reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Lepszy rydz niż nic ! :)



Poczytaj jak wiele się w naszych organizmach zmienia,macica rośnie co na logike biorac mozna odczuwac i uwierz że nie ty jedna masz owe dolegliwości.. kłucia opisane które ja sama też miałam i teraz rozmawiając z nie jedna koleżanka okazuje się że nie ja jedna . Oczywiście dla własnego spokoju możesz się skontaktować z lekarzem. A na razie odpoczywaj
A jak było na ostatniej wizycie?


Aa ..a poczułaś np. że w trakcie szaleństw maleństwa brzuszek robi się twardszy..czasem z któreś strony gulka wystaje ? Ja przy przekręcaniu czy nie wiem co on tam wyprawia tak mam np. dzieci..coraz...większe...
U mnie już w porządku. Zaczęłam panikować bo do tej pory nic takiego u mnie nie miało miejsca, czułam się bardzo dobrze.
Ostatnio na wizycie byłam badana 25.06 i wtedy szyjka i wszystko inne było ok, na połówkowych 17.07miałam tylko usg. Teraz mam wizytę w poniedziałek więc to powinno mnie trochę uspokoić.
 
reklama
Dziewczyny od 4dni zaczynam dzień od kefiru i nie wiem czy muszę to pić dłużej żeby były efekty czy on po prostu na mnie nie działa [emoji20] w toalecie byłam 2 dnia tylko [emoji20] przed ciążą też nie chodziłam codziennie no ale teraz problem się nasilił [emoji20] dziś kupiłam kolejne 4 kefiry więc jeszcze zobaczę jak to będzie [emoji52] A jak to u was z tym keforem działa na wszystkie? I jak długo na efekty czekacie? [emoji28]
 
witam wszystkim w kolejnym upalnym dniu :)
Wiecie co dziewczyny, czytam też na fb listopadowe mamy, no jakaś porażka. Ile z nich już leży w szpitalu z rozwarciem, z króciutką szyjką a nawet po odejściu dużej części wód płodowych. Jakaś masakra.
Na naszym forum na szczęście żadnej nie spotkała taka wątpliwa przyjemność. Strach pomyśleć o porodach w tak wczesnych tygodniach ciąży.

Dziś kopytka na obiad, idę gnieść, a na deser gofry z bitą śmietaną i owocami :)

Na naszym forum nie będzie takich rzeczy [emoji28] same, szczęśliwe, donoszone ciąże [emoji3][emoji106]

wlasnnie robie zakupy online i musze zakupic cos na kleszcze w razie W dla dzieci i sama nie wiem co jest najlepsze albo chociaz godne uwagi?..3 tyg spedza w miejscu gdzie dom moich rodzicow otoczony jest lasem ..wybiegu beda mialy az nadto

Ciężko powiedzieć... te naturalne pewnie słabsze działanie maja, te o mocniejszym to wiadomo.. a może nie będzie tak źle? Ja mieszkam na wsi, a komarów nie ma... jeszcze mnie żaden nie użarł[emoji5]

Mam suszarkę ale taką razem z pralka i używam tylko do ręczników, bo wszystko jest tak zmiete bo wyciągnięciu z niej, że ciężko doprasować [emoji3]
Mieszkanie wynajmujemy także nie ja wybierałam wyposażenie [emoji3]

Ja mam osobno pralkę i osobno suszarkę. Suszy mi super, koszule pachnące i gorące wyciągam, nie pogięte [emoji106][emoji123] mężu kupił na zwiększone potrzeby teraz... może będzie mniej prasowania [emoji57][emoji5]
 
Odebrałam wyniki myślę, że ok. Mogę dalej wcinać te słodkości - a akurat wczoraj pod wieczór pojadłam cukrów ... banana, 2 brzoskwinie i loda - na wieczór zapomniałam o tej krzywej, ale na szczęście nie zaszkodziło, bo już się bałam o te wyniki
Nie wiem jakim cudem, ale nawet hemoglobinę mam w normie - nie jedząc prawie mięsa i nie biorąc żelaza... a ostatnio miałam minimalnie poniżej normy ;pZobacz załącznik 884241

Ja już wrocilam do słodyczy, przed krzywa nawet cukierki jadłam i chyba zapomniałam nawet o odstępie 12godzin jedzenia.. a wyniki piękne [emoji57][emoji106]jak ktoś ma cukrzyce to ma, a jak nie to nie i tego sie trzymamy[emoji5]a co do hemoglobiny... ja po porodzie jak pobierali mi krew następnego dnia to miałam piękną hemo ciesz się i korzystaj, teraz tez liczę ze bez żelaza sie obędzie [emoji123]

Mam dokladnie to samo dzisiaj. Do tego taka jakas niepewna sie czuje, nie wiem o co chodzi. Chwile polezalam, nawet przysnelam, a teraz znowu brzucho nieteges. Jade zaraz po meza do pracy i jak nie minie to do szpitala podjedziemy.
I jak się czujesz?

Lepszy rydz niż nic ! :)



Poczytaj jak wiele się w naszych organizmach zmienia,macica rośnie co na logike biorac mozna odczuwac i uwierz że nie ty jedna masz owe dolegliwości.. kłucia opisane które ja sama też miałam i teraz rozmawiając z nie jedna koleżanka okazuje się że nie ja jedna . Oczywiście dla własnego spokoju możesz się skontaktować z lekarzem. A na razie odpoczywaj
A jak było na ostatniej wizycie?


Aa ..a poczułaś np. że w trakcie szaleństw maleństwa brzuszek robi się twardszy..czasem z któreś strony gulka wystaje ? Ja przy przekręcaniu czy nie wiem co on tam wyprawia tak mam np. dzieci..coraz...większe...

Właśnie się nad tym zastanawiałam czemu na jakiś czas znika a potem znowu franca wraca????!!! He
Jakiś czas temu drzemiąc soki żołądkowe wylały mi się z ust.. pobudkę miałam wręcz natychmiastowa z efektem dławienia.. nie życzę nikomu
I nie byłam najedzona kładąc się ...zagonilam to na prawą stronę

Potem spokój
Oczywiście trzymam się zasad
Jadam jak wrobelek

Wczoraj jak już do spania leżałam córa oddała mi swoje jabłko .. i mówię ... Kurcze zjem i zgaga nie da mi spać bo się położę ... Jednak zjadłam a zgagi ani śladu??? O co kaman oO

No dobra ..mniej jem na kolacje która staram się jeść w wcześniej niż zwykle ..
Ale przyjdzie czas że będzie męczyć dzień w dzień bez dnia wolnego ..albo może odpuści tym razem :p

A ja się pytam dlaczego inni w ogóle jej nie mają??[emoji848] czy ja robię coś nieświadomie, że jej nie mam? Takie pytania w kosmos [emoji85][emoji23][emoji23]
 
Na naszym forum nie będzie takich rzeczy [emoji28] same, szczęśliwe, donoszone ciąże [emoji3][emoji106]



Ciężko powiedzieć... te naturalne pewnie słabsze działanie maja, te o mocniejszym to wiadomo.. a może nie będzie tak źle? Ja mieszkam na wsi, a komarów nie ma... jeszcze mnie żaden nie użarł[emoji5]



Ja mam osobno pralkę i osobno suszarkę. Suszy mi super, koszule pachnące i gorące wyciągam, nie pogięte [emoji106][emoji123] mężu kupił na zwiększone potrzeby teraz... może będzie mniej prasowania [emoji57][emoji5]
To u nas zaczely atakować komarzyska, ze pozakladalismy moskitiery, bo po jednej nocy mala mi tak pogryziona wstala, ze szok :/
 
U mnie już w porządku. Zaczęłam panikować bo do tej pory nic takiego u mnie nie miało miejsca, czułam się bardzo dobrze.
Ostatnio na wizycie byłam badana 25.06 i wtedy szyjka i wszystko inne było ok, na połówkowych 17.07miałam tylko usg. Teraz mam wizytę w poniedziałek więc to powinno mnie trochę uspokoić.

to by wyjasnialo ale dobrze ze wizyta juz blisko to lekarz tym bardziej cie uspokoi. ja to przechodze juz 3 raz:)

Dziewczyny od 4dni zaczynam dzień od kefiru i nie wiem czy muszę to pić dłużej żeby były efekty czy on po prostu na mnie nie działa [emoji20] w toalecie byłam 2 dnia tylko [emoji20] przed ciążą też nie chodziłam codziennie no ale teraz problem się nasilił [emoji20] dziś kupiłam kolejne 4 kefiry więc jeszcze zobaczę jak to będzie [emoji52] A jak to u was z tym keforem działa na wszystkie? I jak długo na efekty czekacie? [emoji28]

jak dla mnie to ja wole wlasny jak ten kupny ale faktem jest ze oprocz kefiru musisz zmienic diete na bardziej przyjazna wyproznianiu ze tak napisze i jesli chcesz efektow to potrzeba cierpliwosci .
pamietaj tez ze za duzo blonnika to tez nie dobrze jesli cos dostarczasz


Na naszym forum nie będzie takich rzeczy [emoji28] same, szczęśliwe, donoszone ciąże [emoji3][emoji106]



Ciężko powiedzieć... te naturalne pewnie słabsze działanie maja, te o mocniejszym to wiadomo.. a może nie będzie tak źle? Ja mieszkam na wsi, a komarów nie ma... jeszcze mnie żaden nie użarł[emoji5]



Ja mam osobno pralkę i osobno suszarkę. Suszy mi super, koszule pachnące i gorące wyciągam, nie pogięte [emoji106][emoji123] mężu kupił na zwiększone potrzeby teraz... może będzie mniej prasowania [emoji57][emoji5]

nie chce nic mocnego nie wiadomo jak, myslalam o jakies naturalnej miksturze haha .. ostatnio jak bylo nawet jednego nie mieli .. ale mimo wszystko beda 3 tyg poza domem wiec wolabym oszczedzic im tego typu atrakcje no ale sie okaze
 
Dobry wieczor wszystkie Mamusie. Jak przezylyscie ten piekielny upal dzisiaj? Ja ledwo zyje, poszlam nawet kupic sobie wiatrak, mialam szczecie bo wzielam ostatni,hehe. Mam nadzieje ze dzisiejszej nocy troche sie przespie, bo wczoraj nawet oka nie zamknelam. Mala tak sie krecila i wiercila ja zreszta tez. Pozdrawiam was wszystkie;);););)
 
Dobry wieczor wszystkie Mamusie. Jak przezylyscie ten piekielny upal dzisiaj? Ja ledwo zyje, poszlam nawet kupic sobie wiatrak, mialam szczecie bo wzielam ostatni,hehe. Mam nadzieje ze dzisiejszej nocy troche sie przespie, bo wczoraj nawet oka nie zamknelam. Mala tak sie krecila i wiercila ja zreszta tez. Pozdrawiam was wszystkie;);););)
Ja ledwo ledwo :/ nie znosze upalow.
 
Dziewczyny od 4dni zaczynam dzień od kefiru i nie wiem czy muszę to pić dłużej żeby były efekty czy on po prostu na mnie nie działa [emoji20] w toalecie byłam 2 dnia tylko [emoji20] przed ciążą też nie chodziłam codziennie no ale teraz problem się nasilił [emoji20] dziś kupiłam kolejne 4 kefiry więc jeszcze zobaczę jak to będzie [emoji52] A jak to u was z tym keforem działa na wszystkie? I jak długo na efekty czekacie? [emoji28]
Sproboj ta wode z cytryna ;) albo kiwi [emoji14]
 
reklama
Dziewczyny od 4dni zaczynam dzień od kefiru i nie wiem czy muszę to pić dłużej żeby były efekty czy on po prostu na mnie nie działa [emoji20] w toalecie byłam 2 dnia tylko [emoji20] przed ciążą też nie chodziłam codziennie no ale teraz problem się nasilił [emoji20] dziś kupiłam kolejne 4 kefiry więc jeszcze zobaczę jak to będzie [emoji52] A jak to u was z tym keforem działa na wszystkie? I jak długo na efekty czekacie? [emoji28]
Na mnie kefir w ogóle nie działa.
Lepiej działają suszone śliwki. Jem suszone 5-6 sztuk i za 2-3 godziny jest efekt, albo maślanka albo activia tyle że tu dłużej na efekt trzeba czekać.
 
Do góry