reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

O jak miło :) czujesz ruchy ? Mój mały potrafi cały dzień nic nie dac o sobie znać, dopiero wieczorem trochę fika w brzuchu :D
tak , od jakiegoś czasu bardziej intensywnie już :) mój w ciągu dnia czasem się coś porusza ale bardziej póżnym popołudniem , wieczorem ;) czasami też zaraz pod klatką piersiową na samym środku czuję coś dziwnego :oo2: uczucie podobne do lekko wibrującego telefonu gdzieś tam w środku , za każdym razem zastanawiam się co to takiego :errr:
 
reklama
@Paulianna89
Nie wiem czy ta poduszka Ci pomoże, ja kupiłam i bez rewelacji, w dzień owszem fajnie się na niej położyć i odpocząć ale w nocy jak dla mnie się nie sprawdza
u mnie to samo , na początku była super ale teraz nawet z nią trudno mi się ułożyć i budzę się ciągle bo w każdej pozycij jest mi niewygodnie:no:
 
Dzien dobry Mamusie,
Wlasnie wpadlam na Wasze forum i pomyslalam, ze moze i ja sie jeszcze zalapie ?? Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic, ale teraz postaram sie byc na biezaco.

My dzis zaczynamy 26 tc, termin z usg na 3 listopada. Polowkowe mialam miesiac temu i wszystko wyszlo super, paramerty i wymiary jak najbardziej ok. Dzis jedziemy na 4d, aby juz na 100% potwierdzic plec i obejzec dzidzia. Na 99% chlopak. Mamy juz synka, ktory skonczyl w tym roku 8 lat, takze odchowany i wszystko zaczynamy od poczatku ;)

Jesli chodzi o przebieg ciazy to tak jak w poprzedniej pierwszy trymestr z porannymi mdlosciami, a teraz od 2 tygodni musialam zwolnic obroty, bo cialo dawalo znac, ze jest wyczerpane, ale pracuje jeszcze, tylko na zmienionym stanowisku. Mieszkamy w UK, wiec prowadzenie ciazy troszke inaczej wyglada.

Ide poogladac Wasz watek z brzuszkami, super sie oglada te cudne kraglosci ;)
 
Po pięciu latach walki o maleństwo na pewno jesteś mega szczęśliwa będąc znów w ciąży [emoji106][emoji16] gratuluję synka i zapraszam [emoji5]połowa ciąży za tobą, to już z górki leci. A syn cieszy się na młodszego brata? [emoji854]
Szczęśliwy i to bardzo.... tylko ciekawe jak długo:D kilka nocek go obudzi i szczęście może minąć :p
 
u mnie to samo , na początku była super ale teraz nawet z nią trudno mi się ułożyć i budzę się ciągle bo w każdej pozycij jest mi niewygodnie:no:
Mnie to ciągle kręgosłup boli. Mam kilka przepukil na kregoslupie które się zaczynają odzywać... dzisiaj mam jakiś okropny dzień... psychicznie słabo się czuję, nadzwyczajnie zaczyna mi odbijać. Mój m wróci w nocy a w poniedziałek rano znowu jedzie....wiem że musi ale już mam dość takiej samotności. Tylko teraz przyjeżdża na tak krótko bo zazwyczaj jest około 3 dni w domu. Ale i tak mam doła... pracy nie zmieni bo mamy własną działalność a na kolejnego kierowcę zwyczajnie nas nie stać tym bardziej ze powoli zaczynamy myśleć o budowie.
Meliske chyba sobie zaparze bo jakiś dół mnie łapie:(
 
Dzien dobry Mamusie,
Wlasnie wpadlam na Wasze forum i pomyslalam, ze moze i ja sie jeszcze zalapie ?? Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic, ale teraz postaram sie byc na biezaco.

My dzis zaczynamy 26 tc, termin z usg na 3 listopada. Polowkowe mialam miesiac temu i wszystko wyszlo super, paramerty i wymiary jak najbardziej ok. Dzis jedziemy na 4d, aby juz na 100% potwierdzic plec i obejzec dzidzia. Na 99% chlopak. Mamy juz synka, ktory skonczyl w tym roku 8 lat, takze odchowany i wszystko zaczynamy od poczatku ;)

Jesli chodzi o przebieg ciazy to tak jak w poprzedniej pierwszy trymestr z porannymi mdlosciami, a teraz od 2 tygodni musialam zwolnic obroty, bo cialo dawalo znac, ze jest wyczerpane, ale pracuje jeszcze, tylko na zmienionym stanowisku. Mieszkamy w UK, wiec prowadzenie ciazy troszke inaczej wyglada.

Ide poogladac Wasz watek z brzuszkami, super sie oglada te cudne kraglosci ;)
Czyli drugi synek tak jak u mnie gratuluję. Imię wybrane ?
 
Czyli drugi synek tak jak u mnie gratuluję. Imię wybrane ?

Marg88, na to wyglada, ale na 100% dowiemy sie dzis ok 14 na 4D ;) Nie mamy pewnosci, bo w 18 tc wygladalo na dziewuszke, a w 22 tc juz bardziej na chopoka, wiec dzis sie rozstrzygnie ostatecznie. Taka mam nadzieje, bo zakupow robic nie moge ;) Jedyne co mamy tak na prawde to wozek, a reszta czeka na decyzje :)

Jesli chodzi o imie, to padlo kilka propozycji, ale zadne do ktorego obydwoje z mezem byli bysmy przekonani w 100%. Musimy wziac pod uwage fakt, ze mieszkamy w UK i imie powinno miec odpowiednik. Tak jak u starszego syna -Piotr.
A u Was jak z imieniem ?? Starszy syn pewnie ma swoje typy ??
 
Dzien dobry Mamusie,
Wlasnie wpadlam na Wasze forum i pomyslalam, ze moze i ja sie jeszcze zalapie ?? Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic, ale teraz postaram sie byc na biezaco.

My dzis zaczynamy 26 tc, termin z usg na 3 listopada. Polowkowe mialam miesiac temu i wszystko wyszlo super, paramerty i wymiary jak najbardziej ok. Dzis jedziemy na 4d, aby juz na 100% potwierdzic plec i obejzec dzidzia. Na 99% chlopak. Mamy juz synka, ktory skonczyl w tym roku 8 lat, takze odchowany i wszystko zaczynamy od poczatku ;)

Jesli chodzi o przebieg ciazy to tak jak w poprzedniej pierwszy trymestr z porannymi mdlosciami, a teraz od 2 tygodni musialam zwolnic obroty, bo cialo dawalo znac, ze jest wyczerpane, ale pracuje jeszcze, tylko na zmienionym stanowisku. Mieszkamy w UK, wiec prowadzenie ciazy troszke inaczej wyglada.

Ide poogladac Wasz watek z brzuszkami, super sie oglada te cudne kraglosci ;)
Witaj wśród nas [emoji5] daj znać po usg czy na pewno synuś [emoji4] ja tez mieszkam w UK, dokładnie w Szkocji, a Ty?
 
Witajcie:) nieśmiało się zapytam czy moge do Was dołączyć?
Mam 30 lat, synek brzuchu (21t3dz)[emoji173] termin 28 listopad.
mam też synka w wieku 8 lat [emoji173]
Musiałam troszkę w życiu przejść i poczekać aby moc cieszyć się z kopniaczków małego :) staraliśmy się 5 lat...od lekarza do lekarza, próbowaliśmy dosłownie wszystkiego i się nie udawało albo traciłam ciąże :( ostatnio straciłam w grudniu 2017 i po trzech miesiącach jakimś cudem zaszłam w ciążę i mam mojego Błażeja w brzuchu [emoji173] jednak ciągle gdzieś się boję...niech Ten czas szybciej leci aby do porodu.
Witaj.
Pewnie, że możesz do nas dołączyć.
Rozumiem Twoje obawy, rok temu też straciłam ciążę i gdzieś z tyłu głowy jest ten lęk.
Choć mały rośnie, czuję, że kopie i jest ok.
Czasem moja głowa nie wyrabia i śnią mi się koszmary.
Jak się czujesz?
 
reklama
Hej Dziewczyny, my już po połówkowym! :) Kropek ma wszystko prawidlowe i ujawnil ostatecznie swojego siusiaka Poplakalam sie w gabinecie z radosci, ze przy mojej cukrzycy wszystko jest na razie bez zarzutu [emoji173]️
Super, że młody jednak się ujawnił. Gratuluję synka, a imię wybrane?
 
Do góry