reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Tak plecki...stopka...tu nad pępkiem najfajniej czuć ..właśnie czułam jak się ..nie wiem przekręcał pod żebrem i musiałam się wyprostować bo czułam duZy nacisk oO
Nasze dzieci już ładnie ważą! I uklad kostno chrzestny już twardy

Oglądała któraś program o sześcioraczkaCH??
Urodziły się w 28tygni 2 dni i każda praktycznie po kilogramie ważyła... Wygląd noworodka tyle że chudziutkiego ..takie maleństwa i daly rade


W ogóle miałam koszmar!!!!!!!!!!
Że urodziłam chłopca rudego ..o wadze 4.200 i 50cm długości..Że chciałam karmic ale mama podała mu butle i ja skrzyczalam że psuje moja laktację..i to potem wyszło że bez cyca leżał 24h odseparowany odemnie ...i w tym śnie czulam się źle..jakby to nie był mój syn :(:( bo cera włosami odbiegał od moich dzieci hehehe
Potem wieki mu pieluchę zakładałam która okazała się 2razybtyle za duża! A potem mama zadzwoniła bym prZyjechal bo ona miliony zarabia ale nikomu nic nie mówiła i teraz chce to podzielić a ja odp. Aha ok. I odłożyłam słuchawkę z myślą ..jakiś żart

I odczucia gdy się obudziłam miałam podłe a potem jesZcze ten wyjazd dzieci :( dramat

No ale spałam mimo wszystko tak dobrze Że rano szyja ruszyć nie mogłam Hehe

Hahaha rozumiem, że najgorsze w tym śnie to były te rude włosy i cera?[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ale cóż... jak urodziłaś to musiałaś kochać jak własne [emoji23][emoji85][emoji86][emoji23]

Mi też lekarz powiedział na lipcowej wizycie, że szyjka się skróciła, ale powiedział, że teraz już nie ma zaleceń co do leżenia. Dopóki nie ma rozwarcia i długość jest w miarę to ok. Teraz byłam w weekend na wizycie i powiedział, że jest tak jak ostatnio czyli nie jest źle ;)

Ponoć od którego tam tygodnia (powyżej dwudziestego któregoś) to szyjka moze sie już skracać z wizyty na wizytę [emoji5] byleby nie za szybko... bo szykuje sie do porodu [emoji41]

Alez mnie zmoglo.... orzeszuuuuniu. Nie wiem co sie dzieje, ale mam taka potrzebe spania jak nigdy. Wszystko byloby ok, ale jak spalam to bebzol zrobil mi sie twardy jak kamien.... dobrze, ze w czwartek widze sie z polozna. Porozmawiam sobie z nia, bo cos mi sie nie podoba, aaaaa jeszcze wczoraj w toalecie jak sie podcietalam po siusiu to bardzo duzo wydzieliny takiej przezroczystej galaretowatej i ciagnacej wylazlo ze mnie. Sorry za opis, ale tak chyba czop wyglada, tyle ze najczesciej jest podkrwawiony, a u mnie byl lekko bialy, ale raczej przezroczysty. Hmmm.... odpoczywam i obserwuje.

A jak Wy sie macie ?? Kolejny upalny dzien ??

Ja mam dużo, duuuuuużo śluzu różnorakiego - z reguły jasny kremowy trochę plus taki przeźroczysty jak woda, ze czasami mogę pomyśleć, że się zsiusiałam[emoji23]a czop jak mi odszedł w pierwszej ciąży to było tego sporo i dość gęste to było, i galareta, i krem, i woda, i śluz i wszystko podbarwione świeżą krwią... na dwa razy mi odchodził. Nie sądzę, żeby to był czop, ale jak się martwisz to warto to sprawdzić....
Ja na razie upały znoszę dobre, normalnie, jak co roku. Nie czuję różnicy...[emoji5][emoji51]


Co za dzień, pierwsze co zrobiłam po przyjeździe do domu to kopnęłam w ścianę. Jak? Bo się spieszyłam rozpakowując rzeczy, jak pech do pech.

I jak noga? Boli?
 
Już po wizycie. Cukrzycy nie mam. Szyjka się skróciła i gin kazał uważać na siebie. Z miłostkami też ostrożnie. Na szczęście szyjka twarda i zamknięta. Hemoglobina na granicy, więc mam przyjmować żelazo.
@azamamew przytyłaś tulko 5kg, więc czym Ty się kobieto martwisz??
Na następną wizytę mam zrobić mocz elektrolity i mocznik. Te dwa ostatnie badania chyba pierwszy raz w życiu będę robiła????
 
Już po wizycie. Cukrzycy nie mam. Szyjka się skróciła i gin kazał uważać na siebie. Z miłostkami też ostrożnie. Na szczęście szyjka twarda i zamknięta. Hemoglobina na granicy, więc mam przyjmować żelazo.
@azamamew przytyłaś tulko 5kg, więc czym Ty się kobieto martwisz??
Na następną wizytę mam zrobić mocz elektrolity i mocznik. Te dwa ostatnie badania chyba pierwszy raz w życiu będę robiła????
Cały czas ta opuchlizna robiła ze mnie słonia. Powoli schodzi i się zdziwiłam dziś podczas ważenia.
 
@Sasanka14 taka normalna wydzieline to mam caly czas, uplawy ciazowe intensywniejsze niz zwykle, ale to wczoraj bylo zupelnie inne, zdecydowanie wiecej ciagnaca galareta. Niestety to nie sen, teraz leze i caly czas czuje napiecie i jeszcze zaczelo mnie w dole plecow bolec. Maz powinien wrocic w przeciagu godzinki, zobacze czy cos sie polepszy. Eh....
I jak, przeszło?
 
Ja tam się wcale żeśko nie ruszam. Jak w sobotę się nadwyrezylam to jeszcze wczoraj chodziłam jak kaleka bo mnie bolał cały krok. Ciągle mi jest coś źle a tu 3 trymestr przed nami... Aż się boję.

Ja mam to samo, jak wyjdę na dłuższy spacer to potem tak mnie w pachwinach boli, że aż spać jest cieżko nie mówiąc o zwykłym poruszaniu się. U nas dziś dzień spędzony na basenie [emoji1340]‍♀️trochę się opaliłam, trochę schłodziłam w wodzie i tak nam dzień zleciał [emoji5] wczoraj miałam wizytę, ale dzidzia jak zwykle nie pokazała co ma między nóżkami [emoji23] także w dalszym ciągu na 80% dziewczynka i nie zapowiada się abym w 100% się dowiedziała... trochę mnie to martwi bo tak strasznie chciałabym już kompletować wyprawkę [emoji17]
 
reklama
Jest lekka poprawa i dzidzio sie wieci, wiec lezakuje dalej. Jesli jutro bede sie dobrze czula to znaczy, ze po prostu dzis gorszy dzien. Jesli zas do rana mi calkiem nie przejdzie to podjade do szpitala, zeby sie uspokoic.
To świetnie :) Jakby Cię mocniej bolały plecy przy tych skurczach to nie czekaj do rana. Zdrowia!:)
 
Do góry