reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Koniecznie coś kup. ;)
W OGOLE robie zakupy w aptece ( maz ma mi ta paczke przywiesc) i doszlo do mnie ze wiele produktow jest powyzej tych 100ml ktore w podrecznym moze miec..eh pozostaje mi albo przelewanie do 100ml butelek albo kupie juz tutaj za wyzsza cene i juz haha chyba to drugie bo mnie Mezu zamorduje za te kombinajce hahaha

w ogole zle mi sie dzis spalo..biodra mnie bolaly i nogi wzdluz wrrrr chyba mialam za duzo lezenia w dzien haha
 
witam wszystkim w kolejnym upalnym dniu :)
Wiecie co dziewczyny, czytam też na fb listopadowe mamy, no jakaś porażka. Ile z nich już leży w szpitalu z rozwarciem, z króciutką szyjką a nawet po odejściu dużej części wód płodowych. Jakaś masakra.
Na naszym forum na szczęście żadnej nie spotkała taka wątpliwa przyjemność. Strach pomyśleć o porodach w tak wczesnych tygodniach ciąży.

Dziś kopytka na obiad, idę gnieść, a na deser gofry z bitą śmietaną i owocami :)
Wiesz ze dokładnie o tym samym dziś myślałam, tez pod swoim katem bo w bliźniaczych wiadomo częstsze powikłania. A u mnie szyjka 5 cm, wszystko trzyma wzorowo, żadnych skurczy, brzuch nawet się nie stawia. Jestem dobrej myśli ze bez kompilacji dotrwamy do szczęśliwego porodu.
 
Dziewczyny tak Was czytam i czytam i uświadomiłam sobie ze nasze dzieciaczki juz takie duże, ok 1kg a pamiętam jak dziś kiedy czytałam ze maleństwo jest wielkości pestki cytryny [emoji3] Cieszy mnie to, że już tyle drogi za nami [emoji4]

Ja wreszcie będę miała czas czytać Was na bieżąco, bo od dziś leniuchujemy z Zosią w domu [emoji4] mam nadzieje, ze jeszcze zdążę wszystko poprać zanim zaczną się szkockie deszcze trwające do jesieni [emoji23]

Wczoraj mnie super pożegnali w pracy, właściwie to niczego się nie spodziewałam bo jakby nie patrzeć odchodzę tylko na urlop a dostałam kwiaty i vouchery do wykorzystania w next. Wszyscy mnie wyściskali i życzyli wszystkiego dobrego, mam też przychodzić ich odwiedzać. No i pewnie kiedyś wpadnę, bo mój M również tam pracuje, więc sobie wrócimy razem po jego pracy [emoji4]

Liczę na podobne pożegnanie haha. Tak tu mają w zwyczaju choć nie wszyscy take bardzo miło :):)
Naszemu koledze z pracy urodził się drugi syn to też mu pake zrobilismy że hoho

A nie masz suszarki? Przy tej pogodzie to maszyna zbawienie :)
 
Nie uwierzycie ale ja już, zakończyłam wyprawkę 99% ,został tylko wózek..
Wczoraj dokonczylam to co miałam w liście i do piątku dojdą mi wszystkie zamówione rzeczy:)
(Włączając to co nie było na liście: buciki z 5 par ,paputki z 5 par, opaski na każdą okazję z 30 par w sumie -polecam ta gumeczka jest tak delikatna zw mhmmm,nawet pościel wybrałam, kocyki, koce ,skarpetki i masę innych ) chusteczki i wszystkiego na długo długo hahahaha
Przewijak akcesoria do kapania i właściwie teraz to już z nudów będę coś podkupowac .
Wyśle wam zdj jak dojda:)

W poniedziałek pójdę na glukoze, potem 16.07 wizyta jutro kończymy pełny 23 tydzien:)
Oj Lilianka ❤ zakochałam się w tym imieniu :)


Udanych wizyt !!!:)
My z Lilianą gotowe ❤

Ps nie brałam nospy ani razu jakoś nie wiem na co bym mogła wziąść:)

Sandra zerknij sobie na taki wózek - Pan w sklepie bardzo go zachwalał, a cenowo praktycznie jak mutsy. Nie widziałam na żywo, bo nie mieli na stanie, ale wstrzymałam się z decyzją, żeby go zobaczyć ;p
Link do: Wózek dziecięcy 2w1 JOOLZ HUB
 
Trochę się martwię bo od rana dziwnie się czuje. Czuje jakiś dziwny dyskomfort w brzuchu, twardy brzuch i od czasu do czasu kłucie gdzieś w dole brzucha i jakby gdzieś w pochwie. Ruchy czuję normalnie tak jak do tej pory. Może to nic takiego ale pierwszy raz tak mam i trochę mnie to martwi.
 
Liczę na podobne pożegnanie haha. Tak tu mają w zwyczaju choć nie wszyscy take bardzo miło :):)
Naszemu koledze z pracy urodził się drugi syn to też mu pake zrobilismy że hoho

A nie masz suszarki? Przy tej pogodzie to maszyna zbawienie :)
Mam suszarkę ale taką razem z pralka i używam tylko do ręczników, bo wszystko jest tak zmiete bo wyciągnięciu z niej, że ciężko doprasować [emoji3]
Mieszkanie wynajmujemy także nie ja wybierałam wyposażenie [emoji3]
 
reklama
Do góry