reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
U mnie otulacze tulika, mam nadzieje ze małe zaakceptują.
Też się zastanawiałam nad nimi. Jest ryzyko, że dziecku się nie spodoba, ale na olx czy allegro bardzo dużo osób sprzedaje za 30-60 zł. Są fajne, bo są na dole szersze żeby dziecko mogło mieć nóżki w pozycji żabki. Plus Tulik ma ciekawe poduszki do karmienia, w dosyć dużym rozmiarze - wizualnie wydają się być wygodne.
Jeżeli chodzi o fotki 3d i 4d to mi gin robił pierwsze takie w 10 tygodniu i teraz w 20 tygodniu i na połówkowym mi nagrał filmiki.
Nie płaciłam dodatkowo za to.
Pozazdrościć - u mnie wszystkie przestrzenne USG słono kosztują.
 
A powiedzcie mi jak w tym spiworku dziecko na boczku kładziecie? Bo ja przez pierwsze tygodnie zawsze małą na bok kladlam żeby w razie ulania nie udusila się własnym zygiem :p co karmienie to drugi boczek i w sumie tak lubiła spać. Nie pamiętam kto mi tak kazał robić ale chyba w szpitalu.
A tu pierwsze chwilę w domku :happy:
FB_IMG_1531475634564.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1531475634564.jpg
    FB_IMG_1531475634564.jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 138
No u nas jest to w standardzie dlatego ze po porodzie wychodzisz ze szpitala po paru godzinach jesli wszystko jest wporzadku po cesarce po 3 dniach i jest to standardzie ubezpieczenia zdrowotnego
Ja sobie w tym roku zwiekszylam ubezpieczenie i mam 8 godzin przez 10 dni ale chyba to dla mnie za duzo bo maz bedzie mial urlop 2 tygodnie zdecydujemy sie na 6 godzin przez 8 dni
Zawsze jakaś pomoc jest a Wy będziecie w komplecie i będziecie mieć więcej czasu dla siebie[emoji6]
 
Wczoraj już mnie przeziębienie brało, ale dziś od 5 nie śpię.
Czekam aż domownicy wstaną to zrobię sobie inhalacje, bo mam stary inhalator i okropnie głośno brzęczy.
W nocy mnie gardło napierdzielało i ssałam pre.n..a...l..e..n na zmianę z unibenem. Na wieczór Wit c1000 , mam nadzieję, że mi szybko przejdzie bo we wtorek mam robić glukozę a w środę gina.

Wczoraj mi przyszła kiecka z bonprix, ta co wcześniej był worek z rozmiaru 48 zamówiłam teraz 40tke.
Na drugiej fotce widać moje 2 brzuchy, jedzeniowy nadal większy niż ciążowy.
Ale widocznie tak ma być.
Może jak wyżej młody pójdzie to się wyrówna [emoji4]

Trzymam kciuki za wizytujące dziśZobacz załącznik 877008Zobacz załącznik 877009
Teraz to jak na Ciebie szyta [emoji4] ja też ostatni gorzej sypiam, bo o 5 pobudka i już nie usunę dopóki śniadania nie zjem[emoji20] ja ogólnie nie mam dużego brzuszka bo niby +7kg ale rozeszło po całym ciele [emoji17]
 
Jaki spożywczy :) Ciążowy i już :) Tego się trzymaj :p:tak:



Poprawiłam w tabelce i gratuluję córeczki!!! ;):rofl2::D



Ja się nastawiam, że synek będzie spał od małego w łóżeczku, jak starszy... ;) A jak wyjdzie to zobaczymy :D:p
Może i by spał w łóżeczku ale Maz pracował w delegacji i poszłam na łatwiznę biorąc go do naszego łóżka [emoji6] więc u nas to był ładny mebel z tymi wszystkim bajerami typu baldachim ochraniacz[emoji6] teraz Maleńkiego muszę przyzwyczaić do łóżeczka[emoji4]
 
A powiedzcie mi jak w tym spiworku dziecko na boczku kładziecie? Bo ja przez pierwsze tygodnie zawsze małą na bok kladlam żeby w razie ulania nie udusila się własnym zygiem [emoji14] co karmienie to drugi boczek i w sumie tak lubiła spać. Nie pamiętam kto mi tak kazał robić ale chyba w szpitalu.
A tu pierwsze chwilę w domku :happy:
Zobacz załącznik 877075
Piękna kruszynka[emoji177] Mój układał się jak mu było wygodnie, bardziej na w znak i główka w bok[emoji170]
1531478548866.jpg
 

Załączniki

  • 1531478548866.jpg
    1531478548866.jpg
    818,6 KB · Wyświetleń: 254
reklama
Do góry