reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja na noc zalewam gorąca wodą suszone śliwki i przykrywam. Rano pije ten „sok” i zjadam śliwki - to na czczo. Po Ok 20 minutach kefir, ewentualnie kefir z płatkami i na mnie to nie działa [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] niby to śmieszne, że mogę zjeść takiego mixa i popić wszystkim i nic, a w skutkach dla mnie tragiczne. Dziś już mniej bolą moje hemoroidy, ale jutro czy pojutrze znowu będę płakać w toalecie i od niwa zacznie się ból. Liczę, że jednak te mikstury zaczną działać jak należy.

Dobrze jest podczas kąpieli prysznica masować hemoroidy, delikatnie je wpychać do środka. Nie brzmi przyjemne, ale warto.


W

Z waga chyba mozesz sie wstrzymac i gdyby przybierala za malo to wtedy zawsze mozesz kupić. Ja przy malej mialam wage, ale kupowalam dopiero jak wyladowalysmy w szpitalu, bo nie chciala jesc i nie przybierala. Po wyjściu mialysmy kontrolowac wage, wiec kupilam zeby co tydz ze zdrowym dzieckiem nie latac po przychodniach.

Ja juz dziewczęta po drinku glukozowym, ale zmartwil mnie wynik z glukometru, bo mialam 96 :/ jak mi jeszcze cukrzuca dojdzie to sie chyba załamie.

Pierwsze pobranie tylko z palca glukometrem czy też z żyły pobrali. Nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba @majacyr z glukometru miała troszkę wyższą glukoze a z żyły prawidłową.
 
reklama
Dobrze jest podczas kąpieli prysznica masować hemoroidy, delikatnie je wpychać do środka. Nie brzmi przyjemne, ale warto.




Pierwsze pobranie tylko z palca glukometrem czy też z żyły pobrali. Nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba @majacyr z glukometru miała troszkę wyższą glukoze a z żyły prawidłową.
Z zyly tez brali.
No drugie pobeanie z glowy, alw mnoe 3 razy teraz kłuły.
 
Z zyly tez brali.
No drugie pobeanie z glowy, alw mnoe 3 razy teraz kłuły.

Trzy razy? :sorry:
Właśnie sobie uświadomiłam, że mi pobrali dwa razy na czczo, do morfologii i glukozy, ale to dwa razy. A później trzeci ten po godzinie i 4 po dwóch. Na jednej ręce mały siniak mi wyszedł :(
 
W

Z waga chyba mozesz sie wstrzymac i gdyby przybierala za malo to wtedy zawsze mozesz kupić. Ja przy malej mialam wage, ale kupowalam dopiero jak wyladowalysmy w szpitalu, bo nie chciala jesc i nie przybierala. Po wyjściu mialysmy kontrolowac wage, wiec kupilam zeby co tydz ze zdrowym dzieckiem nie latac po przychodniach.

Ja juz dziewczęta po drinku glukozowym, ale zmartwil mnie wynik z glukometru, bo mialam 96 :/ jak mi jeszcze cukrzuca dojdzie to sie chyba załamie.
Ja z glukometru miałam 93 a jak przyszły badania z krwi to 87 wiec spokojnie poczekaj na wszystkie badania. Powodzenia!
 
Trzy razy? :sorry:
Właśnie sobie uświadomiłam, że mi pobrali dwa razy na czczo, do morfologii i glukozy, ale to dwa razy. A później trzeci ten po godzinie i 4 po dwóch. Na jednej ręce mały siniak mi wyszedł :(
No nie mogly trafic :/ dopiero za 3 podejściem poszlo. A jeszcze zostalo ostatnie pobranie po 2 godz.
 
reklama
Do góry