reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mi sie wydaje, ze nie powinno sie tym pryskac... Mnie o dziwo w tym roku wcale nie kasaja [emoji85] (tfu, tfu)
Tzn.mi chodzi o taki raid do pradu. U nas nie mam problemu z komarami ale teraz przyjechalismy do Pl i tataj sa niestety ale tez nie jakas tragedia takze zrezygnuje. Tylko jak synka pogryza to takie wielkie bable ma.. ..
 
reklama
No właśnie dziadek też miał zapalenie płuc, więc wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną i już się z niej nie obudził... też leży pod respiratorem. Z tym, że już dzisiaj moczu nie oddał, pusty woreczek cewnikowy miał. Pani doktor powiedziała, że to kwestia godzin już... Ja oczywiście z tyłu głowy mam nadzieję, ale już od 7.06. tę nadzieję mam, bo wtedy miał operację, a od 5.06. w Warszawie jest. Wiecie jakie są najgorsze myśli teraz? Że tak go namawialiśmy wszyscy na tę operacje, bo kuźwa miała mu uratować życie... a tu takie coś. Operacja się udała, a i tak umiera...

Kurczę... to jeszcze siebie niepotrzebnie obwiniać będziecie [emoji17]
 
I jak ząb? Pomogły forumowe sposoby?



Bardzo mi przykro... to smutne, gdy odchodzi bliska nam osoba. Trzymaj się i pamiętaj, że dziadek na pewno wie, że o nim pamiętasz i go kochasz...



Ja właśnie z pierwszych zakupów zamierzam kupić śpiworek, moze rożek i taki otulacz do fotelika co się zakłada na pasy, rewelacja na krótkie trasy [emoji6]
Pooglądam moze łóżeczka. Bo materac to lateksowy, chyba, że kokosowo lateksowy [emoji5]przewijak na łóżeczko... i odbębnić te zakupy dla siebie do szpitala [emoji58]w ogole nie mam ma to ochoty, ale trzeba to zrobić. Przy okazji higieniczne, pielęgnacyjne dla bobasa [emoji28]



A co się dzieje w związku? Coś konkretnego czy po prostu masz gorsze dni i stad takie „ogólne” odczucia? [emoji53]

Też czytałam o lateksowym. Nie lubię takich dylematów, ale coś trzeba wybrać ;)
Ja kosmetyki o rzeczy do szpitala chyba zostawiam na koniec, chociaż ten miesiąc wcześniej wypadałoby mieć torbę gotową ;)
 
Weronika, bardzo mi przykro. Trzymaj się.

Co do wyprawki to z ciuszków mamy juz wszystko, kosmetyki tez, mamy też łóżeczko, kosz mojzesza, huśtawke, laktator, pościel i rzeczy z apteki dla Malej niedługo przyjada z Polski, została nam tylko wanienka, materac, przewijak i rzeczy dla mnie do szpitala [emoji2]

A masz może link do tego kosza mojżesza?
Zastanawiam się nad zakupem, ale jeszcze nic fajnieszego nie znalazłam.
 
Ja od wczoraj nie mogę się zebrać na badania. Albo pół nocy nie śpię i nad ranem zasypiam, albo nie śpię od 4, to do 7 już jestem tak głodna, że bym tam padła na glukozie. Jeszcze musiałam zrobić siusiu o 4, bo taki miałam pęcherz pełny, aż mnie bolał, a teraz nie mam z czym iść.
Mam jeszcze głupie pytanie do tych co płacą za badania... Za glukozę liczy się raz, np. 6zł u mnie, czy za każde wkłucie? Miłego dnia :)
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z komarami? Uzywacie np.Raid? Czy to bezpieczne dla kobiet w ciazy? Bo mysle, ze nie .....

U nas nie ma komarów, a nawet jak gdzieś jedziemy i są to mnie nie gryzą :surprised: Chyba mam gorzką krew... Widzę, że mój syn też raczej z nie ma z tym problemu, za to mąż.... :p:D Ale wiem, że są takie specyfiki dla dzieci, niby naturalne, więc pewnie kobiety w ciąży też mogą. Pytanie czy działają tak dobrze?:confused:

Też czytałam o lateksowym. Nie lubię takich dylematów, ale coś trzeba wybrać ;)
Ja kosmetyki o rzeczy do szpitala chyba zostawiam na koniec, chociaż ten miesiąc wcześniej wypadałoby mieć torbę gotową ;)

Wiesz, ja odwrotnie :) rzeczy do szpitala chcę mieć załatwione wcześniej i z głowy...Bo o ile ciuszki dokupię, przewijak dokupię, to raczej w czasie akcji porodowej biec do sklepu czy apteki nie będę :-D:p:laugh2: A ponieważ pierwszy poród mnie zaskoczył, cieszę się, ze byłam gotowa wcześniej :) Teraz też zamierzam być :) Ciuszki zdążyłam poprać na ostatnią chwilę (dzień wcześniej jak zaczęłam rodzić), to sobie wyschły, a teściowa mi przeprasowała. Dobrze, że ta torba była ;)

Dziś wizyta u gina, w końcu, bo od 18 czerwca nie widziałam maluszka. Zaraz wyjeżdżam, więc trzymajcie kciuki by wszystko było ok.

Trzymam, trzymam! Daj znać po! Czekam na relacje :)

Ja od wczoraj nie mogę się zebrać na badania. Albo pół nocy nie śpię i nad ranem zasypiam, albo nie śpię od 4, to do 7 już jestem tak głodna, że bym tam padła na glukozie. Jeszcze musiałam zrobić siusiu o 4, bo taki miałam pęcherz pełny, aż mnie bolał, a teraz nie mam z czym iść.
Mam jeszcze głupie pytanie do tych co płacą za badania... Za glukozę liczy się raz, np. 6zł u mnie, czy za każde wkłucie? Miłego dnia :)

U mnie ogólnie był cennik - glukoza 1, 2, czy 3 pkt, 50gr czy 75gr. I za całość zapłaciłam chyba 25zł...Z tego co pamiętam :) Wiec nie jakoś drogo :)
Też miałam ten problem z siusianiem..w nocy sikałam, ale pomyślałam, że do rana się spokojnie uzbiera..Po czym się okazało, że przed 5 tak mi się chciało znowu, ze miałam problem, żeby zasnąć, ale wytrzymałam :) Bo inaczej do kubeczka nie byłoby co zebrać :sorry:

Ja dowoziłam wczoraj ten mocz, co go zgubili w piątek..i teraz na internecie nie ma wyników, bo pewnie pani dała inny numerek :angry: I muszę dzisiaj odebrać wyniki sama :no:
 
Na komary siatki w oknach i naturalne olejki.
Może jakieś urządzenie ultradzwiękowe.

Materac lateksowy my mamy dla syna lateksowy firmy hevea - polecił nam go ortopeda i czytałam w necie bardzo dobre opinie.

Miłego wtorku i powodzenia na wizytach!

Tez chciałam lateksowy, ale ostatnio wyczytałam, że dobre są też lateksowo-kokosowe, bo ta strona kokosa jest twardsza i dobra dla dzieci do 8-9m-ca życia...

https://hevea.krakow.pl/materace-dla-dzieci-lateksowe-piankowe-czy-z-kokosem-n-4.html

I się zastanawiam, który kupić o_O
 
reklama
Ja od wczoraj nie mogę się zebrać na badania. Albo pół nocy nie śpię i nad ranem zasypiam, albo nie śpię od 4, to do 7 już jestem tak głodna, że bym tam padła na glukozie. Jeszcze musiałam zrobić siusiu o 4, bo taki miałam pęcherz pełny, aż mnie bolał, a teraz nie mam z czym iść.
Mam jeszcze głupie pytanie do tych co płacą za badania... Za glukozę liczy się raz, np. 6zł u mnie, czy za każde wkłucie? Miłego dnia :)
Ja budzę się co godzinę na siku, bo się wody opije i w sumie na badanie niose ten godzinny mocz.
Jeżeli chodzi o glukozę to jest test obciążenia i np w diagnostyce płacisz za test a nie pojedyncze wkłucie. Ja płaciłam za test 22,80 zł

Dziewczyny powodzenia dzisiaj na wizytach.

Jakoś przetrwalam noc, choć skłaniam się do zakupu nawilżacza powietrza, bo przez noc wypijam 1-1,5l wody i co chwila sikam.
Ma ktoś? Warto kupić?
 
Do góry