reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Tyna 88 to lozeczko z olx jest juz z materacem wogole caly komplet jest tylko ja to chyba drewniane kupie bo mam 2 kotki w domu i boje sie ze mi zmadakruja to turystyczne lozeczko swoimi pazurakami
Tylko jaki to ma materac. Nie przyglądałam się temu aż tak bardzo, ale nie wiem czy takie łóżeczka mają porządne materace.
 
Wiesz, sorry ale dla mnie to nie koleżanka. I stwierdzenie, że nie chciała też do mnie nie przemawia. No żesz... Jak to moja "kochana mamusia" mówiła: po prostu prawdę mówię. A że waliła tekstem np. Masz szczęście, że ten twój to cię chce w ogóle...
To bardzo miłe było z jej strony.
Dla mnie takie gadanie to chamstwo. Jak widzę w pracy, że tentegs...koleżanka coś nie za bardzo się ubrała, to nie powiem jej, że chujowo wygląda albo niech się ogarnie, tylko mówię, że wolę jak nosi ciuchy takie i takie, bo te nie podkreślają jej walorów...Można??
I jak można kobiecie w ciąży takim tekstem walnąć?:sorry: A gdzie empatia? Naprawdę nie rozumiem, mam nadzieję, że to nie bliska koleżanka....




Wiesz, nie każda ma takie szczęście. Ja nie wymiotowałam, nic mnie nie boli, brzuch nie przeszkadza a mam podejrzewam spooooooro większy od ciebie, i czasami zapominam, że jestem w ciąży...A liczę, że urodzę za dwa miesiace z malutkim haczkiem...Ale jakoś tak głupio mi się chwalić jak dziewczyny takie biedne są i takie dolegliwości mają...właśnie ze względu na empatię. I nigdy niewiadomo kiedy na nas padnie...Może jutro nie będę w stanie wstać z łóżka, bo tak będzie mnie boleć kręgosłup albo spuchnę?? Także współczuję każdej kobietce w ciąży z jakimiś niefajnymi dolegliwościami... Bo to przykre jest...I jeszcze to otoczenie dobijające wokół...Zero empatii :sorry2:

E tam mi chodziło o to, że się cieszę z tego jak jest dotychczas. Pewnie, że może być gorzej, zawsze może. Współczuję tym, które się źle czują i maja masę różnych dolegliwości.
Też mam koleżankę z terminem 2 tygodnie przede mną i nie wygląda najlepiej, źle się czuje itp., ale nie wpadłam jakoś na to, żeby jej powiedzieć, że wygląda strasznie czy coś.
Nie wiem, albo ja nie mam w okół siebie takich ludzi, albo jakoś na takich nie trafiam, albo ich ignoruje po prostu ;)
 
Dziewczyny jak się dziś wku....am na youtube. Dostałam bana na 3 m-ce z zamieszczaniem filmów, bo kurde wczoraj wrzuciłam film jak mi młody bryka po brzuchu .
No faktycznie kurde jest o co mnie blokować.
Jakbym dupe czy cycki pokazała to by było ok....
Ktoś tak miał?
Nie umieściłam filmu publicznie tylko te osoby które mają link mogły go zobaczyć.

Ok. Byłam u gina, szyjka twarda, zamknięta. Na usg długa 4cm. Łożysko i ilość wód ok, serduszko 146/min
Nie ważył młodego tylko sprawdził czy wszystko ok.
Za tydzień albo 16ego albo 18ego mam wizytę u gina to wtedy dokładnie wszystko pomierzy.
Dostałam globulki pimafucin, bo wygląda na stan zapalny.
Mam zakaz schylania się, mogę wstawać ale jak brzuch mnie będzie kłuł to leżenie.
 
Tylko jaki to ma materac. Nie przyglądałam się temu aż tak bardzo, ale nie wiem czy takie łóżeczka mają porządne materace.

Na pewno ten z zestawu nie jest taki do spania w nim cały czas...taki mi się wydaje :) Ja kupuję zwykłe łóżeczko szczebelkowe, za 200zł, na 3lata posłuży :) Turystyczne mam po Jaśku, będzie mi może służyło później jako kojec, jak będzie już dobrze siedział...Ale to się wszystko okaże w praniu, bo może będzie taki aniołek grzeczny, że będę mogła go położyć na macie i będzie się bawił spokojnie przez pół godziny :laugh2::-D:D Ciągle w to wierzę jeszcze ;) Liczę na odmianę po małej bestii z adhd :)
A twojego co wzięło na stolarkę???? Zna się? 8-)
 
E tam mi chodziło o to, że się cieszę z tego jak jest dotychczas. Pewnie, że może być gorzej, zawsze może. Współczuję tym, które się źle czują i maja masę różnych dolegliwości.
Też mam koleżankę z terminem 2 tygodnie przede mną i nie wygląda najlepiej, źle się czuje itp., ale nie wpadłam jakoś na to, żeby jej powiedzieć, że wygląda strasznie czy coś.
Nie wiem, albo ja nie mam w okół siebie takich ludzi, albo jakoś na takich nie trafiam, albo ich ignoruje po prostu ;)

Mi to chyba po prostu niektórzy boją się powiedzieć coś głupiego :laugh2: Mam cięty język i mogliby się zdziwić hahaah :-D Dlatego słyszę same komplementy :-p
 
Pewnie steskniony za tatusiem i cieszy się z powrotu
emoji64.png
widzisz nie zwróciłam uwagi czy reaguje na głosy
emoji848.png
zazwyczaj jak Mój chce poczuć Malutkiego to on się uspokaja
emoji1.png

Ja zauważyłam reakcje na głos szczegolnie kiedy sama trzepcze glosno trzy po trzy hehe


ONAONAONA a co masz do rudych? haha śmieje się bo ja brunetka z zielonymi oczami, mąż brunet z zielonymi oczami a synuś rudzielec z niebieskimi oczami :szok::confused::rofl: i jak to możliwe? nigdy nie pomyślałam ani nie spodziewałam sie takiej kombinacji, ze wyjdzie nam taka mieszanka, ciekawe jaki drugi będzie :rolleyes: ale kocham najbardziej na świecie ta moja wiewiórke :* i nie wyobrażam sobie innego koloru włosów już teraz. U mnie w rodzinie bliskiej i dalszej tylko ja kolor oczu zielony a reszta niebieski albo brązowy to widocznie po kimś te oczka odziedziczył z mojej strony ale rudego nie ma nikogo. U męża natomiast były 3 rudzielce urodzone ale każdemu włosy pojasnialy i wszyscy rudzi są teraz blondynami więc widocznie synek poszedł z włosami w męża strone. Ja już się przyzwyczaiłam do tego kolorku włosów i nie chce żeby mu się zmieniały, będzie wyjątkowy ;-) ;) tylko 3% ludzi na całym świecie ma prawdziwe swoje niefarbowane rude włosy a i tak jest śliczny :rofl2: wstawiłam fote na zamknięty :D


alez wlasnie nic!!!!. moglm dopisac ta kwestie bym zostala dobrze zrozumiana:p

w snie czulam sie niezadowolona co bylo dla mnie bez sensu po przebudzeniu bo czy rude czy czrne czy blond , czy planowane czy nawet nie beda kochac tak samo byle bylo zdrowiutkie co przekladam nad wszystko a nie czuc jakis zawod,,,koszmar

nie mamy wplywu na to jakie emocje beda w danym snie i nawet nie wiem skad mi sie to wzielo..nawet o czyms takim nie myslalam!!

co do rudzielcow..mi sie wlasnie podobaja ..uwielbiam piegi ta ich jasna cere i naturalne rude krecone wlosy takze ktore sa przeciez rzadkoscia u NAS W kRAJU (chyba??)

dzis mi pies nie moj skoczyl na brzuch i od brzucha sie odbil,zrobila to w sekunde ..nawet nie zdazylam zareagowac siedzac na kanapie szlak mnie malo nie trafil!!!! pancia ukarala i ma zakaz wchodzenia na kanape!!!!
 
Dziewczyny jak się dziś wku....am na youtube. Dostałam bana na 3 m-ce z zamieszczaniem filmów, bo kurde wczoraj wrzuciłam film jak mi młody bryka po brzuchu .
No faktycznie kurde jest o co mnie blokować.
Jakbym dupe czy cycki pokazała to by było ok....
Ktoś tak miał?
Nie umieściłam filmu publicznie tylko te osoby które mają link mogły go zobaczyć.

Ok. Byłam u gina, szyjka twarda, zamknięta. Na usg długa 4cm. Łożysko i ilość wód ok, serduszko 146/min
Nie ważył młodego tylko sprawdził czy wszystko ok.
Za tydzień albo 16ego albo 18ego mam wizytę u gina to wtedy dokładnie wszystko pomierzy.
Dostałam globulki pimafucin, bo wygląda na stan zapalny.
Mam zakaz schylania się, mogę wstawać ale jak brzuch mnie będzie kłuł to leżenie.
Cieszę się, że to nie było nic poważnego :)

Na pewno ten z zestawu nie jest taki do spania w nim cały czas...taki mi się wydaje :) Ja kupuję zwykłe łóżeczko szczebelkowe, za 200zł, na 3lata posłuży :) Turystyczne mam po Jaśku, będzie mi może służyło później jako kojec, jak będzie już dobrze siedział...Ale to się wszystko okaże w praniu, bo może będzie taki aniołek grzeczny, że będę mogła go położyć na macie i będzie się bawił spokojnie przez pół godziny :laugh2::-D:D Ciągle w to wierzę jeszcze ;) Liczę na odmianę po małej bestii z adhd :)
A twojego co wzięło na stolarkę???? Zna się? 8-)
Nie zna się ;) Ale jakby się zawziął to myślę, że dałby radę :) Chyba chciałby zrobić dla dziecka coś własnoręcznie, jako taki prezent tylko od niego :)
 
u mnie rodzice też ciemne włosy oczy zielone/niebieskie i 3corki z rudymi włosami piegami. A reszta dzieci ciemna karnacja i wlosy takie geny. Kiedyś swoich rudych nie lubiłam a teraz się cieszę bardzo dużo osób zachwala je wizyta miała być w poniedziałek a była wczoraj i będzi kobietka 730gr wszystko super . Mezusia pierwsza wizyta na której był i się cieszył. Córka nie chciała dać zrobić zdjęcia twarzy bo się zakrywała cały czas
Gratuluję zdrowej i dużej córeczki :)
Mój młody ciągle z rączkami przy buzi na usg. Może następnym razem pokaże buzie
 
reklama
Tylko jaki to ma materac. Nie przyglądałam się temu aż tak bardzo, ale nie wiem czy takie łóżeczka mają porządne materace.
Szczerze za ta cene taki zestaw to iwiem czy wogole lozeczko jest z porzdnego materiału czy sie z czasem nie zacznie rozrywac... swierdzilam ze kupie drewniane lozeczko z materacem kokosowo piankowo gryczanym juz mam na oku [emoji16] i takie lozeczko to wiem ze wytrzyma mi z 3 lata a nie pol roku zwlaszcza przy kotach [emoji16]
 
Do góry