sportowymi, one jeszcze jako tako daja rade, ale cycory jeszcze urosna przy karmieniu, wiec juz mysle o jakis namiotach ;) Najwiekszy problem jest z tym, ze ja pod biustem mam wciaz malo, a sam biust to jakis kosmos, a nie moge wziac szerszego, bo caly ciezar syskow spada wtedy na ramiona i uciska tak, ze dostaje migreny. Wiec ja bym chyba wolala jednak mniejsze miec ;)

@Ewelina1406 wiem, ze to bardzo przykra sytuacja, ale postaraj sie nie denerwowac, a za kolezanke trzymam kciuki. Oby jeszcze spokojnie przynajmniej kilka tygodni dotrwala. Jesli nie ma skurczy to powinno byc ok. Ja tak mialam z rozwarciem przez 4 tygodnie. Bedzie dobrze.
 
Do góry