reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Urodzę giganta [emoji85][emoji85][emoji85] moje dziecię waży 1919 gram [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]

kochana ktory masz dokladnie tydzien??? juz duzy chlopak!!! hihi
ciekawe jak moj podrosnie do nastepnego usg kore bede miec 6 wrzesnia w 32 tyg skonczonym ..liczaC ok 200g NA TYDZIEN to plus 800g to ok 2300 2400g oO ja pikoleeee zobaczymy co ten scan wymysli haha
 
Urodzę giganta [emoji85][emoji85][emoji85] moje dziecię waży 1919 gram [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]


O jejujku!!! No to chłopczek będzie dorodny:))
Właśnie który masz tydzień?


I wgl ile dzidziutki rosną na tydzień?
Ja mam 25+5 I tak następne usg czyli prenatalne 12 września :)
Więc mniej więcej chciałabym sobie policzyć tak tylko dla siebie teoretycznie:)
 
O matko! Gratulacje! [emoji16] rozumiem, że wszystko jest ok? Który to tydzień i co lekarz mówił na tak piękna wagę? [emoji4]
Tak, wszystko ok tylko mnie ta waga przeraziła [emoji23] lekarz nic nie powiedział, więc chyba ok [emoji14] tydzień 30+1... Teraz zetknęłam że pierworodny w 34+3 ważył 2900 a urodził się w 40+6 3400, więc może nie będzie tragedii [emoji23] pocieszcie mnie, że nie będzie [emoji23]
 
Tak, wszystko ok tylko mnie ta waga przeraziła [emoji23] lekarz nic nie powiedział, więc chyba ok [emoji14] tydzień 30+1... Teraz zetknęłam że pierworodny w 34+3 ważył 2900 a urodził się w 40+6 3400, więc może nie będzie tragedii [emoji23] pocieszcie mnie, że nie będzie [emoji23]
Spokojnie, i tak i tak urodzić musisz [emoji6] może faktycznie zwolni później jak pierworodny [emoji4] najważniejsze że wszystko ok! Lepiej tak niż musialabys się martwić ze mało przybiera. Mój synuś właśnie ok 30 tyg mocno zwolnił i musiałam leżeć i modlić się żeby zaczął rosnąć a w efekcie urodził się 3030 wiec tak całkiem ok. I teraz trochę się boje o małą bo Juz na ostatniej wizycie niby była w normie ale tej dolnej granicy - 5.09 się okaże czy ładnie rośnie. Oby![emoji4]
 
Witam wszystkie mamusie :) jak Wam mija dzień? Ja rano wybrałam się na lumpy , było -50 i za 15 zł udało mi się wyszukać dwie bluzki , za tydz znowu coś dokupie i jakoś te dwa miesiące przechodzę:-D gorzej ze spodniami , znalazłam na rynku z wysokim stanem , wygodne i rozciągliwe ale mało miejsca po zapięciu na brzuszku . Rozmiar większe więcej luzu ale za to duże w udach , pewnie będę musiała przekonać się do leginsów;-) ;) a jakie Wy nosicie spodnie ? Dzisiaj mi się śniło że krwawiłam , wszędzie krew :szok: i że przed porodem miałam biegunkę , taką dużą że cały dom zalałam :oo::-D:-D
Wczoraj się wkurzyłam i było mi też przykro. Wracaliśmy autem i teść zatrzymał się przy dziadkach coś im zanieść a babcia mojego podeszła , kuka przez szybę w aucie i z taką złośliwością ; no pokażcie tego grubasa :o.. mam wrażenie że wszyscy mi liczą te kg
 
O jejujku!!! No to chłopczek będzie dorodny:))
Właśnie który masz tydzień?


I wgl ile dzidziutki rosną na tydzień?
Ja mam 25+5 I tak następne usg czyli prenatalne 12 września :)
Więc mniej więcej chciałabym sobie policzyć tak tylko dla siebie teoretycznie:)

ok 200g tygodniowo to tak 90 centylem ale to tak chyba przybieraja ok 150g na tydzien

Tak, wszystko ok tylko mnie ta waga przeraziła [emoji23] lekarz nic nie powiedział, więc chyba ok [emoji14] tydzień 30+1... Teraz zetknęłam że pierworodny w 34+3 ważył 2900 a urodził się w 40+6 3400, więc może nie będzie tragedii [emoji23] pocieszcie mnie, że nie będzie [emoji23]

hehh u mnie wzrastali rownie szybko bez zastopowania lol!

ale kto wie. moze ten raz bedzie inny:) ii faktycznie zwolni potem choc po organogenezie dziecko przybiera w tempie 6 razy szybszym:)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :) jak Wam mija dzień? Ja rano wybrałam się na lumpy , było -50 i za 15 zł udało mi się wyszukać dwie bluzki , za tydz znowu coś dokupie i jakoś te dwa miesiące przechodzę:-D gorzej ze spodniami , znalazłam na rynku z wysokim stanem , wygodne i rozciągliwe ale mało miejsca po zapięciu na brzuszku . Rozmiar większe więcej luzu ale za to duże w udach , pewnie będę musiała przekonać się do leginsów;-) ;) a jakie Wy nosicie spodnie ? Dzisiaj mi się śniło że krwawiłam , wszędzie krew :szok: i że przed porodem miałam biegunkę , taką dużą że cały dom zalałam :oo::-D:-D
Wczoraj się wkurzyłam i było mi też przykro. Wracaliśmy autem i teść zatrzymał się przy dziadkach coś im zanieść a babcia mojego podeszła , kuka przez szybę w aucie i z taką złośliwością ; no pokażcie tego grubasa :o.. mam wrażenie że wszyscy mi liczą te kg

kochana gdybys byla mieszkala blisko Mnie to bym ci te spodnie przeszyla i by pasowaly jak ulal:)
ja sobie wiele rzeczy przerabiam od lat hehehe

ja kupilam 2 pary ciazowych jeansow i 2 pary ciazowych leginsow czarnych , pamietaj ze te rzeczy przydadza ci sie jeszcze kiedys a moze predzej niz myslisz:)

co do bluzek . mialam takie dlugie koszulki na ramiaczka az do pupy i teraz sa jak ulal.. zakrywaja mi caly brzuszek a na to zakladam koszule np. .. mam tez szersze i dluzsze koszule ktore teraz mi sie przydaja:) lubilam nietoperzowe rzeczy tez do leginsow

i jak mi sie zdaje ciezarna a grubas to przepasc lol co za babcia ..a trzebabylo skwitowac ze nie tak gruba jeszcze jak ty hehehehe choc nie wiem jak wyglada heheh olej sprawe:) bedziesz szczesliwsza:)
 
Do góry