reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny jak się dziś wku....am na youtube. Dostałam bana na 3 m-ce z zamieszczaniem filmów, bo kurde wczoraj wrzuciłam film jak mi młody bryka po brzuchu .
No faktycznie kurde jest o co mnie blokować.
Jakbym dupe czy cycki pokazała to by było ok....
Ktoś tak miał?
Nie umieściłam filmu publicznie tylko te osoby które mają link mogły go zobaczyć.

Ok. Byłam u gina, szyjka twarda, zamknięta. Na usg długa 4cm. Łożysko i ilość wód ok, serduszko 146/min
Nie ważył młodego tylko sprawdził czy wszystko ok.
Za tydzień albo 16ego albo 18ego mam wizytę u gina to wtedy dokładnie wszystko pomierzy.
Dostałam globulki pimafucin, bo wygląda na stan zapalny.
Mam zakaz schylania się, mogę wstawać ale jak brzuch mnie będzie kłuł to leżenie.

Gratuluję długaśnej szyjki!!! WoW! 4cm! :tak: I oczywiście super, że dzieciątko zdrowe :):):rofl2:
Nic nie wstawiam na youtuve, więc się nie znam...Ale dziwne to, może się pomylili?:sorry:
 
reklama
Tylko jaki to ma materac. Nie przyglądałam się temu aż tak bardzo, ale nie wiem czy takie łóżeczka mają porządne materace.

mialam zwykle turystyczne przy obu dzieciach
Na pewno ten z zestawu nie jest taki do spania w nim cały czas...taki mi się wydaje :) Ja kupuję zwykłe łóżeczko szczebelkowe, za 200zł, na 3lata posłuży :) Turystyczne mam po Jaśku, będzie mi może służyło później jako kojec, jak będzie już dobrze siedział...Ale to się wszystko okaże w praniu, bo może będzie taki aniołek grzeczny, że będę mogła go położyć na macie i będzie się bawił spokojnie przez pół godziny :laugh2::-D:D Ciągle w to wierzę jeszcze ;) Liczę na odmianę po małej bestii z adhd :)
A twojego co wzięło na stolarkę???? Zna się? 8-)

u mniie mlody malo spal w lozeczku ..mloda miala i takie i turystyczne z ktorego czesto korzystala u babci spedzajac tam dluzszy czas a materac.. uwazalam ze spelnia swoja funkcje przy tak malym dziecku. takze kupie sobie pozniej jak zauwaze ze bedzie Nam potrzebne . widzialam takiee fajne:):)
no stress
 
Dziewczyny jak się dziś wku....am na youtube. Dostałam bana na 3 m-ce z zamieszczaniem filmów, bo kurde wczoraj wrzuciłam film jak mi młody bryka po brzuchu .
No faktycznie kurde jest o co mnie blokować.
Jakbym dupe czy cycki pokazała to by było ok....
Ktoś tak miał?
Nie umieściłam filmu publicznie tylko te osoby które mają link mogły go zobaczyć.

Ok. Byłam u gina, szyjka twarda, zamknięta. Na usg długa 4cm. Łożysko i ilość wód ok, serduszko 146/min
Nie ważył młodego tylko sprawdził czy wszystko ok.
Za tydzień albo 16ego albo 18ego mam wizytę u gina to wtedy dokładnie wszystko pomierzy.
Dostałam globulki pimafucin, bo wygląda na stan zapalny.
Mam zakaz schylania się, mogę wstawać ale jak brzuch mnie będzie kłuł to leżenie.

na co ten pimafucin???

a z youtube to masakra hahaha golizne pokazuja cycki dupe a zablkowowali cie za brzuszek i malego hha szkoda gadac

moj mlody co badaja to ma 156/min ale to chyba roznie moze byc
kto ma podobnie? oczywiscie tak tylko pytam!!!! nie doszukuje sie dziury w calym :p
 
na co ten pimafucin???

a z youtube to masakra hahaha golizne pokazuja cycki dupe a zablkowowali cie za brzuszek i malego hha szkoda gadac

moj mlody co badaja to ma 156/min ale to chyba roznie moze byc
kto ma podobnie? oczywiscie tak tylko pytam!!!! nie doszukuje sie dziury w calym :p

Mój w okolicy 140 :) Albo 146/min. Jak był mniejszy to miał 155/min :) Wszystko w normie :)
 
Mój w okolicy 140 :) Albo 146/min. Jak był mniejszy to miał 155/min :) Wszystko w normie :)

sprawdzalam u mlodej i w tym czasie miala tak jak twoj ,
wiem wiem polozna mowila ze w normie mi tez:)

dzisiaj do mnie dotarlo ze musze kupic tylko wozek. pieluchy tetrowe, rzeczy dla siebie i to wszystko ! plus ta szafe i komode, wczoraj poukladalam rzeczy dla dziecka w mojej komodzie tymczasowo

pozaym z dziecmi sluchalam czesto glosno muzyki ja byli w brzuszkach i teraz tez musze by malego przyzwyczajac hahaha:p moze cos w tym jest
 
na co ten pimafucin???

a z youtube to masakra hahaha golizne pokazuja cycki dupe a zablkowowali cie za brzuszek i malego hha szkoda gadac

moj mlody co badaja to ma 156/min ale to chyba roznie moze byc
kto ma podobnie? oczywiscie tak tylko pytam!!!! nie doszukuje sie dziury w calym :p
Pimafucin dopochwowo na stan zapalny.
Może z tego było krwawienie.
Jeżeli chodzi o uderzenia serca to mój 3 tygodnie temu miał 160/minutę ale szalał na całego i kopał.
A dziś to spał sobie. Gin mówi, że jak dziecko się rusza to wtedy szybciej serduszko bije.
 
Hej dziewczyny, rozglądacie się już za wózkami ? macie jakiś faworytów ? :)
My mamy adamex barletta
na co ten pimafucin???

a z youtube to masakra hahaha golizne pokazuja cycki dupe a zablkowowali cie za brzuszek i malego hha szkoda gadac

moj mlody co badaja to ma 156/min ale to chyba roznie moze byc
kto ma podobnie? oczywiscie tak tylko pytam!!!! nie doszukuje sie dziury w calym :p
Kurcze te smieszne Godlewskie robia z siebie ku** na yt, swieca dupami, cyckami a blokuja kobieta, ktora brzuszek ciazowy pokazuje dostaje bana, zal!

Czytam, czytam i nie wierze, ze ludzie sa tak nienormalni zeby w ogole komu kolwiek powiedziec, ze jest brzydki, gruby itd... masakra!!
 
Pimafucin dopochwowo na stan zapalny.
Może z tego było krwawienie.
Jeżeli chodzi o uderzenia serca to mój 3 tygodnie temu miał 160/minutę ale szalał na całego i kopał.
A dziś to spał sobie. Gin mówi, że jak dziecko się rusza to wtedy szybciej serduszko bije.

aaaa no masz racje! moj sie ruszal i kopal w tym czasie:)


My mamy adamex barlettaKurcze te smieszne Godlewskie robia z siebie ku** na yt, swieca dupami, cyckami a blokuja kobieta, ktora brzuszek ciazowy pokazuje dostaje bana, zal!

Czytam, czytam i nie wierze, ze ludzie sa tak nienormalni zeby w ogole komu kolwiek powiedziec, ze jest brzydki, gruby itd... masakra!!

oj sa .... i to dorosli ..bez zahamowan ...

poki beda mogla i bede w stanie nie pozwole swojemu dziecu zalozyc konta spolecznosciowego !!!
 
Upaly to swoja droga... Poprostu jestem juz zmeczona, kregoslup zaczyna bolec, rano z lozka to jak stara babcia wstaje, plecy bola, pachwiny bola... Wieczorem stopy jak balony, moje dziecko musi mi sandaly zapinac, bo dla mnie to jak wejscie na mount everest [emoji85] Zgaga nie odpuszcza, teraz jeszcze hemoroidy dokuczaja, siedziec nie moge, stac nie moge, lezec nie moge... Brzuch coraz wiekszy, nie umiem sie z nim ogarnac, ciagle zahaczam a to o drzwi, a to o lodowke, bo nie potrafie dobrze odleglosci wymierzyc... Wyspac sie nie moge, bo najpierw problem z zasnieciem, pozniej sie wybudzam na siku i zasnac nie moge... Jeszcze ostatnio irytuja mnie komentarze nt mojego brzucha, ze 7 miesiac a taki wielki albo zebym sie upewnila czy aby napewno chlopiec (czyli wprost nikt nie powie, ze brzydka jestem, ale to wlasnie mysla)...eh.. nie lubie ciazy :/ Ciesze sie oczywiscie, ze z malym wszystko w porzadku i niedlugo bede go trzymala w ranionach no ale przyspieszyc czas by sie przydalo :(

Uszczypliwe komentarze dają ci którzy są zazdrośni i nieszczęśliwi!

Pamiętaj że zawsze masz w zanadrzu środkowy palec [emoji5]
 
reklama
na razie myślę o Maxi Cosi Adorra...Ostatnio też myślałam o Espiro Next Manhatan, ma większą gondolę od Adorry, ale spacerówka jakby mniejsza...A ze spacerówki dłużej się korzystaj jednak. Tylko chciałam jeszcze zobaczyć je na żywo:)
Ponoć Jedo Koda tez jest niezły, ale coś mi się nie podobało...nie pamiętam co:)



Miła ta siostra :( Ze mnie siostry się śmieją, pewnie, ale że rosnę, albo że synek nabiera masy :) I zawsze mnie komplementują, że ładnie wyglądam, że dobrze się trzymam, że podziwiają, że w lato chodzę z brzuchem...Jedna kobieta w pracy mówi do mnie cały czas "grubaska" ale to moja fajna koleżanka, która naprawdę się z tego śmieje i dodaje, że się doczekała, bo zawsze jestem szczupła, a ona zazdrosna, a teraz chociaż raz ona jest szczuplejsza :laugh2::p U niej to nie jest złośliwe po prostu ;)
Ja myślę nad kołyską, ale taką większą, długość na 90cm :) Albo leżaczek - najpierw na płasko, a później siedząco :)
Mój mąż tez mi mówi grubasku:). Na razie się śmieje ale powiedziałam mu żeby się nie zdziwił jak mi się ręka omsknie i dostanie w leb w 3 trymestrze jak już na prawdę będę duża, marudna i zmęczona.
 
Do góry