reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja za to bardzo źle... Ale wiem dlaczego, zdecydowanie zbyt długo leżałam :( Mała urodziła się w poniedziałek o 12:30 a pionizacje zaczęłam we wtorek o 10 [emoji37][emoji43][emoji57] to był dramat. A wszystko dlatego że nie leżałam na sali pooperacyjnej tylko w jedynce i chyba o mnie zapomnieli... [emoji57] tym razem wstaje najszybciej jak się da! :) podobno tak lepiej :)
To nie fajnie. U mnie mala urodzona o 9.45 a o 21 przyszly pionizowac i tez lezalam na zwyklej sali.
 
reklama
Dziewczyny mam bardzo nieciekawy problem. Od początku ciąży miałam zaparcia ale jakoś tam sobie radziłam a dziś jest odwrotnie. Od rana biegunka i nie wiem co robić, narazie jem czekolade ale nie wiem czy dzwonić do lekarza czy nie panikować
 
Ja jak miałam biegunkę niedawno to mąż (syn pielęgniarki) mówił, że lekarz radził jeść paluszki i popijać rozgazowaną colą. Mnie trzymało to tak pół dnia. Biegunkę miałam taką, że myślałam, że zwymiotuje, bo ból był taki ogromny. Ale na wszelki wypadek byłam wtedy na ip by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko w porządku.
 
Ja jak miałam biegunkę niedawno to mąż (syn pielęgniarki) mówił, że lekarz radził jeść paluszki i popijać rozgazowaną colą. Mnie trzymało to tak pół dnia. Biegunkę miałam taką, że myślałam, że zwymiotuje, bo ból był taki ogromny. Ale na wszelki wypadek byłam wtedy na ip by sprawdzić czy z dzieckiem wszystko w porządku.

Właśnie sama zastanawiam sie czy jechać..
 
Dziewczyny mam bardzo nieciekawy problem. Od początku ciąży miałam zaparcia ale jakoś tam sobie radziłam a dziś jest odwrotnie. Od rana biegunka i nie wiem co robić, narazie jem czekolade ale nie wiem czy dzwonić do lekarza czy nie panikować

Spróbuj smectę. I pij dużo wody. Smectę można w ciąży, bo moja p, Doktor powiedziała ze mam zabrać na wakacje.
 
Dziewczyny mam bardzo nieciekawy problem. Od początku ciąży miałam zaparcia ale jakoś tam sobie radziłam a dziś jest odwrotnie. Od rana biegunka i nie wiem co robić, narazie jem czekolade ale nie wiem czy dzwonić do lekarza czy nie panikować
A może zjadłaś wczoraj więcej owoców?
 
Myślę ostatnio często co u Pati. Czy Jaś pozostał Jasiem..?! Niepotrzebnie uciekła.. :/


No i co u Roksi bo się nie odzywa od kilku dni a w tym szpitalu była?!
 
reklama
Do góry