reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Swojego też mało czuje a to już 25 Tc trwa. To podobno przez łożysko na przedniej ścianie, które działa jak poduszka. Ostatnio się rozbrykal tylko w kościele (chyba przez organy), normalnie do kościoła nie chodzę, to był 1x w ciąży. Może faktycznie muzyka klasyczna dobrze robi maluchom:)
 
reklama
Ja po wizycie, z Maleńkim wszystko ok a ja mam skierowanie do szpitala bo cukier za wysoki na czczo 80 po 1 h 210, a po 2 h 148
Kurcze to aż szpital?? Myślałam, że w takim przypadku tylko diabetolog. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie będą Cię długo trzymać w tym kurorcie.

Dziś zmierzyłam się w pasie-105cm. Z tum, że nie wiem ile było wcześniej hehehe
 
Ja po wizycie, z Maleńkim wszystko ok a ja mam skierowanie do szpitala bo cukier za wysoki na czczo 80 po 1 h 210, a po 2 h 148

Współczuję, faktycznie wysoki cukier.

Kurcze to aż szpital?? Myślałam, że w takim przypadku tylko diabetolog. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie będą Cię długo trzymać w tym kurorcie.

Dziś zmierzyłam się w pasie-105cm. Z tum, że nie wiem ile było wcześniej hehehe

Ja myślałam ze brzuch mi urósł ale chyba jednak nie bardzo [emoji16] 91/2 miałam, a dzisiaj 93 [emoji16] i to w przeciągu prawie 2 tygodni. A w sumie nie wiem nawet ile przed ciążą miałam w pępku ze tak powiem hehhehe [emoji23]
 
Jutro mam się stawić na czczo o 8 i znowu zabawa z glukoza. Gdzieś tam się obawiałam tego, bo w pierwszej ciąży za pierwszym razem też miałam podwyższony i mój tata ma cukrzycę. Staram odżywiać się zdrowo, tylko jeszcze włączyłam do tego między posiłkami jakieś słodkie przekąski lub owoce typu śliwki nektarynki. Zrezygnuje z tych ostatnich i wyjdzie mi to na zdrowie[emoji16]

Wszelkie uwagi na temat wyglądu i wagi są dla mnie zupełnie bez znaczenia , bo odwalamy kawał dobrej roboty poświęcając cała siebie i swoje ciałko dla nowego zycia[emoji4] są miliony kobiet które by wzięły te dodatkowe kilogramy i wszystkie pryszcze by zostać mama[emoji177] Jestem dumna z mojego brzuszka, rozstępów, nie zamieniłabym go na płaski brzuch i długie nogi[emoji39]

Dzięki dziewczyny za miłe słówko[emoji4] jesteście niezastąpione[emoji8]
 
Współczuję, faktycznie wysoki cukier.



Ja myślałam ze brzuch mi urósł ale chyba jednak nie bardzo [emoji16] 91/2 miałam, a dzisiaj 93 [emoji16] i to w przeciągu prawie 2 tygodni. A w sumie nie wiem nawet ile przed ciążą miałam w pępku ze tak powiem hehhehe [emoji23]

Ponoć dopiero jakoś od 26-27tygodnia rośnie brzuch około cm na tydzień. Ja ostatnio miałam 88cm przez prawie 3tygodnie, ale od razu wskoczyło na 90 taj dwa dni temu [emoji23] u mnie to dużo, bo
startowałam z tak -64-65max[emoji85] ty chyba tez miałaś sporo mniej niż 93? [emoji5]

Ja po wizycie, z Maleńkim wszystko ok a ja mam skierowanie do szpitala bo cukier za wysoki na czczo 80 po 1 h 210, a po 2 h 148
Ojej, rzeczywiście wyniki wysokie [emoji20]
Ale dasz radę, ogarniesz temat [emoji123]

Uszczypliwe komentarze dają ci którzy są zazdrośni i nieszczęśliwi!

Pamiętaj że zawsze masz w zanadrzu środkowy palec [emoji5]

Właśnie tez tak uważam, że szczęśliwi i radośni ludzie nie dogryzają innym i nie rzucają niemiłych uwag - tylko ci nieszczęśliwi j zazdrośni... w sumie można im tylko współczuć [emoji5][emoji28]
 
Wszelkie uwagi na temat wyglądu i wagi są dla mnie zupełnie bez znaczenia , bo odwalamy kawał dobrej roboty poświęcając cała siebie i swoje ciałko dla nowego zycia
emoji4.png
są miliony kobiet które by wzięły te dodatkowe kilogramy i wszystkie pryszcze by zostać mama
emoji177.png
Jestem dumna z mojego brzuszka, rozstępów, nie zamieniłabym go na płaski brzuch i długie nogi
emoji39.png
Dobrze powiedziane. Bardzo podoba mi sie Twoje podejscie. Ja tez nie zamienilabym mojego tluszczyku na plaski brzuch. Jestem dumna ze nosze w sobie nowe zycie. Zreszta, po raz pierwszy nie mam zadnego pryszcza na twarzy (a zawsze je mialam). Moja skora jest gladziutka jak nigdy dotad (pewnie dlatego, ze smaruje ja po kilka razy dziennie). Roztepow na razie tez nie mam (pewnie pojawia sie potem). W sumie to mam same plusy bycia w ciazy... tylko te opuchniete stopy!!!!!!,heheheh
 
reklama
Do góry