reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny Gratulacje za udane badania i trzymam kciuki za dzisiejsze ;)
Tak czytam uważnie co piszecie i trochę jestem zdziwiona w domku jeszcze w śpiworkach, otulaczach itp okrywacie dzieci ? Nie za dużo tego wszystkiego ? Mamy w domku zimą 22 stopni na noc 20-19 stopni nigdy nie okrywałam syna w śpiworach itp.Wiadomo Maleństwo potrzebuje choć w pierwszych dniach po porodzie otulania(choć nie każde dzidzi) bo w brzuszku miejsca mało i tak się przyzwyczaił ale bez przesady...
A ty zima spisz bez koldry? Bez okrycia? [emoji14]
Wiesz, mowiac o spiworkach nie mamy tu na mysli jakis welnianych czy puchatych tylko takie zwykle ktore maja zastapic kolderke :) bynajmniej ja mam takie na mysli ;)
 
reklama
Tak mój Nikodemek spał:)
Screenshot_2018-07-13-15-09-17.png
Screenshot_2018-07-13-15-09-08.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-13-15-09-17.png
    Screenshot_2018-07-13-15-09-17.png
    345,8 KB · Wyświetleń: 317
  • Screenshot_2018-07-13-15-09-08.png
    Screenshot_2018-07-13-15-09-08.png
    194,2 KB · Wyświetleń: 317
Dziewczyny Gratulacje za udane badania i trzymam kciuki za dzisiejsze ;)
Tak czytam uważnie co piszecie i trochę jestem zdziwiona w domku jeszcze w śpiworkach, otulaczach itp okrywacie dzieci ? Nie za dużo tego wszystkiego ? Mamy w domku zimą 22 stopni na noc 20-19 stopni nigdy nie okrywałam syna w śpiworach itp.Wiadomo Maleństwo potrzebuje choć w pierwszych dniach po porodzie otulania(choć nie każde dzidzi) bo w brzuszku miejsca mało i tak się przyzwyczaił ale bez przesady...
Moj na początku spał w rożku a później go próbowałam przykrywac ale to była walka z wiatrakami[emoji53] od razu się odkopywal, a najlepiej mu się spało jak był przytulny do chłodnej ściany [emoji16] z czasem wyrósł z tego i teraz sam się przykrywa [emoji4]
 
A ty zima spisz bez koldry? Bez okrycia? [emoji14]
Wiesz, mowiac o spiworkach nie mamy tu na mysli jakis welnianych czy puchatych tylko takie zwykle ktore maja zastapic kolderke :) bynajmniej ja mam takie na mysli ;)

Moja pierwsza myśl jak czytam posty śpiworek to na zimę np .do wózka i od razu kojarzy mi się z grubym cieplutkim okryciem... :tak:Może za szybko poleciałam z tym czytaniem i się zdziwiłam aż się spociłam :yes:
 
Hehe teraz coś innego dla odmiany ...
ROKSI czy Ty na coś nie chorowałas?
Jelita nie pękają od tak bo człowiek ma zaparcia czy coś ..no to poprostu niemożliwe.


Ja to powiem krotko albo ta osoba dostanie bana na pisanie na forum albo ja sie wypisuje
Steasznie mnie to wk.....!!!!
Kobieto Roksi gdyby cos ci bylo juz sawno bylabys w szpitalu!!!! Wez idz z forum i nie siej paniki!!!
Jak nie sranie to rzyganie to zatwardzenie
Zaraz sama sie posram z tego wszystkiego

Przepraszam probowalam sie opanowac
 
No wlasnie mi nic nie jezdzi, nie moge sie zalatwic, tylko kluje I piecze do gory I po bokach. Dal mi probiotyk, debutir I iberogast. Lekarz mi powiedzial, ze po intensywnej biegunce moze tak byc, jednak w sobote I w niedziele w miare bylo okej, dopiero w poniedzialek zaczelam byc taka wzdeta ;/ a od wczoraj mnie tak kluje. ;/
W ciąży bardzo często zdarzają się się zaparcia, ja mam z 2 problem od zawsze, w sumie taka moja uroda te rzeczy reguluje się dietą a nie lekami, bo organizm szybko się przyzwyczaja. W pierwszej ciąży wiadrami piłam lactuloze bo tak lekarz zalecił. Dla mnie bez jakiegoś super efektu, a ostatni miesiąc to już na lewatywach leciałam. Jedz śliwki, szpinak, czereśnie i dużo wody. Od czasu do czasu pije naturalny kefir na czczo, normalnie efekt wodospadu ale też nie codziennie bo i do tego jelita się przyzwyczaja...
 
Hehe teraz coś innego dla odmiany ...
ROKSI czy Ty na coś nie chorowałas?
Jelita nie pękają od tak bo człowiek ma zaparcia czy coś ..no to poprostu niemożliwe.
Masz racjrle, ale gdy sie dlugo nie zalatwia czlowiek, albo jelita nie pracuja to moga peknac w koncu przez zbyt duzy ucisk.
A wzdety brzuch jest razem z gazami u mnie tego nie ma. I brzuch jak 30tc.
 
W ciąży bardzo często zdarzają się się zaparcia, ja mam z 2 problem od zawsze, w sumie taka moja uroda te rzeczy reguluje się dietą a nie lekami, bo organizm szybko się przyzwyczaja. W pierwszej ciąży wiadrami piłam lactuloze bo tak lekarz zalecił. Dla mnie bez jakiegoś super efektu, a ostatni miesiąc to już na lewatywach leciałam. Jedz śliwki, szpinak, czereśnie i dużo wody. Od czasu do czasu pije naturalny kefir na czczo, normalnie efekt wodospadu ale też nie codziennie bo i do tego jelita się przyzwyczaja...
Wiem mniej wiecej jak jesc, ale teraz nic nie rusza nawet nie slysze ruxhow robaczkowych, a brzuch taki duzy, a dziecko 700g tylko.
 
Polecacie dziewczyny jakieś sprawdzone, sezonowe przepisy na coś dobrego? :p Coś bym ugotowała, ale nie wiem co ^^.
 
reklama
Dziewczyny nie zawsze z Wami piszę bo nie mam czasu jak znajdę chwilkę to staram się odezwać że żyję ;) Różne dolegliwości istnieją w ciąży i nie tylko ja nie pisze i nie doradzam bo zupełnie się na tym nie znam. Dziękuję że u mnie nic się nie dzieję tak jak i w pierwszej ciąży zero jakichkolwiek bólów itp.Jadam tylko witaminki i nic po za tym.
Roksi Proszę ciesz się ciążą bo jak czytam Twoje posty to człowiek może zwariować nawet nie myślałam że ktoś może mieć tyle tego...Nie myśl nie czytaj i nie wkręcaj sobie tych bzdetów bo na pewno jest wszystko ok ;)
 
Do góry