reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Cześć dziewczyny,
w drodze dzidzioł nr 3
Mam dwóch synów ze związku małżeńskiego (13 i 11 lat) Teraz w drodze produkt uboczny wspaniałego romansu i miłości jakiej szukałam całe życie [emoji4]Chciałabym urodzić dziewczynkę, ale wolę się nie nakręcać [emoji41]
Zdaje się, że będę tu najstarsza [emoji16] W kwietniu kończę 41 lat.
To co dla mnie zaskakujące to objawy ciążowe. Z chłopcami nic takiego nie przeżywałam.
Mdłości, brak apetytu, wstręt do kawy, bolesne sutki.
Do tego brzuch wzdęty.
Wyglądam jak w 4 miesiącu. Problemy z odgazowaniem się i regularnym wypróżnianiem.
Odczucia jak przy kolce.
Wg. moich wyliczeń powinnam mieć termin porodu ok. 14 listopada.
Wizyta u lekarza 28 marca w ramach NFZ.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witam ja też jestem już nie taka młoda w październiku skończę 36 a planowalas ciążę ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej , ja juz od 7 nie śpię , dzieci przy niedzieli nie dały pospać :( cos mnie gardło zaczyna bolec [emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No moją core bolało gardło i od 4 rano już mnie budziła trochę przysnelam a ile masz dzieci i w jakim wieku

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej , ja juz od 7 nie śpię , dzieci przy niedzieli nie dały pospać :( cos mnie gardło zaczyna bolec [emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Też nie śpię od 6:40 - co prawda nie mam dzieci, ale mam psa, który chyba ma zaprogramowany zegarek i bez spaceru ani rusz... ;p
 
Hej , ja juz od 7 nie śpię , dzieci przy niedzieli nie dały pospać :( cos mnie gardło zaczyna bolec [emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

mnie też gardło boli, już 3ci dzień chyba, ale tylko z rana, później jakoś przechodzi XD

nie wiem dziewczyny czy też wstajecie w nocy na sikanie, ale ja prawie co noc 1 lub 2. zapalenie swiatla tak mnie rozbudza, ze pozniej sie krece i zasnac nie moge :/ kupilam w Tigerze taka lampke na czujnik ruchu, ktora sie zaklada tak pod deske, powiedzmy jak kostki toaletowe :D malo tego, ona zmienia kolory :D :D :D
 
Mieszka może któraś z Was w Niemczech? [emoji4]

Co do sytuacji i podejścia lekarza..
W krajach anglosaskich w zasadzie ignoruje się ciążę do końca 12 tyg.
Uważają, że natura decyduje co i jak.
W Polsce przyzwyczajone jesteśmy do innego traktowania.
Też czułam się z tym dziwnie (rodziłam młodszego syna w USA) i nie wszystko mi się podobało.
Nawet jeśli lekarz ma takie podejście to tak czy owak powinien przebadać i udzielić porady.

Wybudzam się co trzy godziny.
Okropność.
Brzuch mnie ciągnie.
Od wczoraj w ogóle nie palę.
Ponoć niebezpiecznie jest rzucać raptownie. Słyszałyście coś o tym?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
mnie też gardło boli, już 3ci dzień chyba, ale tylko z rana, później jakoś przechodzi XD

nie wiem dziewczyny czy też wstajecie w nocy na sikanie, ale ja prawie co noc 1 lub 2. zapalenie swiatla tak mnie rozbudza, ze pozniej sie krece i zasnac nie moge :/ kupilam w Tigerze taka lampke na czujnik ruchu, ktora sie zaklada tak pod deske, powiedzmy jak kostki toaletowe :D malo tego, ona zmienia kolory :D :D :D

Ja czasem wstaję, ale wcześniej też wstawałam - jak dużo piję wieczorem to na bank będę się budzić. Nie mam jednak problemów z zaśnięciem ponownym ;)
 
Mam jakieś takie plamienie różowe, jadę do szpitala
duzo plamilas? ja prawie codziennie mam na wkladce taka 1-2cm jasnobrazowa plamke, raz na papierze jasnorozowa, ale podobno to jest normalne, Dzidzius sie mosci, macica sie rozszerza i troche to moze trwac. niektore kobiety w trakcie ciazy maja krwawienia w terminie gdy powinna byc miesiaczka. moja kolezanka dowiedziala sie o ciazy dopiero w 4tym miesiacu, wczesniej miala te "nibymiesiaczki". przeklete hormony ;) oczywiscie trzeba konsultowac wszystko co nas martwi, niczego nie bagatelizowac, kazda z nas jest inna. chce Cie tylko troche uspokoic. beta bardzo ladnie urosla :)
 
@gosiak317 a z lnem pijesz czy samą? Bo ja z lnem polubiłam. "Ziola mnicha" na prace jelit. Pomaga mi bardzo
@Płomyk* wiesz co, jak nie mam peoblemu z jelitami a miete pije dla smaka bo ją lubię zamiast herbaty sobie czasem zrobić :) kolezanka natomiast pije siemie lniane - takie zalewane do szklanki. A mojemu mężowi kupujemy znowu olej lniany w butelce, od znajomej więc zawsze świeżutki. Pije łyka codziennie rano albo np dodaje do twarogu :)
 
reklama
Dzień Dobry Dziewczyny
Ja nie mam dzieci ani psa a też obudziłam się o 6 i nie mogłam juz zasnąć. W ogóle to w nocy budzę sie kilka razy to na siku a to mam mdłości, kurcze nie myślałam że będą mnie męczyć nawet w nocy i tak mi jakoś ciężko później zasnąć jak nigdy :rolleyes2:
 
Do góry