reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Byłam w szpitalu w swoim mieście na ginekologii był jakiś idiota na dyżurze który jak przyszłam i powiedziałam o co chodzi to nawet mnie nie zbadał o USG powiedział też że nie ma mowy bo to za wcześnie nic nie będzie widać no i że w ogóle to może już w całe nie jestem w ciąży !!! Że na zachodzie do 12 tc jak poleci to poleci i nikt z tym nic nie robi tylko u nas tak się pieszczą !!! Wyszłam zapłakana .... Poszłam prywatnie pobrać betę czekam na wyniki jeszcze i szukam lekarza jakiegoś

Ale skurwiel. Napisz skarge !
A ja dziś dziewczyny mam taką ochotę na lody,że aż mnie ssie ! Nie wiem czy to już zachcianka czy tłumaczę się żeby soe usprawiedliwić z pustych kalorii [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam w szpitalu w swoim mieście na ginekologii był jakiś idiota na dyżurze który jak przyszłam i powiedziałam o co chodzi to nawet mnie nie zbadał o USG powiedział też że nie ma mowy bo to za wcześnie nic nie będzie widać no i że w ogóle to może już w całe nie jestem w ciąży !!! Że na zachodzie do 12 tc jak poleci to poleci i nikt z tym nic nie robi tylko u nas tak się pieszczą !!! Wyszłam zapłakana .... Poszłam prywatnie pobrać betę czekam na wyniki jeszcze i szukam lekarza jakiegoś
Tez kiedys mialam taka sytuacje ... gdzies maja kobiety w ciazy na poczatkach . Trzymam kciuki za Ciebie I maluszka . Sproboj dostac sie do jakiegos lekarza . Moze przepisze progesteron I bedzie dobrze.
 
Cześć dziewczyny :) Zaczęłam teraz 6 t.c.
Z moich obliczeń wynika, że termin porodu przypada na 16.11.2018 ;) Jest to moja pierwsza ciąża. Udało się w drugim miesiącu starań ;)

Hehe. Identycznie jak u mnie! Pierwsza ciąża, termin na 16.11 i zaczęłam w czwartek 6 tydzień ☺️ jak tam się czujesz? Kiedy masz pierwszą wizytę?
 
Cześć dziewczyny,
w drodze dzidzioł nr 3
Mam dwóch synów ze związku małżeńskiego (13 i 11 lat) Teraz w drodze produkt uboczny wspaniałego romansu i miłości jakiej szukałam całe życie [emoji4]Chciałabym urodzić dziewczynkę, ale wolę się nie nakręcać [emoji41]
Zdaje się, że będę tu najstarsza [emoji16] W kwietniu kończę 41 lat.
To co dla mnie zaskakujące to objawy ciążowe. Z chłopcami nic takiego nie przeżywałam.
Mdłości, brak apetytu, wstręt do kawy, bolesne sutki.
Do tego brzuch wzdęty.
Wyglądam jak w 4 miesiącu. Problemy z odgazowaniem się i regularnym wypróżnianiem.
Odczucia jak przy kolce.
Wg. moich wyliczeń powinnam mieć termin porodu ok. 14 listopada.
Wizyta u lekarza 28 marca w ramach NFZ.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale skurwiel. Napisz skarge !
A ja dziś dziewczyny mam taką ochotę na lody,że aż mnie ssie ! Nie wiem czy to już zachcianka czy tłumaczę się żeby soe usprawiedliwić z pustych kalorii [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To jedz :) smacznego


ckai9jcgk2p5w1e9.png
 
reklama
Witam nowe mamusie i Gratuluję :)

Ja dzisiaj miete uskutecznilam na zaparcia. Pomoglo od razu. Na prawde polecam. Pół lyzeczki cukru i taka dobra ze jedna mi córka wypila hahaha
 
Do góry