reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Wydaje się solidny choć sama ssie z takim nie spotkałam ani w sklepie ani nic bo w sklepach to wózki do max 1600 zl i nic innego nie uswiadczysz...

Tak?
My w okolicy mamy co najmniej 4 ogromne sklepy z wózkami, gdzie bez problemu można wszystkie obejżeć - od najtańszych do najdroższych ;) najbliższy taki sklep mam ok. 10 km ode mnie, a resztę to tak do 35 km...
 
Ciekawy, ale nie ma pałąka i musisz przetestować jak te koła będą się sprawować.

Na to też zwróciłam uwagę... i na podnóżek, ale wszędzie jest napisane, że regulowany... tylko nigdzie nie mogę znaleźć jak to wygląda. Próbowałam znaleźć czy pałąk da się dokupić, ale też nie snalazłam...
premiera w Polsce była w kwietniu 2018, wiec za dużo na jego tema nie ma ;(
 
Na to też zwróciłam uwagę... i na podnóżek, ale wszędzie jest napisane, że regulowany... tylko nigdzie nie mogę znaleźć jak to wygląda. Próbowałam znaleźć czy pałąk da się dokupić, ale też nie snalazłam...
premiera w Polsce była w kwietniu 2018, wiec za dużo na jego tema nie ma ;(

to ten? Na tym filmie wydaje sie taki sztywny, musisz go na żywo zobaczyć
 
reklama
Do góry