reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Laski dostałam list od przyjaciółki i się poryczałam.
Tzn tutaj jest jedna kartka
20180717_160908.jpg
 

Załączniki

  • 20180717_160908.jpg
    20180717_160908.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 372
reklama
@Dusia94 dzięki Tobie i kalkulatorowi wiem, że miałam bmi powyżej 30[emoji32][emoji33]
Ogólnie mam tendencję do tycia, przez większą część mojego życia jestem na jakiś dietach, chudnę, tyję.
Też się boję dużo przytyć, ale chyba nie aż tak dużo tyje?!
Zobaczymy przez ten miesiąc jak mi pójdzie.

@Koka27 mnie to łupie w głowie od 10 dni, walczę z zatokami.
Ale odkąd gin mi pozwolił nasivin stosować jest dużo lepiej.
Wiesz każdy organizm inny ja bym się nie sugerowała tylko kalkulatorami z Internetu. Lekarz będzie wiedział najlepiej .
 
Widzę temat wagi to ja się przyznam że też zawsze byłam chudzielcem i też na każdym kroku słyszałam jaka to ja chuda jestem "ty weź jedz bo niedługo znikniesz" "jak staniesz bokiem to cie nie widać" i tym podobne komentarze i w takie kompleksy wpadłam że jak zaczęłam żreć to się opanować nie mogłam nawet w ciąży myślałam sobie ze musze dobrze przybrać to sobie coś zostawię później no i przybyło 22.5 i już nigdy nie zbliżyła się do wagi z przed i tak oto dołączyła do tych wiecznie marudaczych że w nic się nie mieszcze.

Zaczynalam od 51kg 168cm ta ciąże zaczęłam od 66kg a na plusie mam około 5kg
 
Chciałam do Was dołączyć.
Termin mam na 14. 11.2018. Mam juz 40 lat. Będzie to 3 moje dziecko. Mam już syna 13 lat i córkę 1.5 roczku. I przyznam się szczere, że to 3 trochę nas z mężem zaskoczyło. Z córką przez rok nie mogłam zajść w ciążę, a teraz nawet nie wiem jak to się stało. No cóż, życie lubi zaskakiwać.
@Dita_333 do jakiego lekarza chodzisz, bo zdaje się, że jesteśmy z tych samych terenów. Ja Jestem z Kłodzka.
Pozdrawiam Was wszystkie
 
Jeżeli chodzi o wagę to ostatnio jak bylam u lekarza w 20/21 tc. to bylo 9+. Aż strach pomyśleć do ilu dobije. I wcale się nie obzeram, co prawda jem sporo owoców, ale za słodkim to niekoniecznie, w nocy też nie posiadam. Ale w każdej ciąży byłam duża tak 20+. No cóż taka uroda. Pocieszam się, że po porodzie waga szybko zleci, tak jak wcześniej gdy karmilam piersia. Tyle że ciężko pod koniec, ale której z nas jest lekko po koniec
 
@Dusia94 dzięki Tobie i kalkulatorowi wiem, że miałam bmi powyżej 30[emoji32][emoji33]
Ogólnie mam tendencję do tycia, przez większą część mojego życia jestem na jakiś dietach, chudnę, tyję.
Też się boję dużo przytyć, ale chyba nie aż tak dużo tyje?!
Zobaczymy przez ten miesiąc jak mi pójdzie.

@Koka27 mnie to łupie w głowie od 10 dni, walczę z zatokami.
Ale odkąd gin mi pozwolił nasivin stosować jest dużo lepiej.
Ja z zatokami walczylam tuz przed zajsciem w ciaze, wiec wspolczuje, bo wiem jak to jest. Ja wtedy poltora miesiąca na antybiotyku i pobyt w szpitalu Stad tez poznaje, ze moj obecny bol zatokowym nie jest.
 
reklama
Chciałam do Was dołączyć.
Termin mam na 14. 11.2018. Mam juz 40 lat. Będzie to 3 moje dziecko. Mam już syna 13 lat i córkę 1.5 roczku. I przyznam się szczere, że to 3 trochę nas z mężem zaskoczyło. Z córką przez rok nie mogłam zajść w ciążę, a teraz nawet nie wiem jak to się stało. No cóż, życie lubi zaskakiwać.
@Dita_333 do jakiego lekarza chodzisz, bo zdaje się, że jesteśmy z tych samych terenów. Ja Jestem z Kłodzka.
Pozdrawiam Was wszystkie
Hej Jadwiga. Fajnie, że napisałaś. Kojarzę Cię z wątku 40tek.
Czasem życie ma dla nas w zanadrzu coś mega.
Wiesz czy pod sercem rośnie chłopczyk czy dziewczynka?
 
Do góry