reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cos mi sie wydaje ze nie donosze ciazy [emoji17] dopiero koncze 23 t a brzuch nie zaokragla mi sie tylko rosnie w dol bola mnie pachwiny i krocze jeszcze troche i bede musial z reka pod brzuchem chodzic [emoji52] uzg mam we wtorek ale nie wiem czy nie powiedziec zeby mi szyjke sprawdzil zaczynam sie bac.... krwawien nie ma plamien tez nie tylko poprostu jak chodze to mnie wszystko w kroku boli... sama juz niewiem co mam robic...[emoji17]
 
Co tym sadzicie uzg ?
20180810_144257.jpg
 

Załączniki

  • 20180810_144257.jpg
    20180810_144257.jpg
    51,9 KB · Wyświetleń: 413
Cos mi sie wydaje ze nie donosze ciazy [emoji17] dopiero koncze 23 t a brzuch nie zaokragla mi sie tylko rosnie w dol bola mnie pachwiny i krocze jeszcze troche i bede musial z reka pod brzuchem chodzic [emoji52] uzg mam we wtorek ale nie wiem czy nie powiedziec zeby mi szyjke sprawdzil zaczynam sie bac.... krwawien nie ma plamien tez nie tylko poprostu jak chodze to mnie wszystko w kroku boli... sama juz niewiem co mam robic...[emoji17]
Dużo chodzisz/siedzisz?
 
Dużo chodzisz/siedzisz?
Sa dni w ktorych chodze prawie caly dzien ale sa i dni w ktorych nie moge chodzic bo bola mnie pachwiny i krocze wczoraj troche bolalo ale chodzilam dzisiaj ledwie chodze bo mnie boli. Maly ma meczace ulozenie mam wrazenie ze on sie wogole nie przekreca tylko rusza i w dole brzucha...
 
reklama
Mowil ze glowka jest w dole kręgosłup mial po lewej a pupe po prawej niewiem jakies dziwne ulozenie

Czemu dziwne? Mój wizytę temu główkę miał na dole, nóżki na samej gorze po lewej stronie.. i tak ze dwa tygodnie na pewno leżał [emoji5]pózniej sie przekręcił i czułam, że inaczej lezy, bo inaczej go czułam...teraz główka wysoko po prawej, plecy koło pępka, poniżej pupa i na samym, samym dole nóżki [emoji6]
A co w ogóle jest nie tak tym opisem usg? Mi na pierwszy rzut oka wydaje się jak najbardziej ok[emoji16][emoji106][emoji5]
 
Do góry